Filip Renč

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Filip Renč

Příspěvek od plk.Žitný »

V rámci verbování hostů na narozeniny našeho hlavního hrdiny jsem oslovil i F. Renče ... Omluvil se, že nemůže a řekl mi zajímavou skutečnost,že ze seriálem nemá ale nic společného.... Říkal jsem mu, že je to divné /vedeme ho ve stavu :mrgreen: /. Upozorňoval jsem na malého chlapce, co vítá vlak... Řekl mi celkem energicky : ,,fakt jsem tam nehrál, to bych si to musel pamatovat..,,
Tolik tedy Filípek... Mezi námi -já si absolutně nepamatuji,co jsem dělal v 5-ti letech.

Tak je někde asi chyba...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Čarda
poručík
Příspěvky: 117
Registrován: úte 10. čer 2008 8:15:04

Re: Filip Renč

Příspěvek od Čarda »

Vážení přátelé, pokusím se vyvrátit další mýtus. Domnívám se, že oním chlapcem na hlavni tanku je Tomáš Muchka.
1) podoba s mladým Filipem Renčem hodně veliká - úplný dvojčata
2) pan režisér Sequens s tímto kdysi hochem točil už Štědrý večer rady Vacátka
... já su nějáké Wénigr, z Trbóšan...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Filip Renč

Příspěvek od Salaba »

Máte pravdu pane kolego Čardo, další skvělá 'rozluštěnka'! Tak stejně jako se nakonec potvrdilo, že v seriálu nehrál 'Vovka Eisern' tak ani Filípek 8-)
/btw.škoda zakládat nové vlákno pro tak neúspěšného a téměř bezvýznamného režiséra jako je Filip Renč... 8-) ;) /
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Filip Renč

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego, díky za skvělý objev a rozbití jednoho hodně zakořeněného mýtu! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Filip Renč

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak ho vymažeme... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Filip Renč

Příspěvek od malej Míra »

Děkuji kolegům za uvedení dalšího mýtu kolem našeho seriálu na pravou míru. ;) :D
Zároveň bych poprosil admina o přesunutí tohoto vlákna někam, kam spíš patří, třaba do sekce "O seriálu" nebo ještě lépe "Herci a herečky" a tvůrce vlákna plukovníka o větší rozvahu a pečlivější výber při zakládání. Nemáme snad v úmyslu zvát Fildu na pokec? Dík. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět