Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

To má.Ale to je jiná kapitola,která se musí řešit. Za naše dělnické peníze si nebude nikdo užívat.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:Tak záhada je víceméně objasněna. Informace pustil p. Srstka ,který se pod tíhou důkazů také přiznal a podepsal protokol. :mrgreen: Informace ze srazu předal p. Hoslové /s přehlasovaným o -jako Mestrey -tvrdej na konci/./Ta jak mu posílala ty pusinky ... :mrgreen: /já věděl že v tom něco bude/ Myslel že je z Blesku. Dělal to v dobré víře nás zpopularizovat Fan , což mu jistě odpustíme. Paní Hoslová pravděpodobně stočila i ty fotky. Je podepsaná i pod článkem zkratkou /HOS/.

No hlavně ,že to není na nás.

Tolik tedy 1.správa SNB

Tak se paní kolegyně panu Peleškovi alespoň v duchu omluvte. :lol:
Tak to zavolejte panu Brabcovi at ví odkud vítr vane a myslím že tento případ můžeme uzavřít :-) A za rok na Oslavě mjr. Hradce se zase sejdeme snad i s panem Brabcem :-) A možná i s paní Hoslovou ;)
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, vidím, že po dobu mé nepřítomnosti se toho hodně mimořádného stalo. Upřímně mě mrzí, že akce padla do mé dovolené, ale to se nedá nic dělat. :cry: Termin se musel přizpůsobit především oslavenci... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Manitoba
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: sob 31. kvě 2008 17:02:41
Bydliště: Nákladní prostor lodi Morava

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Manitoba »

Zdravím vás, nezapomínejte, že řízek je maso a to něco stojí, protože je ohledně toho spoustu zařizování. Pan majitel na to maso musí někde sehnat potravinové lístky (třeba v Koruně). Ty lístky musí někdo vytisknout, umístit do oběhu a v dnešní těžké době kterou prochází naše hospodářství by za to mohl být i špagát a přiznejte si kolik z vás při platbě odevzdalo svůj potravinový lístek? Takže ty řízky jsou vlastně levný :lol: :lol:
Nebojte se točo bude
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od plk.Žitný »

Jenom pro zajímavost jak Olinka ,,ňuňánkovala,, jak je lev malej, tak tohle je video ze dneška... Měl jsem ,,kočičky,, jak se říká plné brýle a vzmohl jsem se jen na slova hodná kočička... :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=FFGIMk6 ... freload=10
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Elden »

Hotový Bernard Berwitz z Humberta. Jen to chtělo ještě bič boží do ruky :D
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od jasny.sokol »

Přátelé, jak se tak dívá po foru, tak zřejmě upgrate fora zapříčinil, že se smazaly všechny odkazy na fotky z akcí.... Chybí např odkazy z Oslav 80 narozenin pana Brabce, které tu pod heslem dal pan doktor Salaba Hombre a jiní... Žádné odkazy na fotky a že jich bylo nejméně 3 tu už nejsou...Vím, že součástí některých fotek bylo i video s předáváním lva na jeho narozeninách, ale nikde ten odkaz tu není.... Stejně tak zmizely odkazy i z jiných akcích např Lod do Hamburku taky bylo spousta fotek (kde bylo součástí i video z předávání buchet atd)... Nevím proč, ale vše je pryč, tak doufám, že jste si někdo udělal zálohu...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 80.narozenin Vládi Brabce pouze pro členy FanClubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Ty odkazy jsme myslím sami smazali po té aféře s deníkem Aha, kteří si je klidně ukradli, takže to je myslím v pořádku a nic nechybí pokud jde o oslavu narozenin. Jinak odkazy na fotky z akcí jsou přece ve V.I.P. sekci.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět