Výroční schůze fanklubu 2015

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Takže blíží se pomalu termín na vyhlášení letošní výroční schůze. Po každoročních "hodech" bych to letos viděl na skromnější setkání a klidně bez hostů. Třeba bychom si alespoň více popovídali mezi sebou jako to bývalo na běžných srazech, probrali plány co dál s fanklubem a měli tak k sobě i blíž. O nějaké větší účasti nás členů si zatím nedělám moc iluze, tak se rád nechám mile překvapit, když se nás sejde víc. Termín tedy navrhuji na sobotu 21.11. Jelikož bychom se na schůzi obešli bez projekce, mohla by vyhovovat jakákoliv hospoda. Máte nějaké nápady? Případně pokud by šlo využít tu kavárnu v Michli, kde jsme měli setkání s herci.
A uděláme letos opět soutěž? Bude vůbec někdo kdo by soutěžil? Připraví Míra ten test nebo má někdo jiný nápad? Mnou loni slíbená hlavní cena - zapůjčení figurky majora Zemana na rok domů - stále trvá :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Hanele »

Já s účastí počítám, a to i v kvízu :)
Určitě souhlasím s komornějším laděním, akcí s účastí herců bylo letos relativně dost, zato běžný sraz neproběhl už hooodně dlouho...
Pokud jde o místo, ta Michle už myslím není v provozu :? Takže pak asi v podstatě možno kdekoliv jinde.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

Probíral jsem to s plukovníkem , ten měl nějaké nápady , ale nakonec jsme se dohodli , že se domluvíme s pensionem Polly. S hosty uvidíme - stačil by klidně jeden a ani nemusí na celý večer. Předběžně na lodi už jsme to domluvali s Ivankou A. Projekce a takový věci myslím na Výročku patří , mám ohlasy že po úspěšné plavbě se na Výročku dostaví několik zájemců , kteří by rádi rozšířili naše řady.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

To je ale poněkud jiná koncepce, než jsem tady navrhnul.... A navíc Polly se mi jako návrh nelíbí. Ale když jste si to už vlastně pánové rozhodli..... :shock:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od plk.Žitný »

Ta restaurace v Michli je zrušená,takže zase asi v Poly. Přimlouval bych se alespoň za Ivanku,Srstku Engela. Pokusil bych se oslovit Standu Fišera..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Hanele »

Já se přikláním na stranu předsedy. Jsem proti Polly, neměli jsme tam přece mj. dobrou zkušenost s cateringem :!:
Proč podporovat někoho, kdo nás "bere na hůl"? To snad nejsou v Praze jiné vhodné a dostupné podniky? :shock:
A prosím, pánové, brzděte s těmi hosty - měli jsme jich dost na lodi i jinde. Potřebujeme se přece taky sejít sami a dát dohromady organizační záležitosti, plánovat akce apod... :roll:
PS: Ivanku jsem na lodi oslovila já, ale to jsem ještě nevěděla o tomhle předsedově návrhu. Navíc ona sama ještě neví, jestli nebude zrovna hrát...
Žádnou větší akci bych tentokrát skutečně nerozjížděla!
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od plk.Žitný »

Já na tom tom Poly taky netrvám,ale už to místo bylo potřeba někde bloknout. Já jsem dal řeč se známým /je taky nadšenej pro naší věc. Je ředitelem zotavovny vězeňské služby..Zotavovna se nachází v těsné blízkosti Pankrácké věznice./což je stylové/. Vedle výběrů ze 3 salonků /od 20 lidí/ je tam výborná kuchyně /můžu potvrdit sestřenice tam měla svatbu/. Ubytování pro mimopražské je samozřejmostí.Hlavně to funguje už 30 let,tak není šance,že by to zrušili. Tak můžeme udělat nějakou ,,komis,, a jít se tam podívat.
Co se týká hostů, tak je to výroční schůze,tak bych tam nějakého přece jen pozval. /je to tradice//Chtěl jsem hlavně pana Fišera,který se na tu loď těšil.. Tak se nějak dohodněte,abych je teda zavčasu obvolal... ;)
Je předpoklad,že po té lodi se zvýší členská základna... Za čekatele dokonce bude kandidovat i Waldemar Matuška... :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

No tak tenhle rok už bych nechal , třeba volby udělají radikální změny a nechť se nové vedení ukáže. A zrovna věznice u nějakého známého... to jsme tedy měli řešit dřív.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Jsem ochoten akceptovat i tu zpropadenou Polly, ale jestli to bude jako vždycky, tak se opět nic neprobere. A letos už to je opravdu naposledy (hledejte v tom dvojsmysl....) 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od malej Míra »

Když tak čtu předchozí diskusi, tak mě to jen utvrzuje v přesvědčení, že by výroční schůze měla být komornější a že bychom se měli předevšim dohodnout, co podnikneme příští rok. Letos jsme měli jednu velmi úspěšnou mimořádku - parník, té ale ustoupily jiné akce, tedy každoroční podzimní procházka a dlouho předem plánovaná Rujana. Ze zkušeností víme, že pokud se sejdou dva a více herců, tak už se nedohodneme na ničem a herci se baví hlavně mezi sebou. Do Polly se mi po předchozí zkušenosti také moc nechce. Promysleme si každý do výroční schůze, co by každý jeden z nás rád absolvoval v roce 2016, tedy výlety (třeba Rujana nebo Tatry), besedu s hercem (myšleno jedním s projekcí ukázek filmů, záznam na kameru), hromadné akce atd.
Také musíme dořešit praktické věci ohledně funkčnosti fóra a financí (patrně se nevyhneme nové emisi akcií). To asi také nebudeme řešit s herci. Osobně se přimlouvám, abychom fórum používali jako hlavní komunikační kanál. Nic proti Fb, ale je příliš anonymní, ne všichni z nás to používají a navíc je zaplevelený mraky všelijakých srandiček, fotek ze seriálu s patřičnými hláškami a jiné.
Pokud se mezi fanoušky na Fb najde seriózní fanoušek 30PMZ, pak jsem určitě pro, aby byl přijat do našich řad, ale tyhle dvě věci bych fakt držel odděleně. Už jsem se setkal s tím, že na Fb se na naše téma přilepil regulérní magor, který si myslel, že jsme něco jako "Svaz komunistické mládeže". Toho jsem odkázal do patřičných mezí, naštěstí už se neozval.
Samozřejmě proběhnou volby, ale asi bych letos vypustil kvíz, ten byl na parníku... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od jasny.sokol »

No přátelé, taky přidám svůj příspěvek do diskuze... Podle toho co jsem četl na FB a co psal a říkal předseda na lodi, tak výroční schůze byla jen pro členy, protože se tam volilo vedení a řešilo jiné věci... Také si pamatuju doby že výroční schůze byla uzavřená a že noví členové by se měli přijít hlásit na jinou akci.... Tehda se psalo, že je nějaké prověřovací období a akce s hosty nejsou pro každého, jen pro proveřené... Tak proč na FB zvete na výročku nové lidi? Kteří nejsou proveření? Také jak asi myslíte, že by dopadly volby, když by přišli nový a nikoho tam neznaly... A navíc Polly nebo jiná hospoda není nafukovací... Vzpomeňte si na setkání v Polly byla nás tam cca 15 lidí a už tam bylo těsno... V Michli při oslavě narozenin pana Jelínka bylo více lidí, ale už to bylo takové hraniční, více lidí už takovou akci pokazí, je tam pak nával atd.... V další řadě na FB je přes 2000 členů, kolik lidí přišlo na lod, když by přišlo podobný počet lidí i do Polly tak co se asi probere..... Jednou je šéf Hombre a tak by se měly respektovat jeho návrhy, že schuze bude uzavřená a nezveřejnovat na FB nic pro nečleny.... Určitě to neveděl a když to viděl tak se málem vyvrátil, že je to úplně jinak než chtěl... A také pokud to má být na FB tak by bylo zbytečné udržovat tyto stránky... A navíc na FB jsou občas nějaké kraviny, obrázky atd, které nejsou nijak zajímavé......CO se týče aktivity fanklubu tak někdy rapidně klesá... Co jsme jako fanklub od odchodu pana Černého natočilo? Tehda se točilo o sto šest a teď už to bude třetí schůze, kte nebude nic nového promítnout.... A např. Dr. Veselý svoji účast omezil i proto, že akce byly přeplněné a každý se nedokázal nijak dohodnout... Co se týče návrhu pana místopředsedy s pozváním hosta s projecí tak ty akce zatím se osvědčili... Docela hezké jsou i závěry od Eldena se setkání s Ivanou Andrlovou v roce 2012.
Co se týče soutěže, tak já jsem už svoji velkou šanci vytěžil :-) Takže pokud by jste se chtěli zúčastnit a Míra neměl čas něco připravit tak bych něco udšělal popř. bych někomu mohl dělat při soutěži arbitra :-D
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Tady snad doufám, že kolegové budou mít dostatek rozumu a ve volbách budou hlasovat pouze členové. Já tedy dávám od organizování ruce pryč, do Polly dorazím, ale nadšený z toho všeho asi nebudu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Elden »

S penzionem Polly také nejsem nadšený, zejména kvůli jeho malé kapacitě. Uvidí se, kolik nás nakonec dorazí. Jen doufám, že to nebude půlka Odry.
Noví členové se můžou seznámit, jak to v klubu chodí, ale volit by určitě neměli. To by taky volby mohl vyhrát Mažňák jako slib za to, že některým ulicím koupí nové fotbalové míče. :D
Možná by nebylo od věci se sejít ještě někdy před výroční schůzí a domluvit se, co dál. Nejsem si jistý, jestli se všechno stihne probrat těsně před volbou.
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Fredy »

Taky bych byl pro jinou hospodu,než Polly.Taky jsem pro komornější sraz,ať se v klidu domluvíme na další akce,které nás čekají.Nové členy bych oťukával až během roku.Né zrovna na výročce.Plukovníku,byla to dobrá akce na lodi,ale zase nemusíme další srazy hnát do extrému a lá "Cirkus Humberto".Takže jsem pro výročku se zaběhnutými členy+ volby+se v klidu domluvit na další akce....
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od malej Míra »

Jak jsem už naznačil jinde, letošní výroční schůze by podle mého názoru měla proběhnout v kruhu nás aktivních řádných členů. Proto bych navrhoval nějakou hospodu, kde se najde v klidném koutě stůl pro 10-15 lidí, víc nás stejně nebude a program schůze by měl vypadat takto:

1) Věcná diskuse "co dál". Každý by se měl vyjádřit jak si to dál představuje, o jaké akce má zájem, s čím je připraven pomoct, co zorganizovat. Měli bychom prodebatovat, jak dál naložit s polofunkčním fórem, financování a jak vymezit hranici fanklubu směrem k Fb ve smyslu přijímání nových členů apod.
2) Volby nového vedení. Poté, co každý vyjádří své názory, bude také každý vědět, koho by si představoval ve vedení fanklubu.
3) Pod vedením už nově zvoleného předsedy se společně naplánují akce na příští rok - výlety, besedy atd. Tohoto více či méně přesného harmonogramu bychom se pak měli až do příští výroční schůze držet a případné změny si navzájem kolektivně odsouhlasit s tím, že v případě nejasností bude mít poslední slovo nově zvolený předseda.

Cítím jako důležité, abychom se pokusili akce zúčastnili pokud možno všichni, potřebujeme učinit opravdu zásadní rozhodnutí.
Prosím o připomínky a alternativní návrhy k tomu, co jsem sem napsal...
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět