Beseda s panem Antonínem Hardtem

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Lída »

Pokud mi to čas dovolí, ráda se přijedu také podívat...Termín konání besedy zatím není? :)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Hanele »

Termín besedy zatím není a závisí na tom, kdy budou připraveny ukázky z filmů a seriálů. Hlásí se někdo? :halo:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Elden »

"Do počtu jako myslíte teda? Tak, jestli jako myslíte, že v zájmu celku snad. Tak já bych to teda do počtu, kdyby to radši vzal někdo jinej." :)

Nevím, jak se po včerejšku vyjádřil Finist. Jsem připraven případně vytvořit podklady (dodat dané ukázky s časem, kde se pan Hardt objeví), ale samotnou prezentaci s hercem bych přenechal někomu jinému. V případě pana Hardta by se asi vyplatilo si to rozdělit pro dva lidi, např. na filmové a televizní role, aby toho pro jednu osobu nebylo tolik.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Honza Zeman »

Asi by chtělo, aby Míra zjistil od pana Hardta jeho volné termíny, abychom měli z čeho vycházet. Nebo on může kdykoliv? Pokud se nikdo nepřihlásí na přípravu, tak bych to snad nějak dohromady dal, ale bude to :box:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Hanele »

Myslím, že úplně kdykoliv nemůže, protože pořád ještě hraje (jen v Divadle Radka Brzobohatého má na repertoáru 5 her) :)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Hanele »

Přidávám další ukázku s panem Hardtem, tentokrát je celá na youtube a myslím, že je to docela špek... Klíčová věta zazní hned v úvodu ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=q_qHJB3oUBk
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od jasny.sokol »

Ahojte, tak já teda nějaké ukázky na besedu pana Hardta Připravím.... Už jsem kontaktoval Eldena zda by mi s tím trošku nepomohl, ale v tuhle chvíli mám už 18 ukázek stáhlých a hledám časy... Kolik tak cca má být celkem ukázek? Když mi Eldem pomůže, tak bychom mohli mít cca 27 ukázek a další ještě zapracujeme..... Takže bychom mohli být počítám na 40-45 ukázkách ve finále....
Takže besedu bychom mohli udělat v lednu/únoru 2017
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Elden »

Asi bude lepší mít jich více, ale zase bych to nepřeháněl. Nevíme, kolik toho bude schopen k čemu říct. A u pana Klapky jsme, myslím, ani vše připravené ani nestihli. Určitě bych se soustředil na větší role a mělo by to být pestřejší, aby tam nebyly například samé kriminálky.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od malej Míra »

Skvělá práce mládenci, chválím. Samozřejmě na všechny ukázky nedojde, ono také záleží, jak hodně se host sám od sebe rozpovídá, ale třeba zmíní něco, z čehož ukázku mít budeme, ikdyž nebyla původně plánovaná do projekce, tak ji budeme moci aktuálně zařadit. Takže podle času a možností zkuste těch ukázek připravit víc a ono se to na místě nějak vyvine, jako vždy... :)

Jinak mám už pro pana Hardta vymyšlený dárek. Stačí jen doobjednat věnování. Co tomu říkáte?
Mě se tahle blbina natolik líbí, že si ji snad objednám dvojmo, abych měl vlastní duplikát... Tak kdyby měl snad někdo zájem, mohli bychom z toho udělat limitovanou edici... :)
Anebo ještě toto, ale není to sanitka, tu jsem bohužel nikde neobjevil...
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Elden »

Ok, fajn. Nějak se s Finistem domluvíme.
Dárek jsi vybral skvěle. O půllitr mám pro sebe také zájem, tak můžeš zvýšit objednávku o další kus :)
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od heinrich »

malej Míra píše: Anebo ještě toto, ale není to sanitka, tu jsem bohužel nikde neobjevil...
Nechci být puntíčkář, ale p. Hardt v MZ jel se Škodou 1200, protože Škoda 1201 vyjela až v roce 1956. ;-) Je to sice drahé, ale je to ta jeho sanitka z Kleští! (y) http://aukro.cz/skoda-1200-ambulance-19 ... 67642.html
Ttttatata tabák dáš?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od Lída »

Ta sklenička je opravdu skvělý dárek...Gratuluji k nálezu takového skvostu (y) a taky bych si jednu památeční objednala, pokud mohu porosit..:-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od malej Míra »

heinrich píše:...Nechci být puntíčkář...
Samozřejmě máte pravdu, ale ta cena je opravdu vysoká. Proto si myslím, že nakonec zůstaneme u té sklenice a nějakou fotku do rámečku s věnováním, jako obvykle. Ona je to také věc, která nebude hostovi doma jen překážet, aby z ní akorát utíral prach, ale také poslouží a vždy si na nás vzpomene... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Beseda s panem Antonínem Hardtem

Příspěvek od heinrich »

malej Míra píše: ale není to sanitka, tu jsem bohužel nikde neobjevil...
Je mi jasné, že je to drahé, ale objevit se dala... ;-)
Ttttatata tabák dáš?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Smrt stopařek

Příspěvek od Spikings »

Zdravím, dost možná jsem objevil objevené a možná to je už v některém z dřívějších odkazů, ale měl bych připomínku ke Smrti stopařek - Antonín Hardt tam hraje i manžela Libuše Geprtové, když jim Marek Perepeczko-Charvát pomáhá převézt malovanou truhlu, na falešný-šlohnutý jízdní příkaz do Petrovic ("Já se v motorismu vyznám, to jen ten můj nevzal nikdy volant do rukou" - "A nevemu, mně stačí přečíst si černou kroniku"). Celkem je to cca 3-5 minut, odehrává se to na začátku hlavní osudné noci, kdy přijde o život Xénie a Arabela, tedy cca okolo 1.třetiny filmu.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Odpovědět