Výroční schůze fanklubu 2015

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
fotograf Pospíšil
strážmistr
Příspěvky: 25
Registrován: úte 21. dub 2015 16:57:11
Bydliště: Bartolomějská, Praha 1

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od fotograf Pospíšil »

Přátelé,

dovolte mi, prosím, několik málo slov k situaci, která momentálně vládne tímto fórem. Berte to prosím jako pohled nezúčastněné osoby, která ovšem dostala možnost přispívat. Mezi vás jsem přišel proto, že mě záležitosti kolem českého filmu obecně velmi zajímají, seriál, díky němuž vznikl fanklub, je pro mě unikátem. Mezi vámi je mi dobře právě proto, že jsem mezi lidmi, kteří mají společný zájem, což jest právě tím, co vás (nás) spojuje. Je naprosto přirozené, že v souvislosti s řízením klubu a organizováním akcí, kde je množství lidí, se vyskytují určité, řekněme strasti. Jsem však přesvědčen, že u vás inteligentních je toto společenskou událostí. Právě proto pevně věřím v to, že činnost klubu bude nadále pokračovat stejně tak dobře, jako doposud. Můžu vás ubezpečit, že klub má stále svůj smysl, funguje, a funguje skvěle. V naší zemi je svým zaměřením naprosto výjimečný, to mějte na paměti, podle toho, prosím, rozhodujte o jeho budoucnosti…..

Nikterak mi nepřísluší zasahovat do organizačních záležitostí, přiznávám to, že neznám plně klubovou historii, nebyl jsem přítomen tomu, když se o „kafi a cigaretách“ klub zakládal, ale to nejmenší co mohu udělat je to, že alespoň touto cestou vyjádřím svou podporu vám všem, kteří jste se na tom jakýmkoliv způsobem podíleli. Vám všem věřím v tom, že stejnému klubu, který jste se zápalem založili, dokážete vytvořit koncepci do let budoucích…

Děkuji vám.
"Když se chceš pomstít živým, podřežeš jim stromy... Ale když podřežeš lidi, podřezávat stromy je už zbytečný...."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

Plně se podpisuji pod slova fotografa Pospíšila. Vždyť se za těch 10 let všichni dokonale známe - chceme-li něco nového , tak schůze na Zbraslavi je jenom velkým krokem zpátky - proto prosím , podpořte moji znovunabitou energii a společně - podtrhuji společně - dejme hlavy dohromady. Rozjetý vlak na Střížkově prostě nechci a ani nebudu brzdit - uvědomme si , že nejsme žádný parlament , kde všechno stojí na předsedovi a podobných funkcích... Všechno to stojí na našem společném zájmu - koníčku , kterému jsme dosud věnovali stovky a tisíce hodin. Napadá mě teď trošku profláknuté a pozměněné heslo: Zemani všech zemí spojme se !!!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

Já k tomu už nemám co dodat. Vše z mé strany bylo řečeno. Se slovy o kroku zpátky nesouhlasím, ale nechci tu už "prát špinavé prádlo". Akce v Polly se nezúčastním. Je mi celkem jedno, jakým způsobem se zvolí nové vedení, přeju mu hodně úspěchů a nových nápadů. Dejte mi pak vědět, jak a komu předat heslo k administraci stránek, kontakt na hostingovou firmu a ať mi pan pokladník odejme administrátorská práva zde na fóru. Rád budu jen řadovým členem a předám štafetu někomu jinému. A opravdu jsem se nenaštval a neurazil, důvody jsem zde již několikrát popsal ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

Ondro , na nějaké předávání administrace je dost času a navíc myslím , že je to zbytečné. hesla a podobně přeci musí zůstat v rozumných rukou , takže já určitě nic předávat nebudu pokud se všichni nedohodneme.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od jasny.sokol »

Přátelé, až se tady dohodnete,
prosím tedy o vyjasnění jednotlivých bodů, tj. Kdy tedy bude schůze a o kolika a kde, dále jaký bude pevný program, jestli bude nějaká ta volba, porada co dál, jestli příjdou nějací hosti atd....
Chtěl bych vidět nějaký nástřel harmonogramu schůze.... Zatím tu každý plácá pátý přes devátý a není jasné jak to celé bude... Aby to vůbec mělo cenu přijet....Abychom tam pak seděli v koutě by nemělo smysl....
Takže prosím o nějaký harmonogram
Děkuji
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Honza Zeman »

huba.buba píše:Ondro , na nějaké předávání administrace je dost času a navíc myslím , že je to zbytečné. hesla a podobně přeci musí zůstat v rozumných rukou , takže já určitě nic předávat nebudu pokud se všichni nedohodneme.
To předání je myšleno tak, aby nový předseda a celé vedení mělo úplně pod kontrolou administraci stránek a diskuzního fóra. Připadá mi to logické. Jak jsem psal, nemám co nového webu dát a jak ho pozdvihnout, tudíž nechci být ani zodpovědný za další chod a spravovat to. Byl jsem na to všechno po odchodu pana Černého prakticky sám (info ze srazů, fotky, mazání spamu atd.) a již stačilo :) .

Takže pro trochu lepší orientaci ve zdejší diskuzi vyhlašuji sraz členů fanklubu neboli výroční schůzi na sobotu 21.11. od 17:00 do restaurace U Přístavu na Zbraslavi.
Program je celkem jasný, věcná debata současných členů o budoucnosti klubu, prezentace svých vlastních názorů, pocitů, tipů na další činnost a program akcí na rok 2016. Akce je bez hostů. Z této schůze by mělo vzniknout nové vedení fanklubu, nebo se alespoň rozhodnout, jakým způsobem to celé pojede dál.


Možná v tu dobu probíhající paralelní akci v pensionu Polly považuji za sraz fanoušků z Facebooku.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od malej Míra »

No tak fajn, tímto potvrzuji účast.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

No tak fajn , tímto potvrzuji svoji neúčast.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Fredy »

Moc jsem se do toho nechtěl montovat,ale teď chci.Jakej rozjetej vlak kurva nejde zastavit!Prostě Honzo a Luboši prosím respektujte ještě stávajícího předsedu fanklubu a respektujte jeho rozhodnutí,kde se bude výroční schůze konat a co se tam bude probírat!!!To je jak hučení do dubovejch hlav a nikdo (tedy asi vy dva)to nechcete furt pochopit.Setkání v Polly si můžete s fanouškama-čekatelama a hostama udělat třeba v prosinci!Není to snad velká práce napsat na FB,že se sraz přesouvá na prosinec a v Polly to taky snad s nikým nesekne,když zavoláte majiteli,že to přesouváte na prosinec.Nevidím v tom takovej problém.Čau.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

Fredy píše:Není to snad velká práce napsat na FB,že se sraz přesouvá na prosinec a v Polly to taky snad s nikým nesekne,když zavoláte majiteli,že to přesouváte na prosinec.Nevidím v tom takovej problém.Čau.
Už je to zrušeno - přeci nejsem lidojed.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od malej Míra »

Tak super, díky za pochopení a za spolupráci... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Fredy »

Dík!
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Anglie »

malej Míra píše:No tak fajn, tímto potvrzuji účast.
Taky dorazím
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od Salaba »

Přátelé, kolegové, kamarádi, soudruzi!
Pečlivě jsem už cestou z Berlína hrdelní soutěskou četl tuto diskusi a jsem rád, že po všech těch napsaných "nervácích a zmatcích" dospěla k rozumnému závěru - tímto i já potvrzuji svoji účast na výroční schůzi v prověřené zbraslavské restauraci! Jsem pro probrat všechna důležitá témata v klidu "při kafi a cigaretách" - i s odkazem na 10.výročí památečného zbraslavského setkání 28.října (kdo nebyl či zapomněl a chce si připomenout odkazuji na reportáž v sekci srazy a setkání ;) ).
Jinak o budoucnost a fungování fanklubu obavy nemám, je nás tu dost, co známe pravdu a víme jak to tenkrát bylo... :) 8-) A předseda? Ten vydrží, je to charakter, křemen... ;) Možná někteří budou muset zajít na kádrovku...ale tak už to v životě chodí :mrgreen:
Na závěr pozn.pod čarou:
huba.buba píše:... Upozorním i na odkaz co lidi přespolní - a tady se začíná odehrávat ,,začátek konce,, - jací přespolní??? Lída, bába kořenářka , paní Truhlářová , ale i dále... pan Černý, Salaba , Rajman a podobné ,,mrtvoly,, ? Vždycky jsme schopni se domluvit , tak co se to děje?...
Pane kolego, vy víte, že mám pro Vás slabost ještě z dob, kdy hřmělo, ale tahle Vaše poznámka byla trochu přes čáru...decentněji řečeno "unáhlená" :twisted: Vyprosil bych si sebe a kolegu Rajmana zahrnovat mezi nějaké "mrtvoly" a už vůbec ne spolu s panem Černým - byť jen kvůli tomu, jak se zachoval při svém odchodu z fanklubu. Vy možná v tuhle chvíli víte více než já, ale moje číslo je "11"!!! "Jedenáctka"! Rozumíš, "vosmičko?" :twisted: 8-) ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2015

Příspěvek od huba.buba »

Salaba píše: Vy možná v tuhle chvíli víte více než já, ale moje číslo je "11"!!! "Jedenáctka"! Rozumíš, "vosmičko?" :twisted: 8-) ;)
Rozumím - a dám si příště pozoor.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět