Facebook

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Facebook

Příspěvek od Salaba »

Info zde uvedené kolegou jasnym.sokolem, že profil na Fejsu byl iniciován z 'trucu některých členů, kteří nesouhlasili s názoru jiných členů a proto myslím v roce 2016 byly dvě výroční schuze' je pro mě naprostou novinkou. Hergot chlapi, nedělejte ze seba křupany! No bóže, my máme Fanklub a fórum a kdo chce tak si občas foukne profil a diskusi na Fejsbůku. Kolik asi diskusních forů a kecálků má třeba kapela Beatles?!? A to náš 'mjr.Zeman' je podle mě u nás přeci jen slavnější... 😀😊😉👍
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2101
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Facebook

Příspěvek od Lipinski »

jasny.sokol píše: sob 12. říj 2019 19:28:22 Vážený soudruhu Lipinský,
váš návrh na facebookovou skupinu je poněkud nerealný. Jak už tu bylo několikrát zmíněno, tato skupina by k ničemu nevedla, stala by se strašně nepřehledná... navštěvujte forum a skrz vyhledávač si zadávejte, co vás zajímá. Je tam toho dost, co se dá najít. A když už jste zastáncem a podporovatelem a navrhovatelem facebooku, tak pokud chcete dokáza, že je facebook lepší než toto forum, tak udělejte vcelku jednoduchý úkol: Náš bývalý předseda Hombre jednoho dne na facebookovou stránku dal odkaz na cyklus Třiceti návratů. Pokud ho dokážete na facebookové skupině dohledat, tak jste opravdu mistr a smeknu před vámi. Jen mi pak řekněte jak dlouho vám to trvalo. A ten odkaz tam skutečně je....
Pane KOLEGO:

Za prvý - nejsem soudruh. Jsem Lipinski, kolega nebo kolega Lipinski.

Za druhý - nejsem Lipinský. Jsem Lipinski. Jedenáctka.

Za třetí - mrkněte, kolik mam na fóru příspěvků, navíc fórum sem přečet téměř celý, než sem sem začal něco dávat, i když jednou to asi nestačí. Snad víc nemusim dodávat.

Za čtvrtý - nevim, jestli se nevyjadřuju blbě, ale furt píšu, že fb je vlastně na mnohem nižší informační a kulturní úrovni než fórum (ale zároveň je víc dostupnej) a že mě vlastní fb stránka napadla jen jako vymezení se vůči těm gumám v tý dementní skupině, co má strašně podobnej název jako tenhle fanklub - to mi vadí, jinak je mi fb ukradenej. Už sem psal - jestli je ten muj návrh blbej, smažem klidně celou tuhle podsekci, mně to vůbec neva.

Za pátý - jestli ste teď zaregistroval, že kolega emeritní předseda Hombre dával odkaz na Třicet návratů do sekce major Zeman versus skutečnost, tak tam je taky moje odpověď, že sem tehdy hned vlítnul na youtube a všecko si stáhnul, jelikož magnetický záznamy na mejch véháeskách už nějak zestárly.

Teď už nebudu hledat nic, jelikož v tý skupině nejsem, vopustil sem ji minulej tejden, nezajímá mě ani to, v kolik a jakej díl zrovna vysílá ňáká debilní komerční televize, ani fotky z něčího obýváku, jak tam na obrazovce běží náš seriál, ani Karel Gott, ani to, že za komoušů bylo líp, a tisíce dalších volovin.

Ještě doplňju pozdrav -

nic ve zlym, samozřejmě.

Lipinski
Naposledy upravil(a) Lipinski dne ned 13. říj 2019 17:33:36, celkem upraveno 4 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Facebook

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego Lipinski,
stojím za Vámi. Víc, než jste sám napsal výše, asi není třeba dodávat.
Vážím si všech Vašich postřehů a příspěvků zde, jsou inteligentní a obohacující, slušné a korektní.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Facebook

Příspěvek od Honza Zeman »

jasny.sokol píše: sob 12. říj 2019 19:28:22 A když už jste zastáncem facebooku, tak mi vysvětlete, proč tam lidí sdílejí různé příspěvky, které nemají nic společného s názvem skupiny. Proč např tam dávají video s frontou na rozloučení s Karlem Gottem? Co to má společného s majorem Zemanem popř s Fanklubem? Toto by se zde stát nemohlo....
Právěže proti těmto kravinám chce kolega Lipinsky bojovat tím, že by na FB existovala uzavřenější skupina členů a zájemců o seriál, která by nesdílela každou kravinu atd. Tady jsi ho asi špatně pochopil, nebo možná celý jeho příspěvek?

Já si tu uzavřenou skupinu dovedu představit, někdo by musel schválit členství a uchazeč by třeba musel odpovědět na pět testovacích otázek, aby se tam nepřijímal každý trubec. Ale nějak mě nenapadá čím by se ta skupina zaplnila, jakými novými informacemi atd., když máme toto fórum. Ale pokud zdejší fandové raději zavítají na FB než sem, raději nějaký poznatek chtějí zveřejnit tam, protože jim FB připadá "kontaktnější"?, tak se to asi zkusit může.
Jelikož jsem členem skupin Československý seriál a Československá krimi, tak tam v těch skupinách také vidím, že se tam pořád mele to samé. Stále stejné odkazy na známé seriály a kriminálky, obrázky a co si kdo pouští, hlášky atd. Nic nového tam snad ani nejde uvádět. Tak si myslím, že by ta skupina Fanklubu MZ, byť našeho oficiálního, dopadla stejně... |-O
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Facebook

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Jen pro info...

Tak dlouho se to tam hádalo a uráželo, až se skupina rozštěpila... Michael Mayers založil novou... Vede více skupin o "filmech do roku 89" (krimi, komedie, drama) a se zákazem politiky v diskuzi to celkem funguje... Žádný velký faktografický přínos nečekám, ale atmosféra by v té nové skupině mohla být snesitelnější...
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Facebook

Příspěvek od Honza Zeman »

Sleduji to tam denně a ta skupina se mi zdá zbytečnější a zbytečnější. Ani nemám sílu a chuť číst ty žvásty. I v těch jiných skupinách jsou dokola stále opakující se obrázky a informace. Pokud by se odtamtud měla rodit nová členská základna pro náš fanklub, tak to nechceme.... :-$
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2101
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Facebook

Příspěvek od Lipinski »

Koukal jsem na to, vopravdu to neni k ničemu. Jediný, co jsem ještě našel, je fb stránka (ne skupina) 30 případů majora Zemana, kde se daj najít oskenovaný články z časopisů Československá televize, Pionýrská stezka (komiksy) a tak, to je celkem zajímavý. Většina z toho bude uživatelům fóra asi známá, ale i tak se to celkem blíží tomu, co jsem si zhruba představoval.

Tady příklad:
Obrázek
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
průvodce
strážmistr
Příspěvky: 56
Registrován: pon 22. črc 2019 16:10:28
Bydliště: Litomyšl

Re: Facebook

Příspěvek od průvodce »

Pěkný úlovek, díky za něj!
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2101
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Facebook

Příspěvek od Lipinski »

průvodce píše: stř 13. lis 2019 7:07:35Pěkný úlovek, díky za něj!
Je jich tam víc.

Obrázek


Obrázek
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
průvodce
strážmistr
Příspěvky: 56
Registrován: pon 22. črc 2019 16:10:28
Bydliště: Litomyšl

Re: Facebook

Příspěvek od průvodce »

Paráda, díky za zveřejnění tady na fóru :best:
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Facebook

Příspěvek od Honza Zeman »

Tyhle Týdeníky televize mám ještě doma, kdysi mi je někdo věnoval. Bylo jich několik, kde se objevil článek o seriálu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Facebook

Příspěvek od malej Míra »

jasny.sokol píše: sob 12. říj 2019 19:28:22 ...On i vznik té skupiny byl tak trochu z trucu některých členů, kteří nesouhlasili s názoru jiných členů a proto myslím v roce 2016 byly dvě výroční schuze fanklubu v jeden termín...
Více méně máš pravdu, jen to trochu poopravím a doplním. V listopadu 2015 se řešilo co s fanklubem dál, HubaBuba s Plukovníkem se snažili přilákat nové členy z FB (tam ta skupina už asi rok běžela), ti si ale chtěli uspořádat svou akci, nedařilo se dohodnout na místě konání, tak nakonec byly vyhlášeny akce dvě, přičemž na tu "alternativní" nakonec dorazilo z FB jen pár jednotlivců. Závěr z toho je jasný, na lidi s FB se spoléhat nedá a zakládání dalších skupin na FB také není řešení, tudy cesta prostě nevede, musíme udržet stránky a fórum, spíš by se někdo měl ujmout aktualizací.
Salaba píše: sob 12. říj 2019 21:01:37 ...profil na Fejsu byl iniciován z 'trucu některých členů, kteří nesouhlasili s názoru jiných členů... No bóže, my máme Fanklub a fórum a kdo chce tak si občas foukne profil a diskusi na Fejsbůku. Kolik asi diskusních forů a kecálků má třeba kapela Beatles?!? A to náš 'mjr.Zeman' je podle mě u nás přeci jen slavnější... 😀😊😉👍
Jasně, a zřejmě proto sis mě, doktore, na FB na všech profilech, z kterých tam publikuješ, zablokoval... :plesk:
Elden píše: úte 08. říj 2019 21:04:00 ...Holt je facebook anonymní a každý si může otevřít hubu na koho chce, ale osobně by to malému Mírovi tolik lidí tváří v tvář určitě neřeklo...
Lépe bych to ani nenapsal... :)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2101
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Facebook

Příspěvek od Lipinski »

malej Míra píše: stř 13. lis 2019 13:13:40 musíme udržet stránky a fórum, spíš by se někdo měl ujmout aktualizací
Já už jsem Ti myslim psal, že by to bylo potřeba - pořád tady visí můj elaborát k dílu Mimikry do sekce Skutečnosti, zjistily se některý omyly s hercema, ale Michal Hejný v tabulce v sekci Herci neni atd. atp. To by se nikdo nenašel, kdo by to monitoroval, verifikoval, editoval a publikoval? Jé, úplně slyšim Boženu Tlučhořovou - nechte těch sprosťáren!
Naposledy upravil(a) Lipinski dne čtv 14. lis 2019 18:52:24, celkem upraveno 1 x.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2528
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Facebook

Příspěvek od Honza Zeman »

Přidávat věci na stránky mohu prakticky jen já, no a jak není moc času a dostatek chuti, tak to prostě vázlo a vázne. Něco v seznamech herců jsem opravil a doplnil již před časem. Pokud je potřeba ještě něco upravit, stačí mi napsat třeba soukromou zprávu. Rovněž ty Mimikry. Pokud se tomu chce někdo věnovat intenzivněji a má na to více času, budu jen rád za pomoc... Chtělo by to ale tohle všechno probrat osobně.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Facebook

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše: stř 13. lis 2019 22:24:53 Chtělo by to ale tohle všechno probrat osobně.
To je pravda, kolega Lipinski by se měl konečně dostavit osobně. Co třeba teď na výroční schůzi? 😉
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět