Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Obecně o webu, rady, tipy, pomoc apod.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od huba.buba »

Celý server majorzeman.eu vznikl coby svobodný web , kde se vše nebude točit kolem jediného admina a vlastníka. To byl impuls pro celý fanklub , který ,,zběhl,, ze stránek majorzeman.cz a postavil se ,,opět,, na vlastní nohy. Většina příspěvků, článků a fotografií na stránkách majorzeman.cz byla vytvořena námi, děláme zde tak trošku hroší práci a mravenčím tempem se na tomto serveru dočkáte ještě více informací , než jak nám dovolila ,,cenzura,, tehdy. Měli jsme sice začátkem roku od bývalého ,,šéfa, slíbenou veškerou podporu (stránky poběží stále na majorzeman.cz, dostaneme přístupová hesla) byl dokonce svolán sjezd do Kadaně, ale 30 minut před odjezdem si ,,bývalý fanoušek seriálu,, vše rozmyslel a nechal nás tam jet samotné. To byla poslední kapka. Tato nová ,,sranda,, nás stála více než 20 tis. korun (placeno z našich kapes) , čehož vůbec nelitujeme. Pokud se Vám budou některé články zdát povědomé, nemílíte se. Díky zásahu jednoho z nás ,byly původní stránky dva dny před ukončením zkopírovány, tudíž ty léta dřiny zde jen postupně obnovíme a samozřejmě i o ty největší pikantnosti doplníme.
Celé financování je založeno tiskem dvaceti ,,akcií,, po 1000.- , dám sem jen náhodných pár jmen držitelů... já - 25% , dr.Salaba - 10% , Hombre - 10% , Rajman - 5% , Kateřina - 5% , p.Černý - 10% , malej Míra - 10% , L.B - 5%, Anglie - 5% , Fredy - 5% , Arny Hackl - 5% , 6529 - 5%. Z mých 25% je ještě 15% (3000.-) takříkajíc v oběhu, objednávky sice jsou , ale řídíme se heslem ,,Kdo dřív přijde, ten dřív mele,,, Samozřejmostí je vlastní e-mail s doménou majorzeman.eu a právo zasahovat či dobrým nápadem přispívat do chodu těchto stránek a disk. fora.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Honza Zeman »

Pan kolega to zde shrnul celkem verne, takze pro nezasvecene jsou zde k precteni duvody zaniku puvodniho webu a vznik toho dnesniho. Rika se, ze do mrtvol se nekopa, tady si ale kopnout musime, protoze k tomu proste mame duvod. A kdo je tou mrtvolou jiz vedi asi nejenom modri...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Anglie »

Huba.buba upřel 6529 pětku, opravdu nevlastní tento "držák" jen jedno procento. To je jen takové doplnění.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
major Zeman
Administrátor
Příspěvky: 1
Registrován: úte 27. kvě 2008 18:45:59

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od major Zeman »

Příspěvky pod touto přezdívkou moc nečekejte - jde o účet vytvořený k administraci disk. fora.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od huba.buba »

Děkuji panu Černému, řekl v podstatě vše... Vždy jsme lákali na naše srazy fandy všech vrstev a postavení. Pravda - tu a tam se někdo ukázal a to bylo vše. Naštěstí cca každý dvacátý naší společnost ,,unesl,, a přišel opět. To je i případ p. Černého. Dnes si nedovedu představit fungování klubu bez něj. A při tom ještě před rokem jsme o sobě nevěděli. A to není případ jen p. Černého. Neznal bych Hombreho , dr. Salabu , Knihomola , malého Míru , Rajmana , L.B s Romíkem , 6529 s Dianou , Arnyho , Džardu , Anglii , Krakena , pana heerce , Kateřinu ... a mnoho dalších.... ze kterých se stali nejen podobní lidé ze stejného filmového těsta , ale v současné době i moji nejbližší přátelé.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od knihomol »

huba.buba píše:Neznal bych Hombreho , dr. Salabu , Knihomola , malého Míru , Rajmana , L.B s Romíkem , 6529 s Dianou , Arnyho , Džardu , Anglii , Krakena , pana heerce , Kateřinu ... a mnoho dalších.... ze kterých se stali nejen podobní lidé ze stejného filmového těsta , ale v současné době i moji nejbližší přátelé.
:oops: jako kniha, pane kolego, mluvíte jako kniha, slzy mi kanou na klávesnici a jak říkával nejmenovaný guru - "To je Vám taková príma parta a jsou to zejmena mladí lidé. Oni vědí o tom seriálu věci, které já sám už dávno zapomněl"
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Salaba »

knihomol píše: :oops: jako kniha, pane kolego, mluvíte jako kniha, slzy mi kanou na klávesnici a jak říkával nejmenovaný guru - "To je Vám taková príma parta...
Zkrátka my jsme takový veskrze kolektivní kolektiv... :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od malej Míra »

Salaba píše:Zkrátka my jsme takový veskrze kolektivní kolektiv... :D
...že jo, holky?! :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Flintůvka
strážmistr
Příspěvky: 16
Registrován: pát 15. srp 2008 21:34:47
Bydliště: Pension Bornschütz, Hellborn

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Flintůvka »

Dámy a pánové, kteří stojíte za tímto projektem, díky Vám za něj.
Už na starých stránkách jsem se dočetl nezanedbatelné penzum informací o jedné ze svých seriálových model.
Hlavně ale po ani nevím kolika letech marného hledání, jsem se KONEČNĚ dozvěděl co že to hraje za skladbu v Křížové cestě - Widorova toccata.
Držím palce do dalších počinů a těším se na další informace :)
Odejde všechno, co má pavoučí nohy...
Uživatelský avatar
Jiřina Drahotová
strážmistr
Příspěvky: 49
Registrován: sob 09. kvě 2009 22:46:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Jiřina Drahotová »

I tady ještě jednou díky za práci vás všech. Až nyní jsem zjistila, co vzniku těchto stránek předcházelo... A o to větší obdiv vám patří!
... já sice moc zkušeností nemám, ale to vám řeknu, chlapi jsou chudáci...
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Koštýř »

Jiřina Drahotová píše:I tady ještě jednou díky za práci vás všech. Až nyní jsem zjistila, co vzniku těchto stránek předcházelo... A o to větší obdiv vám patří!
Přidávám se, opravdu naprosto skvělé stránky! 8-)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Honza Zeman »

Zcela nahodne jsem prisel na jednu zajimavou vec. Cas od casu vytukam do vyhledavace adresu stareho webu s .CZ domenou, a hle, co jsem dnes objevil? Po zadani www.majorzeman.cz se objevi nas web :!: . Nejspis nas byvaly admin presmeroval adresu na nase stranky. Netusim, co ho k tomu vedlo, ale kazdopadne mu DEKUJEME ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Cas od casu vytukam do vyhledavace adresu stareho webu s .CZ domenou, a hle...se objevi nas web :!: . Nejspis nas byvaly admin presmeroval adresu na nase stranky. Netusim, co ho k tomu vedlo, ale kazdopadne mu DEKUJEME ;)
Tak to je mi fakt novinka. To se snad muselo stát snad za poslední týden... :o
Že by se v něm hnulo svědomí? ;) :D Už jsem i nedávno přemýšlel nad tím co bude, až mu doběhne "licence" na starý web...
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Anglie »

malej Míra: ad "licence" ta mu skončila minulý měsíc, myslím. Ale už si z hlavy nepamatuju, kde se to najde.
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vznik stránek majorzeman.eu a jeho majitelé

Příspěvek od Honza Zeman »

Licence nedobehla, rezervovana je minimalne do cervna pristiho roku.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět