Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Anglie »

Zítra beze mě
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Honza Zeman »

Z dnesni akce se rovnez nakonec omlouvam, nahraji alespon nekam fanklubovska videa, abyste mohli ukazat pi. Fialove co jsme zac ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od huba.buba »

Nevadí předsedo, nemůžeš být všude... Všechno projde hladce, už pracujeme na instalaci techniky.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od plk.Žitný »

No ještě že jsi tam předsedo nebyl.... Ty starej ,,decent,, . To by jsi asi nerozdýchal jak to paní Květa v Poly rozjela.. :mrgreen: :mrgreen: To se snad ani nedá napsat...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Hanele »

Paní Květa je úžasná dáma, jasnovidka s přesným odhadem lidí, odzbrojující svou upřímností a otevřeností... Za "decenta" tam nakonec nebyl ani jeden z nás, protože to jednoduše nešlo! :lol: Zároveň vše proběhlo v klidu, slušnosti a ve všeobecné radosti. Za mě nejlepší dosavadní sraz! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Fredy »

No jak bych to řekl diplomaticky.Paní Květa je neřízená střela,nevíte kam zamíří a kde to vybouchne!Prostě člověk,který se nenaladí na její vlnovou délku a nepřistoupí na její hru nemá šanci vyhrát nebo přežít.... :lol: Každopádně to byl zajímavý zážitek se s ní setkat,který se stává,slovy klasika, tak maximálně jednou za deset let.... :lol:
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od plk.Žitný »

Hanele píše:Paní Květa je úžasná dáma, jasnovidka s přesným odhadem lidí, odzbrojující svou upřímností a otevřeností... Za "decenta" tam nakonec nebyl ani jeden z nás, protože to jednoduše nešlo! :lol: Zároveň vše proběhlo v klidu, slušnosti a ve všeobecné radosti. Za mě nejlepší dosavadní sraz! :D
Ano s paní Květou to byla ta správná, ,,Družba :mrgreen: ,, jaká kdysi před lety bývala s pracujícími...

Pan kolega pokladník byl lidově řečeno ,,vysvlečen do naha,,
A pan kolega Salaba má u mne černý puntík, že bez omluvy nedorazil... Člověk se tady snaží dělat kultůru,zve do Polly to nejlepší co na naší kulturní frontě je a milostpán si nepřijde..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od huba.buba »

Podtrhuji vše již napsané, zážitek ze setkání s Květou budu v sobě nosit hooodně dlouho. A těch nových slov, co se člověk naučil... :D Nemělo to chybu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, to tu ještě nebylo a jen tak nebude, tedy pokud si to nezopakujeme. Dlouho jsem si lámal hlavu, co sem vůbec můžu napsat a lituji Lídu, která byla jednohlasně pověřena sepsáním "zápisu z porady". Beseda, jak se záhy ukázalo, byla jen pro silné povahy, paní Květy se můžete zeptat opravdu na co chcete, ovšem s tím, že vám na co chce sama odpoví. Kdo nebyl, o hodně přišel, ikdyž ne každý toho může litovat, protože ne každý by tu debatu psychicky unesl. Moc probraných témat se tu opravdu publikovat nedá a když už, tak až po 22:00. :mrgreen:
Jeden zážitek za všechny, když nás krmila hranolky s tatarkou a pobízela slovy: "Dej si, kocoure. No, žer!" a jakýkoliv podobný výpad uzavřela vždy svým odzbrojujícím úsměvem. ;) :D
A nejsilnějí zážitek byl vidět kolegu pokladníka v totální defenzivě... :mrgreen:
Nakonec bych chtěl vyzdvihnout a pochválit před nastoupenou jednotkou a rozvinutou zástavou kolegyni Lídu, která ikdyž od osmi hodin učí a nemá ji kdo zastoupit, tak přesto vyhotovila nádhernou kresbu obrazu Kateřiny z Laubringenu jako dárek pro našeho hosta... :D
Paní kolegyně, nebyl jistý Han van Meegeren z Holanska Vaším příbuzným? No ať tak nebo tak, nyní jsem také šťastným majitelem jednoho Vašeho Vermeera a ani ho nemusíme opatřit žádnou legendou. Už ji má... :lol:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 26. kvě 2014 11:08:00, celkem upraveno 2 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Hanele »

Naprostý souhlas, Míro! ;)
A malý dodatek: už vím, kam paní Květa cestovala druhý den - svět je malej - za mým gay kamarádem Martinem F. do Brna! :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Lída »

Míro, děkuji za pochvalu ;) ...a jinak se také lituji, že mám napsat reportáž...budu to muset nějak zvládnout, večer už neučím ;). A budu muset začít psát co nejdříve, dokud mám vše v živé paměti, i když "tuto" ;) asi nezapomenu nikdy, to se ani nedá...Každý kdo nebyl, může litovat! Předsedo, ještě žes tam nebyl, to by lítaly důtky jedna za druhou :lol: :lol: :lol: Fotek máme tentokrát spoustu, jednu opravdu krásnou, jak paní Květa ukazuje zdviženým prstem na pokladníka a ten se kaje :lol: - případným zájemcům pošleme ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Chozé Borůvka
strážmistr
Příspěvky: 60
Registrován: pát 29. lis 2013 14:16:35
Bydliště: Olomouc

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Chozé Borůvka »

Ač nejsem závistivý člověk, tak všem zúčastněným upřimně závidím. Velmi se těším na zmiňovaný report. A co takhle ho vyhotovit ve dvou vydáních, jeden oficiální a druhý na čtení "po 22hod." :lol: . Jak je vidno z předchozích příspěvků, tak by bylo o čem psát... ;)
Máme spicha v osm v diskoklubu, kdo tě poslal sem?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Honza Zeman »

No pratele, jak to tady tak ctu a slysel jsem reference od maleho Miry, tak to asi musel byt zazitek teda :) . Pokud bych se ucastnil, tak by pro ten vecer byla asi vyhlasena amnestie na slova jistych vyznamu :P . Sepiste tedy publikovatelnou reportaz a poslete publikovatelnou fotodokumentaci :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od Lída »

Amnestie na slova jistých významů... :?: Tak to by tě, předsedo, s paní Květou neprošlo...podívala by se na tebe s tím svým líbezným úsměvem a řekla, že ...:mrgreen: ...a... :mrgreen: ...máme všichni, tak proč to neříct nahlas :?: ...to by sis zvyknul :lol: . Pokusím se napsat publikovatelnou reportáž ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkání s Kateřinou z Laubringenu

Příspěvek od malej Míra »

Chozé Borůvka píše:...report.... vyhotovit ve dvou vydáních, jeden oficiální a druhý na čtení "po 22hod...
Obávám se, že u druhé varianty bychom si s časovým omezením po 22:00 nevystačili. Čtenář této "full version", tedy doslovného přepisu konverzace, by musel splňovat spoustu kritérií, počínaje dosažením dospělosti, přes všemožná lékařská vyšetření včetně zejména psychologa a sexuologa a bezpečnostní prověrkou na stupeň přísně tajné konče... :mrgreen:
Přátelé, tam padaly věci, že se i kolega pokladník červenal. A to je co říct... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět