Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

Dobrý večer, s menším časovým zpožděním, avšak s velmi moc fajn poděkováním za příjemný večer uspořádáný k narozeninám p. Jelínka. Za mne jako Nováčka - v tomto super Fanklubu - a také mé první účasti na akci Fanklubu, chci stávajím členům, se kterými jsem měla možnost se pozdravit a popovídat si v rámci akce - poděkovat za milé přijetí a bude mi potěšením se účastnit dalších akcí a setkání. Projekce dílu Loď do Hamburku byla super 👌
Rebeka Sochorova ;-)
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Honza Zeman »

Budeme letos něco chystat pro jubilanta pana Jelínka? Na konci února slaví krásných 85 let, tak jestli něco připravíme sami, nebo pokud chystá něco rodina, tak se k tomu připojit? Plukovníku zjisti to :work: (y) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

pane expředsedo,čtete mi myšlenky.zrovna jsem to chtěl dneska napsat.

Oslavy budou 2 jedna údajně proběhla 6.unora v MATu v kam jsme nebyli pozváni,protože to organizovala jeho dcera a bylo to přísně na rodinné bázi..
Další bude koncem unora ,kterou organizuje jeho paní,a ta to zase chce udělat na bázi hereckých kolegů v klubu Vinohradského divadla. Vzhledem k malým prostorám divadelního klubu se to nedá rozšířit na členskou základnu fan clubu.

tak jsou 2 varianty.
varianta A,že bychom udělali nějakou malou klubovou oslavu s mistrem třeba v MATU s rizikem,že tam třeba nemusí kvůli zdravotnímu stavu dorazit,tak bychom to udělali jako běžné setkání členů s tím,že bychom si tam na 16 mm promítačce pustili kubánský dvoudíl.

Varianta B koupíme nějaký dárek a za fan club co by 2-3 členná delegace mistrovi předáme.
Viděl bych to jako nejaký dort s motivy kubánského dílu,kde by byla nějaká figurka mistra na koni a nějaké palmy a bylo by tam věnování ,,majoru Hradcovi,,
tak se rozhodněte.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od jasny.sokol »

plk.Žitný píše: ned 09. úno 2020 11:57:27 pane expředsedo,čtete mi myšlenky.zrovna jsem to chtěl dneska napsat.

Oslavy budou 2 jedna údajně proběhla 6.unora v MATu v kam jsme nebyli pozváni,protože to organizovala jeho dcera a bylo to přísně na rodinné bázi..
Další bude koncem unora ,kterou organizuje jeho paní,a ta to zase chce udělat na bázi hereckých kolegů v klubu Vinohradského divadla. Vzhledem k malým prostorám divadelního klubu se to nedá rozšířit na členskou základnu fan clubu.

tak jsou 2 varianty.
varianta A,že bychom udělali nějakou malou klubovou oslavu s mistrem třeba v MATU s rizikem,že tam třeba nemusí kvůli zdravotnímu stavu dorazit,tak bychom to udělali jako běžné setkání členů s tím,že bychom si tam na 16 mm promítačce pustili kubánský dvoudíl.

Varianta B koupíme nějaký dárek a za fan club co by 2-3 členná delegace mistrovi předáme.
Viděl bych to jako nejaký dort s motivy kubánského dílu,kde by byla nějaká figurka mistra na koni a nějaké palmy a bylo by tam věnování ,,majoru Hradcovi,,
tak se rozhodněte.
Ano oslava byla a byla tam i jeho žačka Ivanka
https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-d ... sraby.html
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Honza Zeman »

Obě varianty by byly fajn, ideálně to spojit dohromady, ale otázka je, jak to nakonec dopadne. Možná by stačila ta malá delegace gratulantů předat dort u Jelínků (takhle si to myslel plukovníku?), a projekci pak třeba bez hostů v tom MATu. Asi by to chtělo nějaké termíny, ať se může většina vyjádřit.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

Oslava nebude u \jelínků .ale v divadle. Zkusím v Matu domluvit nějaký termín..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od jasny.sokol »

Expredseda patrně myslel, že by dojelo pár lidí k Jelinkum na statek, tak jak tomu bylo před pár lety kdy jsme se vraceli z výletu a tam mu předali ten dort... Jinak nedávno jsem jel před pohoří pozdě večer l, jsemsi říkal kde to jedu taková hrozná a úzká cesta a ono mě to vyhodilo u Jelinku :-)
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od Anglie »

plk.Žitný píše: stř 12. úno 2020 14:15:19 Oslava nebude u Jelínků .ale v divadle. Zkusím v Matu domluvit nějaký termín..
Termín nám asi bude víceméně přidělen, že?
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Oslava 84 narozenin Rudolfa Jelínka

Příspěvek od plk.Žitný »

záleží to dost na Matu,jak budou mít volno..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět