Modrá světla 2015

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Modrá světla 2015

Příspěvek od Lída »

Přátelé, máme tady nový rok 2015...ještě jednou tedy blahopřání všem členům :-)...mimochodem my jsme si včera těsně před půlnocí pustili Šťastný a veselý :)...no a tak mě napadá...co si takhle hezky kolegiálně dát do toho nového roku jedno krásné předsevzetí - naplánovat a uskutečnit výlet na Rujanu :-). Co tomu říkáte ????
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Hanele »

Úžasný nápad! :D Takové předsevzetí beru - je tady totiž velká šance, že se nám podaří ho dodržet... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, je nejvyšší čas (přivést do pekla Dorotu Máchalovou? To ne... :mrgreen: ) vrátit se k tomuto tématu. Protože je to se mnou a s termíny obecně dost složité, rozhodl jsem se dát do placu konkrétní návrh. Ikdyž jsme minule (v r. 2008) byli na tomto výletě v autentičtějším období, tedy na podzim, navrhuji tentokrát jaro, konkrétně pátek 17.04. až neděle 19.04. Obecně platí, že se musíme trefit do termínu mimo státní svátky v Německu a bohužel nedám ani termín od 08.05. (asi nejpříznivější datum pro Lídu, která od osmi hodin učí a nemá ji kdo zastoupit), mám lístky na MS hokeji, které je v Praze jednou za 11 let. ;)
Námi prověřený Kurhotel Sassnitz má mimosezónní slevu, takže dvě noci pro dvě osoby na dvoulůžkovém pokoji přijdou na 110 EUR, což si myslím, že je krotké.
Program - místa natáčení dílů Ms, LdH, Bl.
Jak to vidíte? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Za naší famílii to nejspíš vypadá pouze na mojí účast. Doma jsme to probírali a kluci by asi ještě nezvládli tempo celého výletu, natož tu dlouhou cestu (Děti jste uspali? Jo, hned za Jihlavou dostali koňskou dávku :lol: ) - tomu bych se rád vyhnul. S termínem bych problém mít neměl, cenu respektuji, jen tedy bych prosil místo v autě :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Lída »

Tak sice jsem toto téma založila, ale pro nás je bohužel jarní termín tabu...:-(
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od malej Míra »

Lída píše:...pro nás je bohužel jarní termín tabu...:-(
Jakýkoliv jarní termín, nebo konkrétně mnou navržený termín? :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Lída »

Pro nás by byl lepší podzimní termín (s pořádným fukejsem ;-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Hanele »

Ale na podzim to, zdá se, taky nedáme - nebo jsme to aspoň zatím nedali... :?
Mně jaro obecně, i tento termín konkrétně, vyhovují! :) Rovněž s cenou ubytování nemám problém a taktéž bych případně prosila o místo v autě ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od malej Míra »

Lída píše:Pro nás by byl lepší podzimní termín (s pořádným fukejsem ;-)
Za sebe to slíbit nemůžu, ale čistě teoreticky který termín bys na podzim navrhovala? Díval jsem se do kalendáře a státní svátky vycházejí různě.
28. září je sice pondělí, ale to ještě v Německu končí sezóna a hotely jsou ještě drahé, 28. říjen je středa, což je úplně k ničemu a 17 listopad úterý, ale to už bude nahoře fakt kosa... :?
Pak už mě napadá jen odložit to o rok na 28.-30.10.2016, protože to je pátek až neděle... :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše:Pak už mě napadá jen odložit to o rok na 28.-30.10.2016, protože to je pátek až neděle... :mrgreen:
To už je vážně hodně velký odklad, tak říkajíc k ledu :?
Lído, proč to nemůže být na jaře? :shock: Tedy kromě toho, že to přesně neodpovídá době natáčení... Je problém vzít si/dostat ten jeden den volno? :o
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Rujanu bych pro letošek určitě nezavrhoval, když tak koukám do kalendáře na říjen, tak co třeba termíny 23.24.25.10 (pá-ne), nebo hned po tom 30.31.1.11. (pá-ne)? Je to už v Německu po sezóně a ceny by byly přijatelné? S těmi termíny je to všelijaké, může se stát leccos, ale plánovat bychom to měli. Co si o tom myslíte?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Hanele »

A ten jarní termín tedy úplně zavrhujeme? :?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Nejspíš ano, malá účast ostatních by tomu nedávala moc smysl.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...co třeba termíny 23.24.25.10 (pá-ne)...
Tenhle termín bych předběžně naplánoval s tím, že to budu moct potvrdit napevno tak 2-3 týdny předem. O týden později vyráží Německo na Dušičky, to bych neriskoval... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Modrá světla 2015

Příspěvek od Lída »

Dobře...píšu si to do diáře (zatím tužkou ;) )
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět