Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

přijed. Pokud máš auto a mohl by jsi přivézt a odvézt hosta,budu rád.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Spikings »

plk.Žitný píše: ned 24. úno 2019 21:41:43 jeden se ještě vejde. mám si tě tedy napsat? vybírá se 200 kč na pohoštění.
Pokud je stále ještě jedno místo volné, velice rád bych se zúčastnil.
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Elden »

Ten posun na pátou mi to trochu znepříjemnil. Dorazím kolem šesté, promítání si nenechám ujít.
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Eman Wimmer »

plk.Žitný píše: pon 25. úno 2019 12:08:06 přijed. Pokud máš auto a mohl by jsi přivézt a odvézt hosta,budu rád.
Auto mám a hosta klidně odvezu. Jen nevím, kde na Karláku zaparkujeme :-DD Zavolej a dohodneme se. 724 937 050
Naposledy upravil(a) Eman Wimmer dne stř 27. úno 2019 18:03:33, celkem upraveno 1 x.
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Spikings »

Na Karláku? Nejlépe na stanici záchranné služby jako v případu osmém z roku 1951 :) :)
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

Dnes jsem dostal zprávu že mjr.Hradec ošklivě upadl a má krom jiného přeražený nos,takže nedorazí. Bude tady ale p.Kantorková,Talpová,Klapka ..Projekce Lodi do Hamburku bude dle plánu od 19 hodin
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Elden »

To je mrzuté, ale aspoň že dorazí další herci.
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od malej Míra »

Chtěl bych pochválit Plukovníka před nastoupenou jednotkou a rozvinutou zástavou za skvěle zvládnutou včerejší akci, ikdyž byla kvůli zranění a absenci pana Jelínka tak trochu v nouzovém režimu. Myslím, že si to všichni užili, zejména Ivanka se náramně bavila, ale to ona u nás vždycky... :best:
Mám ti ukázat jak plave?
Spikings
major
Příspěvky: 576
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Spikings »

100% souhlasím. Byl to skvělý večer. Děkuji, že jsem byl na akci "vpuštěn", když ještě nejsem počítán mezi "skalní příznivce". Díky, plukovníku!
Tenhle pohřební vůz projede všude. Nikdo se ho neodváží zastavit. Ani policajti ne. Ale kam v něm jedem teď, dva roky po válce?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

sloužím lidu . Jinak bilance Pohoštění,co se muselo odebrat a nápoje pro hosty je 3536 Kč
+350 za kytici PRO P.KANTORKOVOU ,protože jsme počítali s větší návštěvností .. Vybralo se 1200 Kč tedy 3886-1200 je 2686 ztráta,kterou musíme dorovnat z rozpočtu fan clubu... ALE ZASE JSME MĚLI KINO PRO SEBE.. ;-)
Jinak pozitivní zpráva,přisedl si k nám rejdař-šífař ,pro kterého tento díl byl,,srdcovka,, a slíbil nám,že nám udělá exkurzi na Loď ,která si v díle zahrála.. /už prý notně přestavěnou,,
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše: pát 01. bře 2019 21:22:08...Vybralo se 1200 Kč tedy 3886-1200 je 2686 ztráta,kterou musíme dorovnat z rozpočtu fan clubu...
Ooops! Předsedo, co znamená "dorovnat z rozpočtu fanklubu"? :plesk:
Mimochodem, jak to, že se vybralo jen 1.200? Když si vzpomenu, kdo tam všechno byl - Ty, Martina, Elden, Spikings, Finist, Sochorová, ten příslušník s partnekou, lodník Berka, já. Tohle je, i když nebudu počítat Vajglovy (přišli do kina a všiml jsem si, měli své vstupenky), 2.000, možná jsem ještě na někoho zapomněl.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

malej Míra píše: sob 02. bře 2019 17:44:08
plk.Žitný píše: pát 01. bře 2019 21:22:08...Vybralo se 1200 Kč tedy 3886-1200 je 2686 ztráta,kterou musíme dorovnat z rozpočtu fan clubu...
Ooops! Předsedo, co znamená "dorovnat z rozpočtu fanklubu"? :plesk:
Mimochodem, jak to, že se vybralo jen 1.200? Když si vzpomenu, kdo tam všechno byl - Ty, Martina, Elden, Spikings, Finist, Sochorová, ten příslušník s partnekou, lodník Berka, já. Tohle je, i když nebudu počítat Vajglovy (přišli do kina a všiml jsem si, měli své vstupenky), 2.000, možná jsem ještě na někoho zapomněl.
Pravda sebe jsem neuvedl,ale kupoval jsem mu za fanclub stylový dárek-Slivovici Rudolf Jelínek ve stejné ceně... Přísušník 1x -protože jsem mu dal slevu ,protože tam byl jako Odvoz odvoz pro pana Zímu ,který to nakonec vzdal tak jsem mu to kompenzoval, lodníka Berku - pokud je myšleno pána co si pak k nám přisedl až po projekci ,jsem taky nekasíroval platil pak za někoho ještě nějaké pití a slíbil nám levnou loď.Tak nevím jestli jsem na někoho nezapomněl fyzicky jsem vybral 1200 kč tedy 1400 se mnou . Více než 10 platících nás tam nebylo. Vajglovi jsem nekasíroval,seděli tam jen chvíli a spíš pak seděli dole nebo na baru.Prohlížel jsem si schválně fotky.Pokud tam byl někdo na koho jsem zapomněl,ať se přihlásí. Mělo tam být víc lidí,ale spousta si to rozmyslela když se zjistilo ,že Rudla nemůže,zvlášť po tom článku v Blesku :(
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Lipinski »

Jestli je potřeba nějak přispět do rozpočtu, tak sice nedisponuju horentníma sumama, ale něco můžu. Ten lup z Krakova sem už rozfofroval, no a v pivovaru to dopadlo bledě, to všichni víte.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne úte 05. bře 2019 15:04:35, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Hanele »

Děkuji za ochotu přispět, Lipinski. Vážím si té nabídky, ale tohle je interní věc fanklubu, kterou musíme vyřešit sami.

Já jako pokladník nesouhlasím s nehospodárným využíváním peněz, které dali dohromady členové či příznivci fanklubu (např. i ze Slovenska).

Plukovníku, při takovéto organizaci bychom po dalších třech podobných akcích neměli ani na každoroční zaplacení hostingu nebo dalších úprav webu...

V současné době sice máme na účtu 12.196,-Kč, ale dávám k diskuzi zodpovědným osobám z vedení klubu, jak s tímto dluhem naložit. Nejlepší by asi bylo vše probrat na nějakém běžném srazu. Co vy na to?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od malej Míra »

Navrhuji neřešit toto téma tady veřejně. Nechme to skutečně na běžný sraz, který bychom stejně tak jako tak měli v dohledné době zorganizovat. :)
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět