Velké jarní putování č.6 (2015)

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od malej Míra »

S ohledem na mnou navrhovaný termín výletu po stopách Modrých světel navrhuji náš tradiční jarní výlet zrealizovat v sobotu 16.05.
Trasu ještě doladíme, ale navrhuji po letech zopakovat Kladno a okolí. Co, Fredy? Jak to vidíš? ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Fredy »

Snad by to šlo.Ještě se zeptám otce,jak by na tom byl v tento termín.Ještě jsme chtěli s Hanele navštívit druhou variantu rybníka,kde nám málem utopili Honzíka,ale nevím,zda to není daleko od Kladenska.Nepamatuješ si Hanele,kde to mělo být?
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Fredy »

Na filmových místech píšou,že by to mohl být Oborský rybník u Líšna.Jednu verzi již známe od pana Černého,tohle je varianta č.2......Tak nevím,zda to zahrnout do putování po Kladensku,nebo místo toho udělat jarní putování po Benešovsku.......Nechť se ostatní vyjádří. ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Lída »

Jarní putování je vždy fajn - ať je to kamkoli ;-)...Kladno by bylo skvělé, ale taky mi napadá to nově objevené místo, kde plavala Inka Čadková plus třeba Sázavský klášter...;-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od plk.Žitný »

Fredy píše:Snad by to šlo.Ještě se zeptám otce,jak by na tom byl v tento termín.Ještě jsme chtěli s Hanele navštívit druhou variantu rybníka,kde nám málem utopili Honzíka,ale nevím,zda to není daleko od Kladenska.Nepamatuješ si Hanele,kde to mělo být?
To bylo myslím někde na Benešovsku. Byli jsme tam tenkrát s p.Černým ... nebyl to Olšovec?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Hanele »

plk.Žitný píše:To bylo myslím někde na Benešovsku. Byli jsme tam tenkrát s p.Černým ... nebyl to Olšovec?
Ale o tom už zde dobrou čtvrthodinu hovoříme, Mlho... :roll: :mrgreen:
Aneb plukovníku, čti fórum pořádně! Existuje druhý možný rybník, který vypadá reálněji než Olšovec u Miličína, a to je právě Oborský rybník u Líšna.
Naposledy upravil(a) Hanele dne stř 18. úno 2015 21:14:43, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Fredy »

OK,takže je možnost navštívit Oborský rybník u Líšna,Sázavský klášter a místo na Sázavě,kde plavala paní Inka.Co na to malej Míra?Našlo by se ještě něco,co bychom mohli v tomto regionu navštívit?
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Hanele »

Jsem také spíš pro jižní variantu - na Kladensku jsme byli v září 2012 a myslím, že tam toho není tolik k objevování jako na jihu... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od plk.Žitný »

Já bych byl raději pro to Kladno.Už jen pro to, že by s námi jel jeden významný host,který by se chtěl podívat tam ,co pracoval Gargela... /A chtěl by pustit ten stroj na pohon těžní věže .../
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od malej Míra »

V zásadě souhlasím i s jižní trasou, tím spíš, že máme co objevovat a ověřovat. Na minulé "kladenské" výpravě jsem nebyl, takže jsem to navrhoval spíš v duchu té původní jarní výpravy (letiště Velká Dobrá, ubytovna, důl a Gargelovo místečko na ryby...). Tak necháme hlasovat? Druhá varianta nám v každém případě zbyde na příští rok... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Hanele »

malej Míra píše: Na minulé "kladenské" výpravě jsem nebyl, takže jsem to navrhoval spíš v duchu té původní jarní výpravy (letiště Velká Dobrá, ubytovna, důl a Gargelovo místečko na ryby...)
Přesně to jsme absolvovali v tom září 2012 a navíc jsme ještě byli ve Smečně (rodný dům a hrob Zdeňka Lišky) ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od malej Míra »

Aha, O.K. úplný rozsah výpravy jsem nevěděl... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Honza Zeman »

Pokud jde o termín jarního putování, tak bych to směřoval k víkendu 25. nebo 26.4. a směrem na Sázavský klášter, Oborský rybník (možný správný Olšovec), kaplička nad Líšnem, Vojkov, Kamenný Přívoz, Jílové u Prahy. Směr na Nalžovice, Cholínský most, Nový Knín atd. bych nechal na příště i z časových důvodů. Vyhovuje termín dalším řidičům a účastníkům?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Elden »

Mně zatím ano, kupodivu nemám víkendovou službu :D
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Velké jarní putování č.6 (2015)

Příspěvek od Lída »

Vyhovuje ;-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Odpovědět