Hořký podzim s vůní manga

Režisér seriálu a skvělý člověk, dnes již nežijící, vše o něm
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od Honza Zeman »

CS Film dava tento film pana Sequense jiz tuto nedeli 14.9. ve 20:00, kdo mate, nahrajte prosim, at se na to pak taky muzeme podivat, diky ;) . A napiste pak klidne nazor co vy na to.....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od Arnold Hackl »

Nahrál jsem to na HDD, nahrávku jsem však zatím nekontroloval, ale doufám, že je v pořádku.
Až bude čas, tak to vysmažím na DVD.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Inge Schellerová
poručík
Příspěvky: 147
Registrován: pon 20. říj 2008 18:48:09
Bydliště: Pražské Horoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od Inge Schellerová »

Tak už dvakrát to tam hráli bez konce... ehm, dopadne to nějak uspokojivě? ;)
"Nebuďte kruťas, kamaráde, mějte rozum!" aneb jak se seznámili Honza s Jirkou :D
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od Arnold Hackl »

Mám to celé, nahrané 19.9.2008 z CS Filmu.
Ale jak to dopadne Ti neřeknu, protože jsem ještě neměl čas to sledovat.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
prof. Braun
kapitán
Příspěvky: 357
Registrován: úte 13. led 2009 19:19:30

Re: Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od prof. Braun »

Tenhle film si pamatuju z dětství. Hlavně kvůli Janě Šulcové, které to tam tenkrát hodně slušelo! Škoda že nehrála i v Zemanovi...
Jenomže my nejsme jen tak někdo!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak jsem se konecne dostal k tomu, abych si take pustil tento film pana Sequense. No, ze zacatku mi to prislo strasne nudne, moc neverim, ze by v dobe natoceni filmu nekoho z divaku zajimala tematika Indie, resp. o tom "panovi s tim zvlastnim jmenem" :) . A v dnesni dobe uz urcite ne. Postupne se to ale rozvijelo v docela slusne psychologicke drama, hlavne diky prodelanemu urazu hlavni hrdinky. Pokud by to bylo o jinem tematu, pripadne o nataceni, nebo o vubec jine praci hlavni hrdinky, tak diky jejimu navratu do zivota a na vlastni nohy by to bylo stravitelnejsi i pro bezneho divaka. Urcite muselo byt nataceni zajimave, vybrane lokace tomu jenom nasvedcuji. Hrozne mi v tom filmu ale vadily dve veci. Zaprve ta priserna scena, kdy reziserka s Radzem zastavuji na obcerstveni v restauraci ve Svycarsku a potkavaji se s medikem ze Svedska, Markem Vasutem, ktery se spolecnosti uvnitr krepci a slavi 25 narozeniny. Tyhle sceny jsou naprosto priserne a ta hudba jeste vic. A za druhe neustale kourici a ponekud divne se chovajici primar rehabilitacniho sanatoria v podani pana Langmilera...

Takze pokud by film mel jine tema, nez Indii a to vse s tim spojene, libilo by se mi to vic....

Vzpomina si nekdo, jestli pan Sequens o tomto filmu s nami mluvil? Jak to videl on? V Medailonu se spis kratce vyjadruje, jak probihalo nataceni.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Hořký podzim s vůní manga

Příspěvek od malej Míra »

Nejsem si vědom, že bych slyšel od pana režiséra cokoliv dalšího. Kolega Knihomol o tomto filmu kdysi prohlásil, že je jen pro "silnější povahy"... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět