Výroční schůze fanklubu 2018

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od Salaba »

Anglie píše: sob 24. lis 2018 9:24:26 Jedna otazka do davu. Takze dorazite na patou/mirne pred?
V úvodu jsem psal 14,00 a to platí jako termín pro ty, kdo mohou dorazit. Salaba stejně jako hajnej Bosák slovo drží! :best:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od Salaba »

Přátelé a kamarádi, díky za vydařené odpoledne a večer! Vánoční sraz Fanklubu stylově "Na Vídeňce" se myslím povedl na výbornou, účast byla po nějaké době více než slušná, atmosféra a nálada pohodová. Děkuji za účast hostům a všem, kteří se o ně starali - řidičům, doprovodu a našemu moderátorovi večera Hubabubovi. Během programu došlo i ke změně na postu předsedy a tak se sluší poděkovat malému Mírovi za jeho práci v čele Fanklubu a novému předsedovi Plukovníkovi popřát hodně štěstí, elánu a dobrých nápadů do budoucna! Za mě tedy (y) , přes všechny ty nerváky a zmatky to bylo v jubilejním "osmičkovém" roce skvělé setkání :best:
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, nebylo to špatné, ale pořád bojujeme s vhodným prostorem pro takovéhle akce. Chtělo by to salónek jako sůl. Takhle otevřený prostor je i kvůli hluku nevhodný. Jinak rovněž přeji plukovníkovi hodně elánu a vhodných nápadů na oživení činnosti a jsem dle časových možností k dispozici.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od malej Míra »

Také se už coby "emeritní" připojuji s gratulací našemu novému předsedovi, rovněž se rád v mezích svých časových možností budu podílet na chodu klubu, takže v tom kolegu "Klukovníka" rozhodně nenecháme... (y)
Restaurace "Na Vídeňce" je na běžné srazy o 8 lidech úplně v pohodě, nicméně na větší akce ještě navíc s hosty musíme bezpodmínečně najít něco jiného... :stud:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od plk.Žitný »

děkuji za ovace.. Nechtělo by to salonek..Chtělo by to vlastní restauraci ..,která by se se pro naše účely nechala ,,znárodnit,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od huba.buba »

Vážení přátelé , co s naší kdysi pravidelnou a tradiční Výroční scůzí ?
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od Honza Zeman »

Letos je z naší strany jediná šance jí uspořádat společně s vánočním srazem v sobotu 18.12., ideálně v MATu s nějakým hostem, projekcí apod. Pokud tedy situace dovolí...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od huba.buba »

O.K. - vyčkáme. :pivo:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výroční schůze fanklubu 2018

Příspěvek od plk.Žitný »

už jste mluvili s Oldou Zámostným z
Matu ohledně místa?
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět