Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Eman Wimmer píše:...když to tak sleduji na facebooku, tak nevím, nevím.... ;-)
No Emane vzhledem k tomu, že na 'fejsbůku' je i stará Venclovka se svejma čtyřma pudlama, tak tam pak všechno nemůžeš brát za bernou minci... ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od malej Míra »

Přesně tak, na Fb by nespoléhal, to vím zase já. Všichni píšou jak přijdou a na poslední chvíli musí jet k babičce na její (možná poslední) narozeniny... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Eman Wimmer »

Je už nějaké resumé ohledně rozloučení? :best:
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Zjišťuji tedy, že asi nikdo nic ohledně této akce nezařizuje? Plukovník údajně čeká až někdo udělá ukázky, dělá na tom někdo? Co teda to místo konání?Byl se tam dr. Salaba podívat v tom MATu? Můžeš se toho Míro organizačně ujmout? Zatím to tedy vypadá, že bude spíš fiasko než je nějaké důstojné rozloučení.... >:(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od plk.Žitný »

tak zotavovna je na 14.10 v podvečer volná..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Elden »

Řešilo se to v jiném vlákně, kde jsem souhlasil, že bych je udělal. Bude to dost honička. Stihnul jsem zkouknout jen dokumenty 13. komnatu a Neobyčejné životy. Kdyby mi s tím někdo chtěl pomoct, uvítám to. Nevím, jaké vybrat ukázky ze Zemana. Vzhledem k úmrtí Květy Fialové by se slušela Dáma s erbem. Nemám ani nakoukané filmy s Jackem Lemmonem, Jamesem Bondem a M.A.S.H.em. Jestli jste někdo schopen připravit vhodné ukázky, budu rád. Nebo aspoň poradit, které filmy či epizody vybrat.
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Elden »

Jinak ostatní ukázky z českých filmů a seriálů udělám. Píšu to jen pro jistotu, aby bylo jasné, že se toho chopím. Rád budu za pomoc, pokud jde o MZ a dabingové role. Jinak holt vyberu, co mi přijde pod ruku jako první.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:Zjišťuji tedy, že asi nikdo nic ohledně této akce nezařizuje?...Byl se tam dr. Salaba podívat v tom MATu?
Beru kritický komentář pana emeritního jako oprávněný, snad jen drobnou omluvou z mé strany může být účast na zahraniční vědecké konferenci... :? ;-) Ale k tématu, MAT není problém, mluvil jsem osobně s paní vedoucí - resume: 1) možnost cca 20 míst s obsluhou a výběrem jídel a nápojů v přilehlé restauraci - suterén, projekce na LED TV, při konzumaci nad 2000,- Kč pronájem zdarma. 2) salonek cca 30 míst ve 2.p., komorní, slušná úroveň, projekční plátno, občerstvení formou cateringu - švédské stoly - cena smluvní (dle času a útraty za přípravu cat.). 3) zamluvit celý MAT - což zas není problém pokud by se jednalo o větší akci alá Loď do Hamburku (tedy jistě s určitým vstupným pro vyloučení nějakých exotů). Lze se dohodnout na čemkoliv, objednání termínu samozřejmě co nejdříve. /jinak máme v MATu jako Fanklub dobrou pověst, někteří členové zde mají vedenou i složku s vázacím aktem spolupráce :njn: /.
Kontaktoval jsem kolegu ideologa, který mi sdělil, že dle pokynů vyšších složek FMV zřejmě již platí termín 14.10.v Zotavovně? Domluvili jsme se ale ještě přeci jen na pracovním posezení u kafe a cigaret, jak celou akci pojmout - sraz v MATu v sobotu 7.10. od 18,00 hod. - před promítáním 'Studny' - což je i informace pro toho, kdy by chtěl vidět top díl mjr.Z. opět v kině! ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Elden píše:Jinak ostatní ukázky z českých filmů a seriálů udělám.
Super, díky! (y) Pokud bych se mohl přimluvit a dát tip (i když Ty to určitě znáš), fouknul bych v ukázkách z rolí Mistra Brabce i poslední díl "Doktora z Vejminku" - 'Půjčka'. Klidně delší pasáž, Mistr tam hraje výborně bodrého vesničana, je to trochu krimi (podezřelý nastávající ženich co chce prašule na Uno :) ), trochu panoptikum lidiček a charakterů (stálý klaďas JUDr.Kostrhún versus jedovatej hajnej "Cvach" :njn: ), trochu komedie (někdo má bahno až za ušima) a děj je zasazen z valné části do přírody - výlov rybníka na podzim - což je nyní i nastávající čas a taky to potěší paní pokladníkovou, neboť je to děvče od vody, tedy spíš od rybníka ;-) :mlask:
Jinak rozhodně ne "My všichni školou povinní" - postava Richarda Jokla je pěknej hajzlík, co si najde mladší masíčko, dětem šlohne magneťák a ještě jim na Vánoce nedá tradiční jablíčko! >:( :-$ I když ho Mistr jezdící Wartburgem 353 zimní horskou krajinou zahrál bravurně! ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Honza Zeman »

Díky pane doktore za referenci o MATu, bohužel na plánovanou pracovní schůzku se z důvodu pracovních povinností nemohu dostavit (o to víc mě mrzí ta promítaná Studna). Můj názor je, že by se tahle akce měla odložit jednak z důvodu malého zájmu zde, jednak ze žádné (pokud vím) propagace na facebooku, jednak z nejasných hostů na akci a jednak z naší, takříkajíc, ležérnosti, nebo ignoraci příprav, nebo prostě "není na to čas". :work:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše: Můj názor je, že by se tahle akce měla odložit...
Souhlas pane emeritní. Pokud chceme realizovat akci do 1/2 října můžeme to případně pojmout jako "běžný" sraz alá Krakovská, v pohodě přátelsky posedět se vzpomínkami na Mistra... A tam se domluvit na důstojném vzpomínkovém setkání i s projekcí ukázek hereckého mistrovství V.B. a pozvanými hosty.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Elden »

Na pracovní schůzku také nemohu přijít a také souhlasím s termínem 14.10. jako běžný sraz. Aspoň bude více času na přípravu ukázek a domluví se detaily, aby oslava byla důstojná (doufám, že ještě letos).
A kolegovi Salabovi děkuji za tip s Doktorem z Vejminku.
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Eman Wimmer »

A běžný sraz je co? ;-) když už jsem si kvůli té sobotě přehazoval směny.... :?
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Běžný sraz je fajnová sešlost lidí na stejné "zemanovské" vlně, či spíš 'notě' (pro Tebe jako pro muzikanta Emane). Zkrátka daleko šmrncovnější záležitost než třeba nějakej známkovej kšeft. ;-) Tedy pokud se zadaří! Tak nezapomeň to svoje sladký dřevo a doraž :best:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Symbolické rozloučení s Vladimírem Brabcem v rámci fanklubu

Příspěvek od Salaba »

Elden píše:... tip s Doktorem z Vejminku.
Ještě bych určitě přidal bravurní epizodní roli velitele paragánů - bývalého manžela Autorky detektivních povídek z Pitavalu. Scéna z letiště (Mistr měl létání rád) začíná roztočenou vrtulí a pak už září "Honza" jako frajer, co sleduje svoje 'kuřátka jak padají z éra' aby pak v rozhovoru s "pražským Sherlockem" Rudlou Pekařem po chvíli zcela úžasně přešel na férovou tykačku, až se z toho Rudlovi zapotily brejle... :haloo: ;-)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět