Hříšní lidé města pražského

Režisér seriálu a skvělý člověk, dnes již nežijící, vše o něm
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od malej Míra »

huba.buba píše:...Zaráží mě docela reakce malého Míry. S ,,Věrkou,, jsme se sešli při smutné události ,,rozloučení s Jiřím Sequensem,, a už tehdy nám kolem druhé hodiny ranní ukázala , zač je toho loket...
Je fakt, že z uvedené akce jsem odcházel podstatně dřív a mezi dosud přítomnými hosty mi tahle paní unikla, nebo spíš jsem nevěděl o koho jde. :? Až do svého odchodu jsme debatovali s tatínkem kolegy Hééérce a hlavně s paní Kantorkovou... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Honza Zeman »

Zajimavy porad vysila Ceska televize tento ctvrtek vecer, ma jit o patrani po skutecnych panech z prazske "ctyrky" a radovi Vacatkovi (Vanaskovi)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Dobesch »

Jak pise predseda - upoutavka me zaujala a nahravani nasaveno -- sice trochu off-topic, ale myslim ze i porad co jde od 20:00 na CT2 bude velmi zajimavy -a tak trochu asi i smutny
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od prof. Braun »

Skalní zemanovci asi vědí, ale v Případu lichého střevíce (dávali včera) si "zahrál" zámek Líšno známý jak z Vyznavačů ohně, tak Rubínových křížů. Tenhle díl Hříšňáků nepatří k mým nejoblíbenějším, tak mě to včera překvapilo a mile potěšilo. Holt nejen pachatelé se vracejí na místa činu... :)
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Arnold Hackl »

No u tohohle dílu mě napadlo, že tam kde končí, by měl vlastně začínat.
Protože čtyřka pouze zjistila, kdo dopravil mrtvou do nemocnice a její totožnost.
Minimálně výslech továrníka juniora bych tam dal, protože i předávkování může být úmyslné a tedy vražda nebo sebevražda.
Podle mého názoru mělo být zadržení továrníka juniora pouze předpokladem pro to, aby se mohly začít vyšetřovat další skutečnosti.
Zámek Líšno (exteriér) se bohužel pouze mihl - něco jako pan Kubíček ve většině svých rolí. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Honza Zeman »

No jo, ale co kdyz tovarnik junior neprezil ten pad s autem do vody? Mam ten pocit, ze tam zhasnul a i kvuli tomu se to muselo ututlat...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Arnold Hackl »

Možná máš pravdu, ale alespoň to mohli zmínit.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Richard Lipinski »

Shlédnul jsem jeden díl v HD a byl jsem velice překvapen kvalitou obrazu.
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od prof. Braun »

Dńes jsem byl na návštěvě na pražském sídlišti Lhotka, šli jsme se projít do lesoparku a koukněte, kam jsme došli...
http://www.pronatal.cz
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Dobesch »

Nevim jak na tomto foru, ale na starym se to urcite resilo . Misto nataceni Slunecnich lazni je dostatecne proflaknute, a tak sme se snad nejvic pozastavili nad skutecnosti, ze dej predlohy (knizni povidka) je zasazena do Hodkovicek, nataceno bylo v Hodkovickach, ale serialove je to tusim Cimicky haj -proc to uz se asi nikdy nedozvime. A co Hynek, byl doma ??? :D
Naposledy upravil(a) Dobesch dne úte 05. říj 2010 9:11:51, celkem upraveno 1 x.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od prof. Braun »

Koukal jsem po stromech a Hynečka jsem naštěstí nezahlíd! :lol: Ale překvapilo mě, že je tam sanatorium pro léčbu neplodnosti... Že by tam i dnes občas zaskočil nějaký boxer? ;)
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od malej Míra »

Dovolil bych si toto téma přenést sem:
nalim159 píše:Jo, to mě hned taky napadlo, Panoptikum. Ale bylo tam ještě cosi, ale to už se nezeptáme...
Když už jsme u toho - Panoptikum točil Moskalyk proč, resp. proč Sequens ne? Jsem mimo téma, ale reagoval jsem na příspěvek ohledně recenze v tisku.
Jenom co jsem slyšel a snad to budu interpretovat správně, v zásadě byl spor (tak jak to většinou bývá) o peníze a tak se rozešel ve zlém pan režisér Sequens nejen s Moskalykem, ale původně už s Markem (autorem povídek). Když se chystalo natáčení "Panoptika", prý došlo k rozepřím ohledně honoráře v trojúhelníku ČST-Sequens, ČST-Marek a Sequens-Marek. Když už vlastně se mělo dosáhnout dohody a pan režisér Sequens poslední variantu nepřijal, tak při odchodu si všiml, že už tam čeká Moskalyk jako náhrada, což považoval za podraz. Ale znovu říkám, jen jsem to slyšel... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od L.B. »

Zcela náhodou jsem zjistil, že by náš pan rada Vacátko právě dnes oslavil 110 narozeniny. Tak vidíte - náhoda, je vlastně bůh! (jak to myslej pane Bouše, já vozím mlíko na faru ...)
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Salaba »

Tak dnes opět na TV obrazovkách tento majstrštyk páně Sequensova ;). 44 let starý černobílý seriál od "kontroverzního" režiséra dokonce ČT zařadila jako hlavní program na letní večerní pondělky a to navíc ještě předběhl Zdivočelou zemi... :o :shock: 8-). Asi to o něčem svědčí...a myslím, že pokud se Jura se Zdenou tam nahoře "podívali" do TV programu tak mají velkou radost ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Hříšní lidé města pražského

Příspěvek od Hanele »

Vzpomínka paní Skořepové na natáčení ...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět