Novinky, zmeny, upravy na webu i na foru

Obecně o webu, rady, tipy, pomoc apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Novinky, zmeny, upravy na webu i na foru

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Na fóru se mi objevila VIP sekce (do teď jsem jí neviděl)... Říkám si:"Aarone, važ si toho... Byl jsi vybrán mezi elitu!"... Kliknu a prý zadejte heslo... "Nu což, extra zabezpečení" říkám si a klepu tam heslo co mám na fórum... Červený nápis mě vyvádí z omylu... "Ne, Aarone... Vybrán jsi nebyl..."

Připadal jsem si jak harant, kterému jste dali do ruky lízátko a když se ho pokusil rozbalit, tak jste mu ho sebrali!!!

:DD :DD :DD
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
heinrich
kapitán
Příspěvky: 323
Registrován: pát 26. srp 2016 19:32:08
Bydliště: Praha 411

Re: Novinky, zmeny, upravy na webu i na foru

Příspěvek od heinrich »

VIP sekce se mi objevuje od začátku, ale nyní ji vidím červenou(nepřečtenou), ale také jsem si před pár dny zaběhl pro to lízátko a světe div se, i mne ho po rozbalení sebrali! :DD
Ttttatata tabák dáš?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Novinky, zmeny, upravy na webu i na foru

Příspěvek od Honza Zeman »

Ano, sekce VIP slouží k neveřejnému projednávání věcí, které jsou v jednání, nebo prostě nechceme, aby je každý viděl a četl, protože diskuzní fórum je přístupné i anonymním čtenářům. Takže jsem před časem tuto sekci založil a ukazovala se jen členům, vlastně užším členům fanklubu. Nyní se sekce ukazuje tedy všem, nicméně vstup do ní je chráněn heslem. Takže pokud si myslíte, že byste měli mít umožněn vstup, napište mi o heslo (y) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Aaron Goldstein
kapitán
Příspěvky: 482
Registrován: sob 02. dub 2016 1:30:45

Re: Novinky, zmeny, upravy na webu i na foru

Příspěvek od Aaron Goldstein »

Mám návrh na doplnění... Na stránkách v sekci herci... U pana Moravce tam chybí, že namluvil Štefka v RvBV... (Byť je to jen hlas z magnetofonu)...
Že jsem paranoidní ještě neznamená, že po mě nejdou...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Novinky, zmeny, upravy na webu i na foru

Příspěvek od Honza Zeman »

Hotovo, díky za doplnění.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět