Výroční schůze 2014

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Výroční schůze 2014

Příspěvek od Honza Zeman »

Takze urcite jiz nastal cas vyhlasit kazdorocni vyrocni schuzi. Zajima me tedy KDY, KDE a s KYM (hoste). Pokud jde o KDY, tak navrhuji terminy 15.11. nebo 22.11. Pokud jde o KDE, tak v Polly? Tam ovsem po minulych zkusenostech navrhuji bud neobjednavat zadne obcerstveni a kazdy si da to co bude v nabidce, nebo objednat, ale pri vstupu od kazdeho clena rovnou vybrat jidelni prispevek (jestli je tedy kasa fanklubu prazdna ?). A pokud jde o konzumaci napoju, rovnez navrhuji, at ma kazdy svuj konzumacni listek u sebe, protoze pak na konci zustava plno nezaplaceneho piti, ktere hradi pan pokladnik ze sveho. A pokud jde o s KYM, tak kdo bude mit volno a chut :P .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše: Pokud jde o KDY, tak navrhuji terminy 15.11. nebo 22.11.
Jsem pro 15.11.
Hombre píše: Pokud jde o KDE, tak v Polly? Tam ovsem po minulych zkusenostech navrhuji bud neobjednavat zadne obcerstveni a kazdy si da to co bude v nabidce, nebo objednat, ale pri vstupu od kazdeho clena rovnou vybrat jidelni prispevek (jestli je tedy kasa fanklubu prazdna ?). A pokud jde o konzumaci napoju, rovnez navrhuji, at ma kazdy svuj konzumacni listek u sebe, protoze pak na konci zustava plno nezaplaceneho piti, ktere hradi pan pokladnik ze sveho.
Pane předsedo, naprosto souhlasím. Hned při vstupu dáme každému do ruky jeho vlastní konzumační lístek, bez něhož nebude možno objednávat. Zároveň ho hned "zkasírujeme" o příspěvek na catering, příp. rovnou i členský příspěvek (na schůzi budou předpokládám přítomni pouze členové). Budu tam jako obvykle mezi prvními, tak se (v součinnosti s kolegou pokladníkem) zavazuji toto zajistit ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

Aha a já myslel letos, že bude vše zdarma,když pokladník vysoudil ty miliony :mrgreen: . No dejte vědět, abych sezval hosty.Tentokráte budu lovit i v zahraničí.. ;)
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Plukovníku, prosím nekazit platební morálku členstva ještě před započetím akce! ;)
A naopak realistický přístup, pokud jde o hosty - žádné velké oči... :!:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od jasny.sokol »

No pokud si mám vybrat mezi těma dvěmi daty tak bych se přikláněl k 22.11... Přeci jenom toho 15.11 je tam prodloužený víkend a hodně lidí může být mimo....Takže za mně 22.11
Anebo i o týden později na konci listopadu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak z pracovnich duvodu budu moci prijit na schuzi pouze ten druhy termin, tedy 22.11. Takze bych napevno navrhoval tento, jestli to nevadi.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Fredy »

OK.Mě také vyhovuje více 22.11.Budu se těšit na viděnou. 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

Mě také vyhovuje tenhle termín. V rámci začínajícího předvolebního klání oznamuji ,že jsem se rozhodl kandidovat na post místopředsedy :mrgreen: Moje předvolební heslo zní:,, Ještě více umělců na srazy a vyrovnaný rozpočet fan clubu,, :mrgreen: :mrgreen: Jinak moje zpravodajská sÍť se rozrostla o nové spolupracovníky... Díky tomu jsem získal kontakt na jednoho neprávem opomenutelného umělce,který v seriálu zpíval píseň ,,Kávu si osladím o trochu víc,, který jak doufám si půjde zastřílet...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Honza Zeman »

Pane kolego, mozna treba zamirite jeste vys, protoze ja zvazuji po deseti letech navrhnout svou funkci k dispozici. Jako starej funkcionar jsem uz z tech schuzi nejak unavenej ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

Hombre píše:Pane kolego, mozna treba zamirite jeste vys, protoze ja zvazuji po deseti letech navrhnout svou funkci k dispozici. Jako starej funkcionar jsem uz z tech schuzi nejak unavenej ;)
Jak můžeš být předsedo unavený,vždyť jsi mladší než já.. /Ted mluvíš trochu jako major Kalina ... :( / Takovou funkci bych asi stejně neunesl..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:ja zvazuji po deseti letech navrhnout svou funkci k dispozici.
Já bych to řekl slovy klasika , pane předsedo: ,, no to leda hovno!"
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od huba.buba »

Ale jinak k termínu , sesbírám zbytky sil a připravím vše potřebné.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

huba.buba píše:
Hombre píše:ja zvazuji po deseti letech navrhnout svou funkci k dispozici.
Já bych to řekl slovy klasika , pane předsedo: ,, no to leda hovno!"
Taky myslím, že v tomto ohledu není důvod nic měnit... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...V rámci začínajícího předvolebního klání oznamuji ,že jsem se rozhodl kandidovat na post místopředsedy...
Pane kolego, tady rovnou podotýkám, že na své funkci nikterak nelpím. Když jsem do ní byl zvolen, velmi dobře jsem si uvědomoval, že nejsem plnohodnotným nástupcem svého předchůdce, o kterém, jak všichni dobře vite, stále zastávám názor, že po něm vznikla těžko zacelitelná díra. Mám na mysli zejména faktografickou a dokumentaristickou činnost. Máme sice spoustu besed s herci, což je rozhodně pozitivní, ale chybí mi z toho nějaké výstupy, záznam z besedy a podobně. Dodnes považuji za nepřekonanou první besídku s panem Pohanem, na kterou jsme byli výborně připraveni (ukázky z filmů) a díky čemuž jsme dokázali pana Pohana důkladně vytěžit... ;) :D
Proto si i myslím, že v rámci výroční schůze bychom měli především otevřít debatu jak dál v příštím roce (výlety, besedy, konečně vyřešení otázky stálého místa schůzek, vlastní tvorba apod.).
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano připouštím, že audiovizuální tvorba poněkud pokulhává.. :( Kameraman ani fotograf ze mne nebude,to sami asi víte..¨
Vždy mě spíš bavila práce s lidmi.... :mrgreen: :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět