Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od malej Míra »

Padl návrh, že bychom mohli uspořádat setkání s herci a symblicky se tak nad ukázkami z Mistrovy tvorby (film, divadlo, dabing) s ním rozloučit. Nabízí se termín 14.10. a místo konání Zotavovna Praha (alternativní návrh od spřátelených příslušníků je penzion Poly). Otevírám diskusi. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Termín vyhovuje a jako místo by byla určitě vhodnější ta Zotavovna. Je tam jednoznačně více místa.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Hanele »

Mám ještě jeden návrh - co třeba Kino MAT? Vím, něco to stojí, ale zas by to bylo stylové... Mají tu k pronájmu i menší salónky s možností projekce - http://www.mat.cz/matclub/cz/restaurace/salonky
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Hanele píše:Mám ještě jeden návrh - co třeba Kino MAT? Vím, něco to stojí, ale zas by to bylo stylové...
Skvělý návrh paní kolegyně, je vidět že máte umělecky-kulturního ducha na vysoké úrovni! :best: Otázkou jsou finance (ale to máte pod palcem Vy, když tak bychom museli sehnat sponzora...) a dostupnost - skvělá v centru s MHD, parkování už asi horší (pro ty, kdo případně přivezou hosty). Ale jinak za mě (y)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od malej Míra »

Salónky v kině MAT jsou určitě zajímavá volba, máme s ní někteří dobrou zkušenost ještě za života pana Sequense, já jsem tam byl i dvakrát na narozeninách Jardy Tomsy, ale protentokrát bych dal přednost zotavovně právě z důvodu parkování. Když jsem vezl pana Grubra v sobotu k ND, tak jsem si s parkováním užil svoje. Ostatně zotavovnu v její autentické podobě patrně zažijeme naposledy... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Honza Zeman »

A vymyslíme v Zotavovně nějak lépe tu projekci než na setkání s panem Hardtem? Ta televize na židli není zrovna moc krásná a pan Brabec by si důstojnou projekci zasloužil.
P1010234.JPG
Plátno tam mají, ale projektor ne? Nebo jak to tam je?
Mně se to kino MAT moc líbí, má to úroveň a důstojnost. A zas takovej škot nejsem, abych na pronájem nepustil pár stokorun :-P . A parkovat by se dalo třeba kolem Karlova náměstí na oranžových zónách, které sice pár korun stojí, ale o víkendu tam bude jistě místo.

Rozhodně jsem pro salónek, než pro penzion Polly :<) :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Hanele »

Děkuju za podporu :)
Taky myslím, že by rozloučení mělo být především důstojné. Pronájem za salónek v kině MAT nás jistě nezruinuje, navíc do centra by mnozí herci určitě mohli i chtěli přijet sami MHD - tedy ani s parkováním by nakonec nemusel být takový problém.
Nevím, jestli jste koukali na ten odkaz - v MATu lze pronajmout salónky dva: menší s kapacitou 15 míst (to se mi zdá málo) stojí 300/hod a větší pro 30 osob 1000/hod. V obou videoprojekce s možností připojení vlastního PC. Objednali bychom tam určitě i pohoštění, což by mohlo pronájem výrazně zlevnit (cena se pak domlouvá individuálně).
Bylo by dobré, aby to někdo viděl, případně se přímo na místě domluvil. Kdo se hlásí? ;-)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Příští týden mám večer pracovní schůzku s jedním redaktůrkem z televize, tak to předtím zkusím cestou z Orfea v MATu omrknout a dám vědět ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Honza Zeman »

My tenkrát v tom větším salonku byli, když měl pohřeb pan Sequens a následně tam bylo setkání. Vypadalo to tam moc dobře.
Snímek 012.jpg
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Elden »

Souhlasím, jsem pro taky pro MAT.
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:My tenkrát v tom větším salonku byli, když měl pohřeb pan Sequens a následně tam bylo setkání. Vypadalo to tam moc dobře.
Snímek 012.jpg
Tací mladí synci :DD :DD :DD
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Hanele »

Finiste, už teď se těším na tvoji fotku po 10 letech... B-)
Jinak, máš nějaký příspěvek k tématu?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Eman Wimmer »

MAT je jistě skvělá volba, ale jste si jisti, že třicet osob je dostatečný prostor? Není to málo? Neprudím, jen se ptám.... ;-)
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Honza Zeman »

No zatím to vypadá podle zdejšího ohlasu na pět až šest lidí, takže bych strach neměl. Ale tak stále je na prvním místě ta Zotavovna, ale chtělo by to, aby se vyjádřil plukovník co s tou projekcí a jestli tam vůbec mají místo. Má se to prý zavírat a rekonstruovat do moderního hávu, tak jak to tedy vypadá?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Eman Wimmer »

Věřím zkušenějším velitelům ;-) ale když to tak sleduji na facebooku, tak nevím, nevím.... ;-)
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Odpovědět