Setkání s panem Hlušičkou

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Lída »

...a to jsi udělal chybu, Sokole, poněvadž to zase stálo za to ;). Pan Hlušička natočil za svůj život spoustu filmů v divoké přírodě a to ho asi zocelilo natolik, že ve svém věku žije a vypadá tak pěkně...klobouk dolů ;). Je to zkrátka pořád Willy Kleiber ;). Jinak to byl zas moc krásný večer, kdy jsme viděli ukázky z filmů, které stojí za to, pustit si je celé...tedy kromě výletu do Mongolska :lol: . Děkujeme všem, kdo přišel, bylo nás tam celkem dost, tak akorát ;) a také organizačnímu výboru za zajištění a připravení místa akce ;). Pan Hlušička už je také v pořádku doma a snad se mu mezi námi také líbilo ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Willy Kleiber »

Pan Willy je prostě i ve svém věku borec, klobouk dolů! A zároveň úplně obyčejný a skromný člověk ;)
Akce povedená, musím se začít zase víc zapojovat do srazů :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Elden »

Parádní akce. Počínaje organizací a přípravou pana předsedy. Mám co dokoukávat z filmografie pana Hlušičky. Celý večer se povedl a pan Hlušička měl co povídat. Jen škoda, že to tak rychle uteklo.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Honza Zeman »

Taky myslím, že k této akci stačí napsat - "ŠTIMPT" :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Hanele »

Díky všem za příjemný večer :)
Tenhle systém organizace se nám pěkně osvědčuje - dobře připravené ukázky, nad kterými se dá debatovat téměř bez konce... ;)
A ještě to vše máme dokumentárně zachyceno, co víc si můžeme přát! Snad jen, aby to příště zase tak pěkně vyšlo :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od plk.Žitný »

Bylo to super.Pan Hlušička borec. V jeho věku určitě nebudu už mezi živými-protože mne utrápí Žitná a imperialisti... :mrgreen: A ještě se naplnila trochu kasa.. :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=8ZPlwby1t5I
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Willy Kleiber »

plk.Žitný píše:Bylo to super.Pan Hlušička borec. ...
Nesmírně milý starý pán!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Lída »

Ano 8-) ...je moc milý a hodný...Abych se přiznala, trochu jsem měla obavy, protože mi pan Hlušička v pátek, když jsem mu to chtěla ještě připomenout, nezvedal telefon a ani nevolal zpátky...tak jsem si řekla, třeba se mu nebude chtít, je hezky, zůstane někde na zahrádce...Takže jsem celou neděli od rána byla trochu nervózní ;) , aby vše vyšlo...Když jsme ale zaparkovali před bytem pana Hlušičky, tak se mé obavy ukázaly zbytečné a dokonce jsem se za ně styděla, protože panu Hlušičkovi nefunguje zvonek, tak na nás ČEKAL VENKU VE SVÉM AUTĚ, abychom se neminuli... 8-) . Je to holt stará škola - co slíbí, dodrží... ;) 8-) . Bylo to od něj moc hezké...
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Willy Kleiber »

Lída píše:... tak na nás ČEKAL VENKU VE SVÉM AUTĚ,...
No nemám slov, čím dál víc o setkání dnes přemýšlím, tím jsem víc naměkko... ;)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Hanele »

A něco podobného bylo i s panem Matyášem - také neuvěřitelná pokora, skromnost a zároveň moudrost a zkušenost... :oops:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, ozývám se až se zpožděním, protože hned ráno jsem musel "opustit republiku" a stále ještě jsem mimo území, ale už na internetu. Akce skvělá a navíc mám dobrou zprávu ohledně financí. Poslední dvě akce skončily s kumulovaným přebytkem zhruba 1.000 Kč. Což je kupodivu, když si uvědomím, že při předchozích akcích skončila pokladna s černou dírou v mínusu... Inu, je potřeba stanovit jasná pravidla a za mírný poplatek se takové besedy zúčastní každý rád. Nicméně je stále co zlepšovat a do příští besedy (avizoval jsem záměr na podzim pozvat postupně pana Antonína Hardta a pana Dalimila Klapku) budu muset pořídit externí mikrofon ke kameře. Už jsem byl po právu kritizován na FB kvůli špatnému zvuku z první besedy a tentokrát to nebude o nic lepší. Mistr v rámci komorní atmosféry hovořil "komorně" a plukovníkův projektor hučí jako fukar v čerstvě kolektivizovaném zemědělství... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Lída »

Ano, Olga Halámková je svědomitá a nesmlouvavá pracovnice... 8-)
Na podzimních volbách bude zcela určitě jmenovaná do nové funkce VÝBĚRČÍ DANÍ :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
fotograf Pospíšil
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: úte 21. dub 2015 16:57:11
Bydliště: Bartolomějská, Praha 1

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od fotograf Pospíšil »

Chtěl bych moc poděkovat za (pro mě v pořadí už třetí) skvělou akci. Dík patří všem, kteří se podíleli na propracované organizaci, všem, kteří se dostavili a vytvořili tak skvělou atmosféru, a hlavně všem těm, kvůli kterým se tyto akce pořádají.... A taky předsedovi, který mi poskytl přístupové informace, díky kterým se s vámi ZDE mohu spojit...

P.S. Fotky z poslední akce dodám v krátkém časovém horizontu. Doufám... :)
"Když se chceš pomstít živým, podřežeš jim stromy... Ale když podřežeš lidi, podřezávat stromy je už zbytečný...."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od Lída »

No konečně...to to trvalo...
Vítám mezi námi fotografa Pospíšila ;)
PS: Zeman se tenkrát u Kaliny v kanceláři taky trochu rozmýšlel...než to podepsal ;) 8-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
fotograf Pospíšil
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: úte 21. dub 2015 16:57:11
Bydliště: Bartolomějská, Praha 1

Re: Setkání s panem Hlušičkou

Příspěvek od fotograf Pospíšil »

Lída píše:No konečně...to to trvalo...
Vítám mezi námi fotografa Pospíšila ;)
PS: Zeman se tenkrát u Kaliny v kanceláři taky trochu rozmýšlel...než to podepsal ;) 8-)

Omluvou mi jest snad jen nedbalost a lehkomyslnost.... :D
"Když se chceš pomstít živým, podřežeš jim stromy... Ale když podřežeš lidi, podřezávat stromy je už zbytečný...."
Odpovědět