Aktivní spolupráce

Obecně o webu, rady, tipy, pomoc apod.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Aktivní spolupráce

Příspěvek od Honza Zeman »

Rad bych na webu rozsiril sekci Skutecnosti. Po vyborne zpracovanych reportech od pana Cerneho hledam nekoho, kdo na to ma cas a muze zpracovavat dalsi pribehy, idealne od prvniho dale. Jako zdroj by asi slouzil vzdy dokument z cyklu Tricet navratu, protoze jinou moznost moc nevidim. Znamena to ctivou formou prevest do pisma to, co je v dokumentu uvedeno. Hlasi se nekdo? ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Aktivní spolupráce

Příspěvek od Hanele »

Chvlíi jsem čekala, jestli se nepřihlásí někdo jiný, abych náhodou nelezla někomu do zelí... :oops:
Ale zdá se, že nikdo nemá zájem - takže se hlásím, pane předsedo! Čas na to ale budu mít nejdřív o prázdninách - tak věřím, že to nespěchá ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Aktivní spolupráce

Příspěvek od Lipinski »

Taky bych něco zkusil. Několik návratů mam na VHS, ale video sem skoro deset let nepoužil.
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Aktivní spolupráce

Příspěvek od malej Míra »

Lipinski píše:Taky bych něco zkusil. Několik návratů mam na VHS, ale video sem skoro deset let nepoužil.
Třicet návratů máme, ale sem je nedáváme, protože je to v rozporu s autorskými právy, jinak jsme za každý příspěvek vděční... ;-)
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 2069
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46

Re: Aktivní spolupráce

Příspěvek od Lipinski »

malej Míra píše:
Lipinski píše:Taky bych něco zkusil. Několik návratů mam na VHS, ale video sem skoro deset let nepoužil.
Třicet návratů máme, ale sem je nedáváme, protože je to v rozporu s autorskými právy, jinak jsme za každý příspěvek vděční... ;-)
A máte je v nějaký elektronický podobě?
"Ani jsem neušil, že jste Sundance Kid... Když budu tasit, zabijete mě."
"To je pravděpodobný."
Odpovědět