Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

Kolegové,
děkuji za otevření tématu financí a cateringu na akcích. Je opravdu třeba to odpovědně řešit, abychom nebyli jako fanklub okrádáni o už tak skromné finance. Navrhuji přípravu větších akcí řešit dopředu přesnou domluvou toho, kdo co zařídí (organizace určitě nikdy nemůže viset na jednom člověku). Eliminují se tím případná nedorozumění a nedostatky - každý bude vědět, co má na starosti a bude za to osobně zodpovědný. Zároveň bude účast na těchto akcích vždy podmíněna nejen (podle mě samozřejmým :roll: ) placením vlastní útraty každého jednotlivce, ale i nějakým "vstupným" - kdo chce vidět významné hosty, musí vědět, že to něco stojí. Není možné, aby to pořád platili titíž poctivci, kteří platí vždycky, a někteří další se jako obvykle opět "svezli" bez placení ... :evil:
Naposledy upravil(a) Hanele dne úte 01. črc 2014 12:49:08, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše: Místo toho aby nám dal slevu,že mu tam taháme to nejlepší co v české kultuře existuje... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pane kolego, tady byste si měl sypat popel na hlavu hlavně vy - a z vaší předchozí znalosti pana majitele vytěžit pro fanklub maximum :|
Naposledy upravil(a) Hanele dne úte 01. črc 2014 12:16:51, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak pokud pan majitel nasadil vysokostrizkovskou prirazku, tak je samozrejme chyba, ze s nim cena nebyla domluvena predem a napevno. Z vlastni pohodlnosti a casove vytizenosti jsem se v tomto neangazoval a koukam, ze to byla chyba. A druha vec je to, ze tu skoro vsichni a bez hesla zverejnujete odkazy na fotografie (ano, zrejme prevladlo nadseni a radost nad uspechem akce), tim ale klesa jedinecnost a unikatnost pro nase stranky. Priste odkazy bez milosti smazu. Skoda, snad to nebyla posledni akce s panem Brabcem...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Elden »

To je tedy další nepříjemné zjištění. Moje osobní útrata mi přišla normální, příště by měl každý platit hned při příchodu a být zapsán, že zaplatil.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

Možná by stálo za to svolat válečnou poradu a probrat další postup - bylo by asi dobré co nejrychleji dát vědět hercům, že my jsme v tom nevinně. Také musíme dořešit ty finance a případnou změnu místa konání akcí.
Naposledy upravil(a) Hanele dne stř 02. črc 2014 7:19:41, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od huba.buba »

Na jednoho plukovníka je to prostě moc. Ani pension Polly asi není bez chyby , když uplnou náhodou jsem zařizoval místo tři dny předem. Prostě zapomínat je lidské... ačkoli jsem jasně říkal stůl cca 3,000.- s mísama atd. + pár řízečků , tak jich bylo až po kokot dle ceníku v jídelním lístku. Prostě musíme organizaci rozdělit na více hlav.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od huba.buba »

Hanele píše: bylo by asi dobré co nejrychleji dát vědět hercům, že my jsme v tom nevinně.
Tady jsem trošku v Mimoni , paní kolegyně - proč bychom jim měli cosi vysvětlovat ?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:...(ano, zrejme prevladlo nadseni a radost nad uspechem akce)...
Jj je to tak. A teď? Když spadne chlívek zabije to i kozu aneb když je mezi třema lidma aspoň jeden chytrej, tak nesmí, nesmí dojít k hlasování! :cry: Zkrátka pozdě bycha honit...snad jen ponaučení pro příště. Jinak ad místo oslavy - sic prověřené, nyní však po draze zaplacené zkušenosti spíše provařené :x. Ad článek v deníku - zřejmě doufejme výrazně nezaškodil, není se však co divit chování "novinářů" a jejich stylu 'co muzes urvat urvi, co nemuzes urvat zk.rvi'. Urvané fotky včetně některých detailů z oslavy...jak naznačila naše kolegyně - že by zpíval za mrzský grošík "střížkovský šenkýř"? Každopádně příště zkrátka trochu jinak a lépe. :|
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

huba.buba píše:
Hanele píše: bylo by asi dobré co nejrychleji dát vědět hercům, že my jsme v tom nevinně.
Tady jsem trošku v Mimoni , paní kolegyně - proč bychom jim měli cosi vysvětlovat ?
Předpokládám, že někteří aktéři (třeba ten hlavní) přijdou na naši akci s tím, že se neobjeví nikde v bulváru... A pak bychom jim asi měli vysvětlit, že bulvár rozhodně nebyla NAŠE iniciativa. Že nám ty fotky ukradli - byť z veřejně přístupného úložiště - ale že publikace toho článku byla bez našeho vědomí.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Vedení penzionu Polly to vědělo termín s předstihem ten samý den,co mi na to kývl pan Brabec, protože jsem to s ním domlouval. Schválně jsem se koukal do výpisu hovorů.To že na to zapomněli je druhá věc....To že akce bude nákladnější, to se vědělo také dopředu...I když finální doplatek mě poněkud vyrazil dech. Zajímal by mě ve vyúčtování poměr cen jídla a alkoholu...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Honza Zeman »

No pan Brabec je dle plukovnika "v pohode" a ostatni mozna sami zazpivali novinarum, takze z tohoto mraku myslim nezaprsi ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:No pan Brabec je dle plukovnika "v pohode" a ostatni mozna sami zazpivali novinarum, takze z tohoto mraku myslim nezaprsi ;) .
Což zítra zjistím....

Myslel jsem že ,některé historky si vycucali z prstu já jsem u stolu nebyl řešil jsem lva- nemůžu posoudit,ale jestli Hanele říká,že je slyšela jak si je umělci povídali, je fakt divné jak se ty informace k nim dostali..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše:... ostatni mozna sami zazpivali novinarum, takze z tohoto mraku myslim nezaprsi ;)...
To si zrovna nemyslím, pane kolego.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Cetla jsi ten clanek v novinach? Jsou tam citace pana Srstky, pana Zimy, pana Skopecka a pani Obermaierove. Redaktori si je proste obvolali a zeptali se je na tuto akci, ti jim v dobre vire neco povedeli, tj. to, co vyslo v tom clanku. Tak to vidim ja. Takze z tohoto usuzuji, ze jim nevadi, ze to bylo v bulvaru. Nebo si snad mam myslet, ze tam s nami byl nejaky speh? Co si pamatuju, vsechny obliceje krome panu esenbaku, mi byli zname.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Já si zatím myslím, to co předseda...Zítra jim zavolám optám se co a jak.. Myslím že těm ostatním je to fuk... Ještě že nedorazil pan Lábus, byly bychom za pitomce... A nejvíc já.. :(
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět