podzimní procházka Prahou 2019

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak už je nejvyšší čas naplánovat letošní procházku Prahou.. Přiznám se,že jsem s termínem otálel,nebot jsem v jednání s Lodníkem Berkou,který mi slíbil,že nám ukáže ,,Loď do Hamburku,, která je v Praze zakotvená a prošla přestavbou,tak bychom začali trochu netradičně. Bohužel je stále na cestách a je s ním těžká domluva,tak to budeme muset udělat po staru. Napište mi,jak se Vám to hodí,ať se včas domluvíme--
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Eman Wimmer
strážmistr
Příspěvky: 97
Registrován: čtv 16. bře 2017 12:17:52
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od Eman Wimmer »

plk.Žitný píše: stř 09. říj 2019 9:33:27 Tak už je nejvyšší čas naplánovat letošní procházku Prahou.. Přiznám se,že jsem s termínem otálel,nebot jsem v jednání s Lodníkem Berkou,který mi slíbil,že nám ukáže ,,Loď do Hamburku,, která je v Praze zakotvená a prošla přestavbou,tak bychom začali trochu netradičně. Bohužel je stále na cestách a je s ním těžká domluva,tak to budeme muset udělat po staru. Napište mi,jak se Vám to hodí,ať se včas domluvíme--
Pokud by bylo možné se vyhnout termínu 14.-19.11., kdy jsem v zahraničí, byl bych potěšen a zúčastním se. Jinak za mě je ideální den sobota.
No jsme v tom, markýzo z Nuslí! Konec iluzí…
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od Honza Zeman »

Nějak tomu nerozumím, to se jako chceš procházet po Praze a pak jít na tu loď nebo jen na loď? Co znamená "udělat po staru"? A ještě by to bylo v říjnu?
Spíš by se měla naplánovat výroční schůze na nějaký listopadový termín a tuhle návštěvu lodi udělat tedy jako takovou rychlovku - kdo může přijde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od plk.Žitný »

měla by být zakotvená někde v Holešovicích. tak tomu nějak přizpůsobit trasu.. dát si tam sraz a pak se někam přemístit auty. Podle mne ta exkurze nezabere víc než hodinu.Ale říkám, uvidím, co mi řekne Lodník Berka..
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od Salaba »

Dnes jsme o tom trochu hovořili s panem předsedou. Podzimní sraz se ev.povede spolu s originální prohlídkou "Lodí do Hamburku", což není jisté - znáte to, Berka, Šimek a jeho Vlastička, zas ňáký zmatky na šífu... :? :( Nebo jako normální sraz, klasika na pohodu -termín po těch nervácích a zmatcích 22. - 23.11 ev. 29.- 30. 11.2019 buď v centru Prahy nebo ideálně v restauraci "Na Vídeňce", Praha - Zbraslav (na rozdíl od centra Prahy se tam dá třeba i s hosty relativně v pohodě parkovat). Takže pište názory, návrhy...věřím, že to nakonec poladíme (nejsme nějací hňupi, ne?! :stud: ;-) ).
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Šífař z 312ky
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: ned 26. úno 2017 17:53:57

Re: podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od Šífař z 312ky »

Vcera jsem mluvil s lodnikem,ktery v roce 2007 na 312ce slouzil a vlastni vetsinu lodi v holesovickym pristavu a dle jeho sdeleni 312ka v holesovicich neni.Ja ji tam take nevidel....
Pry to byl strasny vrak do ktereho neustale teklo :)
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: podzimní procházka Prahou 2019

Příspěvek od Salaba »

Šífař z 312ky píše: úte 15. říj 2019 8:11:25 Vcera jsem mluvil s lodnikem,ktery v roce 2007 na 312ce slouzil a vlastni vetsinu lodi v holesovickym pristavu a dle jeho sdeleni 312ka v holesovicich neni...

Poslední dohledatelnou stopu jsem našel zde... :''-( https://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-d ... burku.html
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Odpovědět