Setkání s panem Matyášem

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Lída »

Akce Bororo ;) se podařila a hodnotím ji jako jednu z nejlepších ;)
Pana Matyáše jsme v pořádku odvezli do jeho krásného domu a cesta to byla opět příjemná, protože jsme celou cestu povídali...Měl velkou radost z dárků i z celého dnešního dne...musím přiznat, že se mi s ním ani nechtělo loučit...Zkrátka to byl nezapomenutelný zážitek (hned je na světě líp ;) ;) ).
Děkujeme všem ;) a pevně doufám, že se nám podaří podobnou akci zopakovat v dubnu...(nebo začátkem května...? :lol: :lol: :lol: )
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od plk.Žitný »

Bylo to super ,co dodat snad jen to že si pan Matyáš taky musí jít zastřílet...D :mrgreen:
Naposledy upravil(a) plk.Žitný dne ned 22. bře 2015 22:49:53, celkem upraveno 1 x.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od jasny.sokol »

Tak mě napadá co kdybychom treba v létě, když se panu Matyášovi dnešní odpoledne libilo ho nezajeli navštívit nebo udělali takové letni posezení (u čehokoliv) o páté. A aby nebyl tak osamocený tak bychom mu mohli pozvat partaka :-) zkratka jako tomu bylo při otvirání restaurace na Žižkově tam tehdy taky byl pan Pohan + jéště někdo a taky to mělo uspěch.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše:Bylo to super ,co dodat snad jen to že si pan Matyáš taky mudí jít zastřílet...D :mrgreen:
Pozor plukovníku, jednu zbran dneska už pan Matyáš dostal a sám si pocítil jaké je to mít to na krku... Aby to s tebou neskončilo špatně :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ale jinak souhlas.... zastrílet by si jít mohl
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Lída »

...ještě vzkaz pro malého Míru: za logistiku pana Matyáše nám opravdu děkovat nemusíš - to byla pro nás čest! ;) (a zase se potvrdila jedna taková věc, že když člověka něco baví, tak mu to často život sám přihraje do cesty... ;) )
...a poděkování patří také malému Mírovi, protože to byla hlavně jeho akce (viz.PLÁN ;) )
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od malej Míra »

Lída píše:...a poděkování patří také malému Mírovi, protože to byla hlavně jeho akce (viz.PLÁN ;) )
Děkuji a hlásím se naopak do organizačního výboru na pana Hlušičku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Hanele »

Tak už i já jsem dorazila domů a připojuji se ke všem ódám na dnešní (jo, ještě pořád dnešní ;) ) akci! :)
Vše bylo perfektně naplánováno a zorganizováno, ale skvělý byl hlavně pan Matyáš :D
Myslím, že by stálo za to udělat s ním ještě jednu takovou besídku - s ukázkami z méně známých filmů a inscenací, protože bylo vidět, že má k řadě věcí co říct...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od huba.buba »

Ještě jednou lituji , ale snad příště... jel jsem kolem Sue Ryder v 15,00 a říkal jsem si ... tak za chvilku tu budou... No nic , těším se na fotky.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Elden »

Souhlasím s Hanele a určitě se dá pár věcí, o kterých byla, resp. nebyla řeč, vyštrachat.
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Lída »

Také jsem pro další besídku s panem Matyášem, myslím, že by bylo pěkné pozvat k němu nějakého kamaráda...teď mi napadá třeba p.Hardt nebo p.Brabec, o kterých v autě hezky mluvil (nejen o nich - litoval, že se nemohl zúčastnit oslavy narozenin p.Jelínka)...Když jsme se večer s panem Matyášem před jeho domem loučili, byla to taková dojemná chvilka...Viděla jsem na něm, že je smutný, že takový i pro něj krásný den končí...
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Hanele »

Určitě - teď už si můžeme dovolit pozvat někoho k němu... Pana Hardta bych napoprvé pozvala spíš samotného - mimochodem taky letos oslaví osmdesátiny (konkrétně 5. srpna) ;)
A vůbec není špatný nápad navštívit někdy v létě pana Matyáše přímo u něj doma - mohl by to být takový příjemný piknik... :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od malej Míra »

Mám lepší nápad, příště pana Matyáše s Dalimilem Klapkou. To bude určitě fungovat a nepochybuju o tom, že nám ho pan Matyáš rád "nadežene"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od plk.Žitný »

ještě mě napadlo, že bychom vždycky poprosili hosty ,aby řekli na kameru nějakou památnou větu ze Zemana, po 40 letech.... na pana Jelínka jsem si vymyslel: ,,Tak se tady mějte v tom vašem socijálismu- anebo víte co vemte roha taky... Myslím že by se ta hláška docela hodila i do dnešní doby.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Lída »

Matyáš+Klapka=besídka zaručeně hladká ;) :lol:
Plukovníkův nápad=dobrý nápad ;) (už jsi o tom jednou mluvil, ne? Pak se na to nějak zapomnělo - bohužel...)
Viděla bych to tak, že by se pro hosta vybrala nějaká pěkná hláška ze seriálu (jeho hláška ;) ) a on by nám to pak ve vší počestnosti řekl na kameru...Já myslím, že by to bylo moc pěkné (a už to jasně vidim :mrgreen: )... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkání s panem Matyášem

Příspěvek od Fredy »

Myslím,že proběhlo velmi milé a příjemné odpoledne s panem Matyášem.Doufám,že mezi nás opět někdy rád přijde.Také chci poděkovat všem lidem z fanklubu za výbornou organizaci akce.Jen tak dál 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Odpovědět