Na Rujanu za Modrymi svetly?

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím všechny,
tento návrh na vícedenní výlet schvaluji. I když je to ještě hodně daleko a na 100% ted slíbit nic nemohu. Asi tak 1 měsíc před akcí budu vědět zda ano či ne, ale každopádně pokud situace dovolí bych se zúčastnil. Taky bych se přikláněl k termínu, jaký navrhovala Lída tj. 28 září a víkend nebo podzimní prázdniny. A také bych navrhoval zastávku v Berlíně. Je pravda že jsem na místě natáčení v zahraničí ještě nikdy nebyl ale o to je to pro mě větší výzva a Berlín mi připadá takový akčnější. A popravdě se musím přiznat že ani si nevybavuji to druhé něměcké město Roztock. Co se tam točilo a z jakého dílu? :oops: Tak doufám že vše půjde bez zbytečných zádrhelů. Držím palce k úspěchu akce a až se bude blížit termín ozvu se :)
Ahojky Petr ;)
PS: za 4 týdny se těším na setkání při jarním putování. :)
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Lída »

malej Míra píše:
Lída píše:...s rodiči na rekreaci od RVHP :lol: ...
Paní kolegyně, asi máte na mysli ROH. :mrgreen:
Ano, to bude ono :roll: :lol: . Je to už zkrátka hodně dávno...
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak za nas bychom asi radi vsichni tri, kdyz to pujde, mozna i vlastnim autem. Termin nekdy v rijnu az bude babi leto? :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Hanele »

Na srazu s paní Andrlovou jsme se k tomu nedostali, tak to zkusím otevřít tady. Pokud jde o termín, hodilo by se mi víc září než říjen - stejně jako Lídě ten víkend okolo státního svátku 28. září. Co na to ostatní?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od jasny.sokol »

Hanele píše:Pokud jde o termín, hodilo by se mi víc září než říjen - stejně jako Lídě ten víkend okolo státního svátku 28. září. Co na to ostatní?
Já bych byl spíše pro říjen kolem 28 října :) Ovšem u mě by i září snad šlo :| Takže uvidíme jaký termín se nakonec schválí.
Zatím je to vyrovnaně Září vs Říjen 1:1 :)
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Upřímně řečeno mi nevyhovuje 28.09. Ve státní svátek, který navazuje na víkend, se pořebuji věnovat rodině, když už jsem kvůli práci věčně v luftě. :roll:
Jinak je mi to zatím fuk, jeden den dovolené jsem připraven obětovat na oltář zemanovských věd... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Opet to tady zkusme trochu rozvirit i pri tom prazdninovem provozu, kdy teda vyrazime na Rujanu? Jsme spis pro rijen, tam je nam to zatim celkem jedno kdy, ja si jen vcas napisu pozadavek na volno. A jelikoz zari nevyhovuje malymu Mirovi (ten jako hlavni ridic a znalec jazyka jet musi), vypada to na rijen. Tenkrat jsme jeli taky v rijnu (viz web) a pocasi vyslo naramne. Zvladnou si to Hanele s Lidou nejak zaridit?
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Hanele »

Já teď ještě nemohu nic zodpovědně říct, stanovte tedy termín v říjnu a uvidí se...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Lída »

U nás to vypadá, že bohužel nepojedem :cry: . Sice je u toho ještě otazník, ale vzhledem k mým blížícím se pracovním povinnostem si o dovolené mohu nechat asi jen zdát...No, uvidíme, jednou se na Rujánu určitě dostaneme ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od jasny.sokol »

Takže protože se nachýlil říjen tak se chci zeptat jak to vypadá s výletem na Rujánu? Už se ví termín nebo to je ještě jako návrh pro někdy jindy? Kdyžtak by to chtělo sem hodit podrobné informace k výletu..... ;)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Rujana byla nakonec odlozena z duvodu casovych nemoznosti hlavnich akteru a organizatoru. Jako moznost se jevi jaro pristiho roku, jeste nez zacne sezona. Pocatkem roku 2013 to doufam zacneme planovat, aby na to bylo dost casu.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Lída »

Tak máme skoro léto 2013 a jelikož jsme vážní ;) zájemci o výlet na Rujánu (někdy září-říjen letošního roku), chtěla bych se zeptat ostatních, jestli bychom se tam nepodívali společně... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Ja na to na jare myslel, ale tim, jak vypadl pan Cerny, tak jsme to nakonec nezrealizovali. Byl bych pro vyrazit na podzim, ale hlavni podminka je ucast maleho Miry (orientace, jazyk), pripadne pana Cerneho. Netroufam si to organizovat sam, jelikoz se nedomluvim.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Lída »

Tak to snad vypadá nadějně:-). Jenom malá poznámka - nejlepší by byly podzimní prázdniny nebo nějaké ty svátky, ale pokud by malej Míra v tyto dny nemohl, tak myslím, že bych si ve škole nějaké ty dva dny dovolené obhájila (spojilo by se to s víkendem ;) ).
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Doktor Vesely »

Musím využít slabosti mé ženy a potvrzuji výlet na Rujánu. Asi jsem ještě pořád sexy že využiji svůj půvab. Tím, že nejede moje žena, tak mám místo v autě. Provoz auta platím, i zpět.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Odpovědět