Výroční schůze 2014

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od malej Míra »

Tak dnes mi náhodou padla do oka stylová cena do kvízu na letošní rok (nejspíš pro 2. nebo 3. místo), tak jsem ji hned pořídil. Víc ale prozrazovat nebudu... :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

Že by to bylo při objednávání dárku pro pana Matyáše? ;)
Každopádně jsem ráda, že se kvízu letos opět můžu účastnit, tj. že ho sestavuje někdo jiný... Konkurence bude i tak velká! 8-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Lída »

...tak to jsem zvědavá a těším se ;) ...akorát jak znám Míru, tak si myslím, že to letos bude ten nejtěžší test ze všech ;) .
(Takže si asi připravím tahák ;) :lol: )
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:Že by to bylo při objednávání dárku pro pana Matyáše? ;) ...
Vidím, že máme stejné myšlenky, také mě to napadlo... :lol:
Ale ne, koupil jsem něco jiného a někde jinde. Konec konců bych to nepsal sem a hlavně dnes, kdyby to byla také ta hůl... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:Konec konců bych to nepsal sem a hlavně dnes, kdyby to byla také ta hůl... ;) :D
Jasně, tak průhledné to nebude - podobně jako ten kvíz nebude jen tak jednoduchý... :mrgreen:
Lída píše:akorát jak znám Míru, tak si myslím, že to letos bude ten nejtěžší test ze všech ;)
A to jste loni u toho mého "nadávali", jak těžké to je :lol: Taky už jsem na ten letošní zvědavá... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Lída »

Jestli bych se mohla trochu přimluvit ;) - třeba i přinesu nějaké ty švestičky ;) :lol: ...mohly by se tam objevit také otázky hudebního charakteru (třeba proložit to sem tam nějakou nahrávkou) - tenkrát na tom hudebním testu jsme nebyli a dodnes mi to mrzí... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Lída »

...a jinak si myslím, že to určitě bude nějaká zbraň... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od malej Míra »

Hanele píše:...podobně jako ten kvíz nebude jen tak jednoduchý... :mrgreen:...
To teda nebude. Na jedničku Pánbůh, na dvojku předseda, na trojku já, na čtyřku ti nejlepši z vás a na pětku všichni ostatní... :)
Lída píše:...mohly by se tam objevit také otázky hudebního charakteru (třeba proložit to sem tam nějakou nahrávkou)...
No, na hudební ukázky (bytelný nahrávky :mrgreen: ) asi nedojde, ten "akustický" kvíz tehdy připravoval předseda a bylo to zaměřeno na rozpoznání dílů a scén, které ty melodie doprovázejí, také se toho těžko můžou zúčastnit všichni. To v plánu nemám, protože kvíz bude písemnou formou. Nicméně se hudby určitě dočkáš, byť v jiné formě. Chci tu soutěž sestavit tak, aby si každý našel to svoje (zbraně, vozidla, hudba, místa natáčení, herci, filmařské nedostatky, atd...) a nikdo nebyl zvýhodněn... ;) :D
Lída píše:...a jinak si myslím, že to určitě bude nějaká zbraň... ;)
...Třeba stojan na noty, vždyť hudbou Češi dobývali svět... :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Lída »

Děkuji ;) ...takže mi zbývá - pustit si celý seriál postupně i pozpátku, a to nejméně třikrát...pročíst celé diskuzní fórum, a to zejména stránky, které se týkají zbraní, protože tam jsem naprostý amatér...dále si nastudovat veškerou dostupnou literaturu a v neposlední řadě vytáhnout svůj starý sešit, kam jsem si kdysi dělala poznámky a lepila různé fotky ze seriálu...Tak to mám tedy co dělat ;) ...malinkého taháčka budu mít stejně (pro klid...) :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od malej Míra »

Lída píše:Děkuji ;) ...takže mi zbývá - pustit si celý seriál postupně i pozpátku, a to nejméně třikrát...
Pochopila jsi to správně... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Lída »

...doby, kdy jedinou otázkou bylo vyjmenovat všech třicet dílů ve správném pořadí (a i to dalo práci ;) )...jsou nenávratně pryč... :geek:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

To víš, doba se mění, zkušenosti přibývají, nároky se zvyšují = laťka se zvedá... :mrgreen:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Lída »

Zabírám si strategické místo mezi Hanele a Jasným Sokolem...Jen ať to všichni slyší :mrgreen:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od Hanele »

:D :oops:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze 2014

Příspěvek od jasny.sokol »

Lída píše:Zabírám si strategické místo mezi Hanele a Jasným Sokolem...Jen ať to všichni slyší :mrgreen:
Tak jako každý rok, tak bedna to jistí :-D Loni to akorát bylo se štěstím, protože jsem se na to vybodl v přípravě... :-) Akorát bych opět po 4 letech chtěl dosáhnou na vítězství.... Moje aktuální bilance. r 2011 1 místo, 2012 3 místo 2013 2 místo, 2014 3 místo, 2015 ...? (uvidíme :-D)
Odpovědět