Vánoční a novoroční blahopřání

Obecně o webu, rady, tipy, pomoc apod.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od Honza Zeman »

Jelikoz mame nejake mensi problemy s administraci webu, tak nemuzeme na strankach uverejnit prani hezkych svatku vanocnich a vse nejlepsi do roku 2010. Cinim tedy alepson tady a ted. Dekujeme vsem fanouskum za prizen, podporu, ale i kritiku, ktera povede, doufejme, ke zklepseni a zdokonaleni veci nedokonalych. Uzivejte konec roku, jak jinak, i ve spolecnosti naseho serialu ;) . Vyrizuji vsem pozdravy i prani za pani predsedovou 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od Arnold Hackl »

Taky bych chtěl popřát všem krásné Vánoce a všechno nejlepší do Nového roku.
Děkuji taky všem, kteří mi poslali přáníčka e-mailem a trochu se stydím, že jsem se s Vámi, tedy s mými dobrými přáteli, letos vůbec nepotkal.
Pokusím se to příští rok napravit.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Žitný
poručík
Příspěvky: 102
Registrován: stř 29. dub 2009 14:42:21
Bydliště: Štěchovice

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od Žitný »

Dobrý den.

Pokud soudruh předseda popřál a poděkoval mj. i všem fanouškům za přízeň,tak si nemohu odpustit,abych já soudruh Žitný popřál všem členům i nečlenům(sympatizantům) fanklubu ,představenstvu a jeho předsedovi pohodové svátky vánoční a mnoho úsměvů s těmi co je mají rádi a mnoho nových příjemných objevů v r.2010.
Tím chci i poděkovat všem těm,co mohou za existenci a neustálou tvorbu těchto zajímavých informacemi nabitých stránek.

Se soudružským pozdravem

Žitný ;) ;)
"Hleďte si svýho vy svazáku a hlídejte si toho ohaře ,ať vám s ním neuletí kos"
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od Koštýř »

Dnes mám narozky, ale to není podstatné. Hlavně Vám všem chci popřát hezké svátky a taky úspěšný, štastný atd. Nový rok! ;) Aby tohle forum žilo dál, mělo další a další fandy - a to nejen z pamětníků, ale snad i nových (mladších) členů, které seriál něčím zaujal. Myslím, že 30PMZ bude pořád vyvolávat emoce - i když třeba negativní- po dalších X let. A to bude jen dobře - kdo jednou viděl, už nezapomene.. 8-) --Nevím, co bych dál napsal, snad jen krátce : Opravdoví fanoušci na foru, co vypátrali strašnou spoustu informací, navíc - až na opravdu pár jedinců, co sem zavítali zřejmě omylem - velmi slušní, zdravě kritičtí atd. , prostor snad pro každého, koho seriál oslovil... A už kecám moc.. :) Štasný a veselý!! :P
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od Eman Zahradník »

Sice jsem již v jiném topicu zasílal kolegům zde z webu přání,ale pro úplnost a aby to bylo pěkně seřazeno... :) -Dovolil bych si do tohoto topicu napsat přání klidného prožití vánočních svátků všem členům i nečleném fan klubu ,jakož i lidem navštěvujícím toto forum a zároveń popřát vše nejlepší do roku 2010! -Eman..
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od quellen »

Obrázek
Obrázek
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
Bína
kapitán
Příspěvky: 381
Registrován: stř 10. zář 2008 16:03:38
Bydliště: asi někde v Holešovicích

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od Bína »

Všechno nejlepší a pevné zdraví všem přátelům majora Zemana. :!: :)
Bína,prosím pěkně.Já jsem Standův kamarád.Bude nám po něm oběma smutno.Viďte!
Uživatelský avatar
Eman Zahradník
kapitán
Příspěvky: 352
Registrován: čtv 05. bře 2009 13:27:45
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoce 2009 a P.F. 2010

Příspěvek od Eman Zahradník »

Jelikož se rok sešel s rokem,máme opět adventní čas,blíží se vánoční svátky a konec starého roku 2010.. 8-) .Touto cestou bych rád popřál všem zde bez rozdílu krásné a klidné prožití vánočních svátků,plno krásných a hodnotných dárků pod stromečkem, zvláště našim předsedovic páru k blížící se radostné události vše dobré(jelikož po shlédnutí posledních fotek na sebe tato událost nenechá dlouho čekat) 8-) a do Nového roku 2011 všem zde jen to nejlepší a dobré!Jen na okraj velký dík členům fan clubu za zprostředkování fotek ze setkání,putování po místech natáčení i za zprostředkování besed s herci :) ,které jsou moc pěkné!
A vlastně na zároveň i tomuto webu přeji vše dobré,ať je pořád tak výborný jako doposud!! :!: :P
Pomoc!!Vrazi jsou tam....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od Honza Zeman »

I za predsednicky par tady popreju vsem fandum, kteri dochazi treba jen na forum, hezke svatky vanocni a klidny prechod do bliziciho se roku 2011. At jsme zdravi, at se nam dari zase o neco lip, at nam reprizuji Honzu Zemana a nase fandovstvi nam vydrzi. Dekujeme Emane i za prani k blizicimu se zrodu noveho fandy :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od Doktor Vesely »

Předsedo, každý tvý slovo pozlatit a zarámovat. Taktéž všem přeji krásné Vánoce, ať máte dárků že nepůjde vidět stromek, a hlavně hodně štěstí, zdraví, dlouhá léta do Nového roku. To ostatní je co? To ostatní je pro-pa-gan-da. :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od děda Dejmek »

I já se připojuji a přeji všem krásné prožití svátků a mnoho šťastných chvil v kruhu nejbližších a hodně dárků a hlavně hodně zdraví. A samozřejmě i budoucím potomkům a fandům našeho úžasného seriálu ;)
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od malej Míra »

Přátelé, kamarádi. Přeji všem hezké Vánoce a do nového roku hodně zdraví a štěstí, prostě to, co se přává a nám "Zemanovcům" také hodně vydařených výletů, nových objevených míst natáčení a na besedy dostatek zajímavých hostů a aby se jim mezi námi líbilo a zase rádi přišli... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od Arnold Hackl »

Přeji Vám všem všechno nejlepší do Nového roku a hodně zdraví a štěstí.
Prostě Šťastnej a veselej. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
xvladv
poručík
Příspěvky: 119
Registrován: pon 18. říj 2010 10:31:54
Bydliště: Plzeňsko

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od xvladv »

Přeji Všem štastný a veselý rok 2011.A všem zdravíčko. :)
Přeneste palbu na mě.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vánoční a novoroční blahopřání

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak opet po roce preje predsednicky par, ted uz rozrostly o noveho clena Dominika :) , vsem fanouskum prijemne a klidne Vanoce, do bliziciho se noveho roku pevne zdravi a nervy. Nam vsem pak at najdeme nejake dustojne misto pro nase srazy. Budme stastni ;).
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět