promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od plk.Žitný »

Byl jsme osloven mým známým-také byl na našem výročním srazu. -Ing Polatou. On je předseda sdružení co se zabývá historií odboje na našem území a hlavně vše kolem parašutistů..Měl dotaz zda by se fan club nechtěl podílet na projekci filmu Atentát v přímo v hrobce kostela./Oni by to vyjednali/ /Ne v Brůnově hrobce -ta je malá na promítání :) /samozřejmě za účasti Rudolfa Jelínka a Ladi Mrkvičky. Tak si myslím,že by to mohla být fajn akce..Co vy na to? /Pokud by se přihlásilo více lidí,je možné oslovit kino MAT,které je za rohem/ Tak se nějak vyjádřete..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od Honza Zeman »

Asi myslíš kryptu, ne? Moc si nedovedu představit, že dole v kryptě bude dost místa pro projekci, navíc že by se herci dolů asi dost těžko dostávali. Nebo to bude v Matu? Na projekci bych šel a co to znamená "podílet se na tom" konkrétně? Taky termín by to chtělo dát vědět dost dopředu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od plk.Žitný »

asi myslí kryptu -místnost hned proti vchodu ,kde to bylo posledně. -my máme v podstatě zajistit jen umělce.tedy především p.Jelínka a Mrkvičku. To že bychom to mohli přesunout do MATu v případě většího zájmu /kde je také pohoštění a je to v podstatě za rohem byl můj nápad/. Pan polata říkal,že by mohl zajistit nějaké nepoužité záběry z atentátu,což by bylo zajímavé. Viděl bych to na srpen nebo zkraje září - zkusím se zeptat umělců.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od Salaba »

A není to opakování akce která tuším k výročí atentátu proběhla? Tedy večerní promítání 'Atentátu' v MATu a po něm noční přesun do krypty. To by dávalo smysl i s ohledem na prostor.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od jasny.sokol »

Nápad je to dobrý, ale nevím zda se podaří přivést p. Mrkvičku, má vážné zdravotní potíže, dokonce díky nim odmítl účast na představení jeho posledního filmu Staříci na MFF KV.. Jinak jsem pro...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od plk.Žitný »

ano to se ke mě také doneslo, tak jsme to zatím přesunuli na září.
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Rebeka Sochorova
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: stř 13. úno 2019 23:24:11

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od Rebeka Sochorova »

Souhlasím s tímto pěkným tématem a termín srpen, začátek září je pro mne bezva ;-)
Dříve nebo později si ho moje neteř vezme a já jí to schválím..
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od Eman Wimmer »

Tohle promítání nějak usnulo.... nešlo by to třeba nějak spojit s blížícími se narozeninami majora Hradce? :best:
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: promítání filmu Atentát v hrobce v Resslově.

Příspěvek od plk.Žitný »

zeptám se ho
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět