Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Srazy a setkání fandů seriálu

Jaký termín vám vyhovuje pro podzimní procházku?

Neděle 5.10.
0
Žádná hlasování
Sobota 11.10.
0
Žádná hlasování
Neděle 12.10.
1
9%
Sobota 18.10.
6
55%
Neděle 19.10.
4
36%
 
Celkem hlasů: 11

Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano, byl to pěknej ,,vejšlap,, byl jsem večer u p.Brabce,vrátil se z právě z Moravy v rámci možností o.k. :)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak koukam, ze jeste bylo repete U dvou kocek :) . My jsme tam predtim pobyli jen chvili, decka zlobily a tak jsme nabrali smer domu. Dnes to bylo sympaticke, at uz prave velkou ucasti, tak i navstevou mist a i nakonec umoudrivsim se pocasim :) . Takze rovnez diky vsem za ucast a prosim fotografy, aby bud poslali, nebo nasdileli sve fotografie, aby bylo co prilozit ke clanku. Ja to proste pri plne rodinne ucasti nemuzu stihat fotit :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od plk.Žitný »

Repete bylo, dali jsme si nějaké jídlo,protože po dobré kultůře vyhládne. Krom toho tam byl ještě harmonikář, tak jsme mu chtěli s Mírou dát 50 Kč,aby nám zahrál něco z repertoáru Emana z dílu Vrah se skrývá v poli, ale jako by něco tušil,tak se zdejchnnul a tak jsme šli domů... :mrgreen: P.S Kdo má fotku se mnou a s Hurvínkem,ať my ji pls. pošle.. :lol:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od Lída »

Byla to krásná procházka a nádherné počasí přímo na objednávku - plukovník má snad známosti i tam nahoře...;-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od Elden »

Tak jste si to aspoň užili. Já byl na Sněžce. Aspoň se budu těšit ne reportáž.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od plk.Žitný »

Lída píše:Byla to krásná procházka a nádherné počasí přímo na objednávku - plukovník má snad známosti i tam nahoře...;-)
Tam ne ,jako příslušník lidodemo zřízení tam nahoře nejsme moc populární..Tak dejme fotky na Rajče a ty s tím Hurvínkem pošlete přímo mě.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od jasny.sokol »

Jo procházka byla fajn...Akorát ještě takové doplnění na Hanavském pavilonu..... Ted jsem se díval pořádněji na 15 díl a scéna kdy se Zeman dívá na Hanouskovou a pak schází ze schodů a mění se se Stejskalem je točená v restauraci Hanavského pavilonu (dnes je to tam zasklené). později kdy se představuje Hanouskové průkazem je to už točená na té vyhlídce kde jsme stáli my a fotili se..... Proto ty schody už v 25 díle kdy přichází Ševčík tam nejsou.... Oni tam byly ale nejdou vidět neb jsou to schody z restaurace.... v tom 15 díle to jde dokonce ta vyhlídka vidět že je až pod Zemanem... Navíc i postavení zemana jak se dívá na ty schody po které jde Hanousková, tak je vidět že je to točený z restaurace.... Takže to jenom takový doplněk.....
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od jasny.sokol »

a pak ještě k té Bartolomějské..... Jak jsme se nemohli dohodnout... Tady si to můžete připomenout kde stál Čadek a kde Lída.....
https://www.facebook.com/petr.odvarka.7 ... 946&type=3
luciasek29
čekatel SNB
Příspěvky: 4
Registrován: pát 04. říj 2013 0:25:04

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od luciasek29 »

Musela to být pěkná procházka :-)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Další podzimní procházka Prahou po místech natáčení

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze info a fotky z teto vychazky jsem konecne pripravil na web, snad se to bude libit:

Pátá procházka Prahou po místech natáčení 19.10.2014
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět