Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2529
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Jak jsem jiz nekde na foru pripominal, nemeli bychom zapomenout na toto vyznamne vyroci, ktere oslavi pan Tomsa letos v unoru. Zatim jsem pana Tomsu nijak nekontaktoval jak se mu dari, ale myslim, ze bychom ho asi nikam do hospody " nedostali ". Proto me napada zase navsteva u nej doma, pokud by souhlasil. Kdyz koukam na terminy, tak narozeniny slavi 19.2., hodil by se proto treba ten vikend hned 21. nebo 22.2., to mam ale pracovni vikend, takze nemohu. Bud byste tam zasli beze me, nebo bych treba mohl rovnou toho 19.2., ale to si myslim, ze bude doma u nich soukroma oslava. A ten prelomovy vikend unor/brezen uz planujeme jinou akci. Co tedy kdo na to? Chopi se nekdo organizace, kdyz by to slo o vikendu 21-22.2.?
Pokud by o navstevu nebyl zajem, tak asi postaci telefonicka gratulace s tim, ze osobni navstevu nechame na jaro.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych šel, mohli bychom mu přivést nějakého hosta z našich zdrojů,kdyby pan Jelínek třeba nemohl....
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od malej Míra »

Také se hlásím, jsem připraven se podílet na organizaci, s časem se nějak přizpůsobím... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Lída »

Pojedeme za p.Tomsou s vámi - napište, který den a v kolik hodin tam máme být...Přivezeme nějaký moučník - jako tenkrát...v Krakově:-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Hanele »

Já se taky ráda připojím :) Bude to tedy toho 21.2,?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Elden »

Také bych jel, pokud se dostanu z virózy.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od malej Míra »

Dnes mi přišla pozvánka na oslavu, kterou pořádá FILMKA tuto sobotu 21.02., panu Tomsovi jsem volal, mluvil jsem s jeho paní. Napadlo mě, že bychom se k nim mohli na chvíli otočit za týden 28.02. po obědě, ještě před tou oslavou pana Jelínka, s tím souhlasila, mohli bychom k tomu ještě vzít někoho z herců... V každém případě dám vědět, kdo byl na té oslavě. Problém je co mu nadělit, alkohol určitě ne, malování a grafice už se také nevěnuje, tak mě napadlo, kdyby děvčata jen něco upekla... ;) Asi by to nebylo na dlouho, ta oficiální oslava je s ohledem na jeho zdravotní stav také jen odpolední... :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Lída »

Dobrý nápad ;-)...sice s sebou asi povezeme nového člena (pokladník ví ;-)), ale myslím, že nebude proti :-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Hanele »

Souhlasím, to bude dobré, na chvíli ho odpoledne navštívit a popřát mu. Ráda se připojím ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od malej Míra »

Rád bych se s vámi podělil o čerstvé dojmy z oslavy narozenin v klubu MAT, kterou pro pana Tomsu pořádali pro svého "otce zakladetele" jeho přátelé z agentury FILMKA, především Láďa lahoda. Bylo to takové příjemné odpolední setkání, ale pan Tomsa vypadal být v naprosto skvělé kondici a když jsem odcházel v předpokládanou dobu ukončení, tak jsem vlastně odcházel v nejlepším... :D
Už při příchodu jsem potkal pana Matyáše, s kterým jsem tam pak v podstatě seděl celou dobu, on vyprávěl a vyprávěl a vyprávěl. Myslím, že plánovaná besídka s ním bude skvělá.
Celkem hostů bylo sice méně než na osmdesátinách, hlavně známých herců bylo méně, ale zato bylo vidět, že přišli blahopřát skuteční přátelé a kamarádi hlavně z oblasti sportu. Asi nemusím psát, že nechyběli režisér Soukup a Marek Vašut, dále pak Zdeněk Srstka, Petr Jákl st., Petr Nárožný a několik známých současných kaskadérů, které ani neumím pojmenovat.
Tady přikládám malou fotoochutnávku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od plk.Žitný »

tak akce to musela být povedená. Zkus ho zlomit na ty 80.pana Jelínka..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Fredy »

Pozor na ty volně přístupné fotky!Už jednou jsme se spálili!Bulvární novinář nikdy nespí.... :evil:
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od malej Míra »

Fredy píše:Pozor na ty volně přístupné fotky...
Ne, v tomto případě se toho nebojím, nebyla to naše akce, fotliy se tam oficiální fotky a vůbec tam fotil kdekdo a kdekoho, prostě se tam s tím tak nějak počítalo. Fotky v různých společenských plátcích určitě budou a ne moje... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od Lída »

Přátelé, tak jak to vypadá v tu sobotu...v kolik hodin bychom si dali sraz u p.Tomsy (pokud se tam pojede;-)). Potřebujeme se domluvit s babičkou na hlídání (jelikož bude po noční a ráda by se trochu vyspala;-), vyhovovalo by nám vyjet tak až třeba kolem 13,14h...budem ještě s největší pravděpodobností brát nového člena...tak u p. Tomsy bychom byli dejme tomu v 15h?? (Změně času se pokusíme přizpůsobit ;-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Jaroslav Tomsa - 85 let - unor 2015

Příspěvek od malej Míra »

Bohužel se nemůžu celý den k Tomsům dovolat, ještě prosím vydržte. Pokud se to povede na sobotu potvrdit, počítejte s navrhovanou dobou v 15:00. Věřím, že se to zítra povede dohodnout... :?
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět