Hříšní lidé města pražského

Režisér seriálu a skvělý člověk, dnes již nežijící, vše o něm
Odpovědět
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Arnold Hackl »

Na Nova Cinema dávají v neděli večer Hříšňáky - filmy.
Minulý týden byla moje oblíbená Partie krásného dragouna.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Bába kořenářka »

Dámy a pánové, vážení kolegové!

Nevyzkoušíme někdy tohle? http://ona.idnes.cz/patrani-po-gastrono ... _faiyo_ves
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od malej Míra »

Bába kořenářka píše:...Nevyzkoušíme někdy tohle? Jedová chýše
Po pravdě řečeno zvědavost hlodá, dokonce jsem včera kolem jel, ale už z fotek mi to přijde příliš "honky tonky" a málo autentické (něco jako "U Kalicha Na Bojišti - Töpfer a bratr :mrgreen: :roll: ), ale ceny se zdají být kupodivu krotké, inu není to pěší zóna u Karlova mostu. Tak snad jen abychom mohli říct: "Byli jsme tam". ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Honza Zeman »

O tom uz jsem na foru psal loni v kvetnu, celkem bez odezvy. Ale vymenit ji nekdy za Krakovskou bychom mohli...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Dobesch »

Ja nevim kam kraci uroven nasich GAstro reporteru , ale na tu Svickovou radne spikovanou brusinkama se tam snad zajdu podivat :D
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...Ale vymenit ji nekdy za Krakovskou bychom mohli...
Souhlasím s předsedou, pro jednou by se nic nestalo. Ale přimlouvám se na nějakou menší akci bez hostů... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od huba.buba »

Už jsem taky na toto téma jednou reagoval. Nejsem proti si udělat takový minisraz mezi námi děvčaty ale nečekejte nic , co by jen vzdáleně ,Jedovou chýši, připomínalo. Stačí se na podívat na jejich www a hned vidím , že z Jedové chýše maj jen ten název. Probereme to v sobotu.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Bába kořenářka »

Dobesch píše:Ja nevim kam kraci uroven nasich GAstro reporteru , ale na tu Svickovou radne spikovanou brusinkama se tam snad zajdu podivat :D
No mraženejma by to šlo... ;)!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od malej Míra »

Bába kořenářka píše:...No mraženejma by to šlo... ;)!
...a do špičky nabroušenejma. :mrgreen: :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak se nam zase dostava reprizy tohoto serialu, tentokrat od pondeli 12.4. ve 20:00 na CT1. A proc v hlavnim vysilacim case? Protoze pry doslo k vycisteni celeho serialu :shock: . To by zvlast pri sledovani programu CT1HD mohlo slibovat vybornou kvalitu. Kazdopadne i pri "obycejnem" vysilani asi bude poznat rozdil, jako treba u vycisteneho dilu Hon na lisku. Jeste kdyby tak serial uvolnili i do prodeje....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Holka z letiště »

Slavná mordparta ze čtyřky se také objevila překvapivě v černé komedii "Ďábelské líbánky", kde si ze sebe pánové Filipovský a Vinklář udělali docela legraci.
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Dobesch »

Myslim, ze pokud vycisteno bylo ..a z ukazek vypada, ze vycisteno opravdu bylo ...tak se serial na DVD objevi zanedlouho po reprize (premiere) v CT. Teda v prvni fazi asi zadraho primo u CT.

Osobne mam z tech cernobilejch vycisteni rozporuplny pocity -- proste pro me osobne ..pokud to nebylo hodne poniceny ...tak proste ty chybky v obraze patrej k dilu skoro astejne jako ke Krylovu Bratrickovi ono praskani desky pri prehravani. Onehda sem si koupil Remasterovanyho Bratricka a nejak to neni ono ---cisty to je, slova a hudba stejny ..ale nejak tomu chybi "duch" doby".

Nechci tim nijak snizovat praci mistru cisticu (treba u hodne zmastenyho Atentatu to bylo k dobru), ale mam trosku strach, aby ten dokonale cistej obraz trozku neubral na autenticnosti serialu. Este by nekoho mohlo napadnout to colorovat (jak se uvazovalo treba u Pysny princezny) - duvod je pry jednoduchej - Cernobilej obraz NENI umeleckej zamer, ale vychodisko z nouze pri nedosatku barevneho materialu, takze neni proc neupravit film do podoby v jake by byl, kdyby reziser barvu mel
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od malej Míra »

Nějak se zatím tady nikdo neodhodlal na to upozornit, ale v posledním vydání talkshow J. Krause byla hostem paní Věra Nerušilová (Kočka ze Záběhlic z navazujícího celovečerního filmu "Smrt černého krále"), herečka a zpěvačka s velmi hlubokým a sytým kontraaltem. Nejenže žije (což mě přiznám se překvapilo :D ), ale zjevně se těší velmi dobré kondici. Už jen jak si ve vysílání střihla part vodníka z Rusalky (což je bass!!!). ;) :D
Pokud vám to uteklo, nemusíte litovat, najdete to tady.
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Koštýř
kapitán
Příspěvky: 355
Registrován: ned 05. dub 2009 16:06:54
Bydliště: Hájecký hřbitov

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Koštýř »

Mě to neuteklo - nicméně jsem trochu předpokládal, že zdejším znalcům bych nosil dříví do lesa. Chtěl jsem napsat už v pátek po odvysílání, ale koukal jsem v práci a ráno jsem zapomněl napsat :cry:
Nejste sám, pane kolego-i já se přistihl v němém úžasu. Za prvé, že pí. Nerušilová žije (já vím, blbý výraz..) a za druhé jak jí to zpívá :)
Na hřbitově se stalo něco strašnýho...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od huba.buba »

Koštýř píše: Za prvé, že pí. Nerušilová žije (já vím, blbý výraz..) a za druhé jak jí to zpívá :)
Zaráží mě docela reakce malého Míry. S ,,Věrkou,, jsme se sešli při smutné události ,,rozloučení s Jiřím Sequensem,, a už tehdy nám kolem druhé hodiny ranní ukázala , zač je toho loket , když majzla do placu nejen ,,Kočku ze Záběhlic,, ale i jiný ,,biblický songy,, z Hříšňáků. její dnešní vitalita tedy pro mě není žádným překvapením.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět