Jubileum fanklubu - výročí založení

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Honza Zeman »

Presne 1.10. 2014 uplyne formalne 10 let, co byl zaregistrovan nas fanklub na strankach MV. Zvazme, jestli udelame nejakou extra trachtaci kvuli vyroci, nebo to vsechno nechame na vyrocni schuzi na listopad? V rijnu by nas jeste mela cekat tradicni prochazka Prahou, tak budou vikendy asi napnute (taky nekdy musim pracovat :) ). Davam to k diskuzi, protoze i pripadne misto akce je pro me zatim zahadou :? .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Hanele »

Myslím, že tohle výročí si zaslouží připomenout zvlášť, je to přece jen 10 let! :) Představuju si to jako příjemné odpolední povídání s fotkami a vzpomínkami pamětníků - hlavně pro nás, co jsme to nezažili...
Na výroční schůzi bude zřejmě i dost jiného programu... (Mimochodem, jako loňský vítěz kvízu jsem si dovolila připravit kvíz na letošek, takže už se na něj můžete pomalu těšit ;) )
Termín by měl stanovit asi pan předseda a s místem taky nevím :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od huba.buba »

místo - Polly - bych nezatracoval , jen to chce jasnou a hlavně přesnou domluvu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od malej Míra »

Ikdyž nejsem zakládající člen a popravdě těch aktivních se dnešního dne mezi námi také moc nedočkalo, tak si to určitě zaslouží připomenout. Spíš bych to viděl na závěr podzimní procházky Prahou. Na výroční schůzi bych to určitě připomněl, ale tam budou jiné starosti - hosti, volby, kvíz... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Salaba »

huba.buba píše:místo - Polly - bych nezatracoval...
Pane kolego, sic tady nyní nepřicházím kromě prověřené přístavní zbraslavské restaurace s nějakou další alternativou, divím se, že jako pokladník fanklubu berete ještě podnik onoho proradného vyč..aného šenkýře v potaz :? :evil: :cry:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Fredy »

Přikláněl bych se pro Zbraslav...
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výročí založení fanklubu

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:Spíš bych to viděl na závěr podzimní procházky Prahou.
Souhlasím, to by se dalo krásně spojit...
Na výroční schůzi bych to určitě připomněl, ale tam budou jiné starosti - hosti, volby, kvíz... ;) :D
...má pravdu ten chlapec! :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak po 10.9. tady zkusim nadhodit nejaky termin na podzimni prochazku s posezenim.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Dobesch »

No sice sem takovej clen neclen, ale pamutuju jak se zakladal klub pri topinkach (no dobre byly to prvotni uvahy, ale to by neznelo tak serialove). No pokud bude vhodnej termin, prijdu se mrknout.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Salaba »

Dobesch píše:... pamatuju jak se zakladal klub pri topinkach (no dobre byly to prvotni uvahy, ale to by neznelo tak serialove)...
Pane kolego sice jsem také nebyl přímo u zrodu fanklubu ale seriálově se fanklub zakládal při kafi a cigaretách! 8-) :D A mrknout se přijďte určitě ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od plk.Žitný »

Já jsem samozřejmě pro každou ,,družbu,, . A s hosty nebo nebo bez? Já bych taky Poly nezatracoval, bůh ví jak to bylo s útratou,když v novinách se psalo cituji: ,,Vodka tekla proudem,,, :mrgreen: Ale teď bych si šenkýře ohlídal... Zaslouží ještě druhou šanci.. Ale bude toho docela dost. Pokud proběhne akce ,,Katka,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Hanele »

Tuhle akci vidím jako komorní, jen takové připomenutí čistě pro nás. Navíc to zřejmě spojíme s procházkou po místech natáčení, tudíž by následná logistika hostů byla komplikovaná...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od malej Míra »

Když už jsme u toho, Polly mi jako zakončení podzimní procházky Prahou přijde poněkud z ruky, to bych nechal zase až na srazy a setkání, spíš mě napadla taková myšlenka, že bychom mohli po cestě nahlédnout do té "rotisérie", která vznikla v Krakovské na místě našeho bývalého sídla, přeci jen se jedná o autentické prostory (ikdyž si o majiteli můžeme myslet co chceme), které určitě od dob rychlé evakuace doznaly změn. Přiznám se, že jsem tam od těch dob nebyl a bylo by to takové stylové... :?
Zakončit můžeme třeba U Pravdů. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od Honza Zeman »

Jako napad to neni spatne, ale jestli se jedna o tento podnik, tak si myslim, ze to asi nebude zrovna nas salek kavy. To je lepsi variantou navsteva restaurace U Pravdu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jubileum fanklubu - výročí založení

Příspěvek od malej Míra »

No, tak to je fakt brutus... :mrgreen:
Ale vidět bychom to asi měli, ikdyž ta otvíračka?! Vzpomínám si, jak provozovatelé naší kultovní hospody říkali, že majitel objektu tam chce mít denní restauraci, kde se bude v poledne vařit atd. atd. Nějak se to nepovedlo, co? :lol:
No, tak tam asi radši nepůjdem, nebo jen nakouknout, postupně a po dvojicích... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět