Velké jarní putování č.5 (2014)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

Opet se nam blizi termin, kdy tuto akci poradame, takze zakladam toto tema a po diskuzi s panem mistopredsedou jsem navrhnul i plan cesty. Tentokrat by to nebyla "hra na honenou", tj. co nejvic mist, omrknout a rychle na dalsi a ani bychom toho moc nenajezdili, vlastne to bude vsechno kolem Prahy. Puvodne jsem navrhoval i navstevu klastera v Sazave, ale tu si nechame na priste na delsi putovani spojene s navstevou jiznich mist. Tak tedy termin navrhuji na posledni vikend v dubnu, tedy sobota nebo nedele (26. ci 27.4), jak se to hodi vetsine. Zde je tedy plan cesty:

Start na Zbraslavskem namesti v 9:30
Stechovice (posta v Rubinovych krizich)
Novy Knin - Kozi Hory (hranicni prechod ve Smrti u jezera) - zde jsme byli loni, tak je to na zvazenou, ale je to pri ceste
Mala Hrastice - zeleznicni prejezd (Vrah se skryva v poli, Stvanice)
silnice mezi Malou Hrastici a Novou Vsi pod Plesi (Stvanice - pani ridici na silnici)
Mnisek pod Brdy - klaster Skalka (zboreny klaster Rubinove krize, spaleniste v Bestii, predavka drog v Mimikrach) - zde je treba urcite vice casu, protoze od parkoviste je to na Skalku kus pesky
silnice k Zadni Kopanine v Radotine - (prepadeni prislusnika VB ve Strachu, havarie sanitky Loupez sladkeho I, predani sosek Falta-Volstat)
krizovatka Orech, Zadni Kopanina, Slivenec (odbocka sanitky dle ukazatelu Katerinska Hora)
krizovatka Oresska, Prazsky okruh (prepadeni sanitky ve Strachu)
kostelik se hrbitovem Krten - hrob pani Inky v Klestich, zaber na kostelik ve Studni)
Jinocany (namesti ve Studni)

Zakonceni tedy v Jinocanech, obed po dohode nekde po trase (muzeme treba na Zbraslavi po navratu ze Skalky?). Napiste tedy komu se hodi jaky den a hlaste se ;) . Pripominky a namety samozrejme k diskuzi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Lída »

Já to tedy beru, šéfe!...:-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Lída »

Ještě malá poznámka - na křižovatku do Kateřinské Hory připravím malé překvapení 8-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

Mě je to více méně jedno....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Lída »

Tedy,to je přístup :? ...abys nebyl sesazen z funkce hlavního ideologa fanklubu :mrgreen: .Máš jásat, jak to ten předseda pěkně vymyslel. Například já se již doma svědomitě připravuji...
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od plk.Žitný »

Myslím ten termín /jako že se podřídím většině/. Jinak jásám :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Hanele »

Já taky jásám, jak je to pěkně vymyšlený - všechno pěkně po ruce a navíc většina míst, kde jsem ještě nebyla... :D A pokud jde o termín, přikláním se spíš k sobotě.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Salaba »

Lída píše:Ještě malá poznámka - na křižovatku do Kateřinské Hory připravím malé překvapení 8-)
Áááá jako "Hůlová Kamila, svobodná...s Jirkou Hradcem..." No tak to snad seženu i to originál 'protinárazový balení sladkýho "I" ', Rudla J. si střihne po letech saniťátskýho štramáka a já se hlásím, jako asistent kamery/režie! :mrgreen: (pan manžel jistě jede na služební cestu viďte drahá kolegyně...?? :oops: 8-) ).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Lída »

V tomto duchu překvapení nebude ;) a manžel jede se mnou ;) . Překvapení bude jiné a jak již jsem psala, doma se pilně připravuji... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Salaba »

Lída píše:V tomto duchu překvapení nebude ;) a manžel jede se mnou ;) . Překvapení bude jiné a jak již jsem psala, doma se pilně připravuji... ;)
:( nu dobrá...ale ono i v originálním kostýmu sloupu vysokého napětí na křižovatce ke "Kateringsbergu" Vám to bude jistě slušet... :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od huba.buba »

A co zakončit náročný den posezením U Přístavu.. vlastně U Jelena... ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od malej Míra »

Jako spoludramaturg akce pochopitlovatelně nemůžu chybět. Hlasuji pro sobotu.
huba.buba píše:A co zakončit náročný den posezením U Přístavu.. vlastně U Jelena... ;)
...A proč ne? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak kdyz jeste bude sila, tak samozrejme muzeme zaskocit Na Videnku a splachnout zazitky tam ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Zdravím všechny kolegy Zemanovce (myslím tím samozřejmě Honzu Zemana :lol: ),

rád bych se poprvé zůčastnil Velkého jarního putování č.5, ale jako nováček nemám ještě ty správné styky a tak bych chtěl požádal skalní členy, zda by byla možnost se k někomu, jak říkáme u nás na Moravě " přifařit " do auta a případně i pod ochranné křídlo ;) ? Samozřejmě jako správný moravák beru flašu trnkovice.... :P . Děkuji za ochotu.
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velké jarní putování č.5 (2014)

Příspěvek od huba.buba »

Chozé Borůvka píše:Zdravím všechny kolegy Zemanovce (myslím tím samozřejmě Honzu Zemana :lol: ),

jako správný moravák beru flašu trnkovice.... :
Že bychom se při cestě zastavili na farmě u Rudly Jelínka a dali mu ochutnat? Loni to mělo velký úspěch... ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět