Na Rujanu za Modrymi svetly?

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...jestli si pro sobotni vecerni zabavu brat neco ceskeho k piti s sebou, nebo pujdeme navstivit mistni podniky. Byli bychom pro, to zkombinovat :) .
Souhlas. Navíc se chystám tak jako tak si v SRN doplnit zásobu místních pivních specialit (moje oblíbené bavorské pšeničné kvasnicové pivo), tak to možná pořídím na místě... A co takhle cestou koupit basičku "Radeberger"? ;) :lol:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:Navrhuju vykomunikovat ještě během pátku telefonicky, případně přes ICQ, abychom všichni nevzali láhev vodky a džus by chyběl :lol: - obrazně řečeno
A co se opravdu vybavit někde cestou, až budeme míjet třeba nějaký Real, nebo Getränkemarket. Ostatně lahvový Prazdroj je v Německu dokonce levnější něž u nás... :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Pratele drzte nam palce at se v poradku vratime a budeme vam vypravet co se stalo na ostrove Hellborn. Jestli nahodou nas pri zpatecni ceste nebude o jednoho navic :D .

Mejte se tu hezky, nezlobte a snad se zase setkame, to vam preje pan predseda s Blankou, ktera mu kouka pres rameno... ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Jestli nahodou nas pri zpatecni ceste nebude o jednoho navic :D .
No moment! A schválil to výbor?? Jsem proti, tady se množej předsedové a ani nebyla zvolena zkušební komise!! :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Co zkusas,jak zkusas,toto si nezvykaj :D . Zkusebni komise zrovna cestuje na Rujanu ;) . Jinak jsme v poradku projeli hrdelni soutesku,po celni a pasove prohlidce jsme si oddechli,jen toho frtana jsme si jeste nedali.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Dobre rano z ostrova Hellborn,po vcerejsim uspesnem badani a objevech mist nataceni dnes pred zpatecni cestou pokracujeme a mozna stihneme i schuzku se Zbyskem v Berline a se Stardustem v metru. Radi bychom navstivili i Rosemarie Fanta v pensionu,ale uvidime,jestli to stihneme,protoze konci nase vyjezdni dolozka. Uz ted vime,ze to chtelo cestovat uz v patek. Nicmene vecerni rozebirani poznatku u Radebergera se vydarilo :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Neda mi to, abych jeste hned zcerstva po zdarilem navratu neshrnul akci jinak, nez slovy: VELMI PODARENY VYLET. Pratele, detaily od nas zatim nechtejte, ale prijedte na schuzi do Libcic, tam si pro vas pripravime prezentaci nasich vysledku ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Jak už napsal kolega - kdo nebyl (a dodávám z jiných než vážných důvodů), může jen hořce litovat. Cesta to byla celkově náročná, přeci jen dlouhé přejezdy, ale rozhodně to stálo za to, čas byl maximálně využitý a vše klaplo doslova na minuty. S těmi 150% to opravdu není nadsázka, podařilo se nám toho objevit, nafotit i natočit víc, než jsem čekali a víc než bylo v plánu, ale o tom až na schůzi. Zatím jsme se domluvili na malém informačním embargu, aby bylo překvapení větší. ;) :lol:
Cestou zpátky jsme vymysleli malé překvapení pro všechny na fóru, ale o tom jinde. Tak jsme se zabrali do diskuse, až jsme omylem málem dojeli do Wroclawi. :mrgreen:
Naposledy upravil(a) malej Míra dne pon 27. říj 2008 12:28:14, celkem upraveno 1 x.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Akce to byla casove opravdu nadoraz, priste by nebylo od veci cestovat uz v patek a na vsechno mit dostatek casu. Ale kdo mohl tusit, ze toho objevime tolik? :o :D Jestli ale nejake priste jeste bude? Uvidime podle reakci na schuzi, ocekavam vykriky nadseni a vety typu:" tam se musim podivat", "to snad neni mozny", "jste skveli" a tak podobne :twisted: ;) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Bína »

Zhlédl jsem video a dovolím si požádat zda by nebylo možné po výroční schůzi něco přidat pro nás z daleka a pro ty co se nemohou zůčastnit.Jinak ta hudba z M.S. mě vždy dostane :!:
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

pan Černý píše:... :lol: argument pro nás zdaleka mě v tomto kontextu naprosto dostal - my na výpravě za modrými světly najeli cca 1700 - 1800 km :lol: :mrgreen:
... :lol: :lol: :lol: Jo to je fakt dobrej džouk. V tomto ohledu jsme všichni zdaleka. :lol: :lol: :lol: Všichni jsme Gogo. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Bína »

Tak to jsem rád,že se mě podařilo vás pobavit. :lol: :mrgreen:
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Richard Lipinski »

Richard Lipinski píše:Při honičce Berlínem jsem identifikoval dvě ulice: Große Seestraße a Schönstraße.
Koukám, že jste kromě severu Německa stíhali i Ostberlin - skvělá práce!! Jinak je vidět, že jsem nekecal. ;)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Skvela prace pane Cerny ohledne infa a fotek z putovani po Nemecku, cist a sledovat fotky je doslova blaho ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

No a aby toho nebylo málo, stálo by letos jistě za to zopakovat naši velevydařenou akci do SRN na Rujanu... Tady patrně v osvědčeném termínu začátek října... Doufám, že nepojedeme s předsedovic a p. černým zase sami. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět