Výroční schůze 2014

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

Toho taky budu Atakovat...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše: a nováček redaktor Ivo Holan... :mrgreen:
No zrovna mě to napadlo, když jsem se ted na netu díval na seriál Stopy Života, ve které skvěle hraje Ivanka Andrlová... Pokud máš plukovníku ve svých VIP seznamech kontakt na pana Magnuska tak ten točil právě příběh s Vladimírem Brabcem a Svatoplukem Matyášem.... Tak mě napadlo, že přes pana Magnuska, je možno sehnat kontakt na pana Matyáše....
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

jasny.sokol píše:
plk.Žitný píše: a nováček redaktor Ivo Holan... :mrgreen:
No zrovna mě to napadlo, když jsem se ted na netu díval na seriál Stopy Života, ve které skvěle hraje Ivanka Andrlová... Pokud máš plukovníku ve svých VIP seznamech kontakt na pana Magnuska tak ten točil právě příběh s Vladimírem Brabcem a Svatoplukem Matyášem.... Tak mě napadlo, že přes pana Magnuska, je možno sehnat kontakt na pana Matyáše....
Vždyť už tady o tom dobrou půlhodinu hovoříme Mlho !!! :mrgreen: Svatopluk Matyáš je snad Ivo Holan..ne? Slíbil že přijde.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:
jasny.sokol píše:
plk.Žitný píše: a nováček redaktor Ivo Holan... :mrgreen:
No zrovna mě to napadlo, když jsem se ted na netu díval na seriál Stopy Života, ve které skvěle hraje Ivanka Andrlová... Pokud máš plukovníku ve svých VIP seznamech kontakt na pana Magnuska tak ten točil právě příběh s Vladimírem Brabcem a Svatoplukem Matyášem.... Tak mě napadlo, že přes pana Magnuska, je možno sehnat kontakt na pana Matyáše....
Vždyť už tady o tom dobrou půlhodinu hovoříme Mlho !!! :mrgreen: Svatopluk Matyáš je snad Ivo Holan..ne? Slíbil že přijde.. :mrgreen:
Já jsem Plha pane profesore!!! :-D Kdy si dáme hodinu latiny? :-D
Tak to je super, já myslel že hovoříte o Honzovi Dědkovi, taky jste ho pojmenovali redaktor Holan...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od malej Míra »

jasny.sokol píše:...já myslel že hovoříte o Honzovi Dědkovi, taky jste ho pojmenovali redaktor Holan...
Má pravdu, Jasný Sokol... :mrgreen:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pát 07. lis 2014 17:37:26, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Elden »

Nó, to vypadá na slušnou sestavu, pánové. :D
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Kolegyně a kolegové,
kvíz na výroční schůzi je již připraven a vám tedy nezbývá než dopilovat svoje vědomosti o seriálu. Neboť ceny jsou lákavé!
První cenou - pokud tento týden stihne vyjít - bude avizovaná novinka Třicet případů majora Zemana z nakladatelství Omega!
I další ceny budou knižní... Těšte se! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Už dávno jsem se chtěla vrátit k tomu, co tu Míra napsal...
malej Míra píše:... nejsem plnohodnotným nástupcem svého předchůdce, o kterém, jak všichni dobře vite, stále zastávám názor, že po něm vznikla těžko zacelitelná díra. Mám na mysli zejména faktografickou a dokumentaristickou činnost.
Naprosto a bez výhrad souhlasím. Nikdo z nás nemá schopnosti pana Černého a taková osobnost nám stále chybí... :(
malej Míra píše: Máme sice spoustu besed s herci, což je rozhodně pozitivní, ale chybí mi z toho nějaké výstupy, záznam z besedy a podobně. Dodnes považuji za nepřekonanou první besídku s panem Pohanem, na kterou jsme byli výborně připraveni (ukázky z filmů) a díky čemuž jsme dokázali pana Pohana důkladně vytěžit... ;) :D
I tohle je velmi trefný postřeh... Shodou okolností to bylo moje první setkání s fanklubem, které mě maximálně ohromilo. Možná i díky tomuto vašemu profesionálnímu přístupu a skvělé připravenosti jsem neváhala s účastí na dalších akcích. Tak bychom měli přistupovat ke všem hostům - obzvlášť k těm, kteří jsou u nás poprvé... :!:
malej Míra píše:Proto si i myslím, že v rámci výroční schůze bychom měli především otevřít debatu jak dál v příštím roce (výlety, besedy, konečně vyřešení otázky stálého místa schůzek, vlastní tvorba apod.).
I zde se můžu pod Míru jen podepsat. Chtělo by to větší soustředěnost na jednotlivé akce a lepší "péči" o hosty - abychom je uměli "vytěžit" přinejmenším tak dobře jako pana Pohana. Nehnat to jen přes kvantitu, ale především usilovat o kvalitu ;) K čemuž by rozhodně přispělo, kdybychom konečně zas měli vlastni stabilní zázemí...

Připojuji se tedy tímto k Mírovu návrhu vše věcně probrat tuto sobotu v rámci výroční schůze! :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja jsem urcite pro, tohle vsechno probrat, ale bojim se, ze na schuzi na tohle nebude cas. Pokud tam zase bude vice hostu, tak to bude spis zmatek a neusporadanost (zvlast jestli tam bude pani Fialova :) ). Tohle chce probrat na samostatne schuzi bez hostu, bezny sraz. Schuzka s panem Pohanem byla opravdu jedinecna, protoze jsem si na to sehnal veskery material a tak nejak ji "vedl" po svem. Rad bych nejak podobne udelal schuzku treba s kaskadery, s panem Matyasem, s panem Gruberem a dalsimi, ale jak se ted spis soustredim na rodinny zivot, tak mi na fanklub moc nezbyva casu a sil, takze i proto nabidnu svou ukrutne dulezitou :D funkci predsedy k dispozici ve volbach.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Ano, musíme si tedy aspoň domluvit nějaký běžný sraz ;)
Souhlasím, že zmíněné hosty určitě stojí za to podrobně vyzpovídat a vše patřičně zdokumentovat...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Fredy »

Ahoj kamarádi.Omlouvám se,ale dnes jsem byl u své doktorky a dostal jsem marodní.Čili se v sobotu neuvidíme na trachtaci.Vše hezky zdokumentujte a budu se těšit na brzké setkání třeba na nějakém vánočním srazu.Ahoj churavý Fredy. :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od jasny.sokol »

Kdo teda z hostů zítra dorazí?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od plk.Žitný »

Katka,Hradec,Holan,Kaskadáři, Honza /-možná../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Kolegové, účast v zítřejším kvízu je téměř povinná - jen ten nejlepší vyhraje žhavou knižní novinku o našem seriálu, která se na pulty dostala teprve dnes! 8-) :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Honza Zeman »

No ja letos moc serial netrenoval, takze si vubec nedelam nadeje, ze bych neco vyhral :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět