Dva na koni jeden na oslu

Režisér seriálu a skvělý člověk, dnes již nežijící, vše o něm
Odpovědět
Uživatelský avatar
kraken
poručík
Příspěvky: 142
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:25:11
Bydliště: Praha 8

Dva na koni jeden na oslu

Příspěvek od kraken »

Musel jsem si poopravit názor na tento muzikál,podle mě je to slušný historický vlastně film sse skvělými herci na čele s Radoslavem Brzobohaýtm, Jaromírem Hanzlíkem a Svatoplukem Skopalem.
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Dva na koni jeden na oslu

Příspěvek od Willy Kleiber »

kraken píše:... je to slušný historický vlastně film sse skvělými herci ...
Absolutně souhlasím, výborné herecké výkony - p. Vinklář, Skopal, Čenský a vůbec všichni. Ani muzikálová čísla kupodivu nijak nenudí, je tam jasně čitelný rukopis p. Sequense - vyzkoušel si tenhle žánr přece na Bílých linkách nebo Klaunech :)
Krásné reály, přepodkládám, že se to točilo v podobných bažinatých lokacích jako Bestie :?:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Dva na koni jeden na oslu

Příspěvek od malej Míra »

Willy Kleiber píše:...Ani muzikálová čísla kupodivu nijak nenudí...
To je pravda, nenudí, ale také tam zjevně nepatří a to je zřejmě to, co pana režiséra do poslední chvíle mrzelo, že se do toho pustil. Protože se jedná o taneční čísla a choreografie na dobovou hudbu 80-tých let, která dnes vypadá spíš komicky, rozhodně ne autenticky. Jinak naprostý souhlas, ten film se mi líbí, když si z toho odmyslím ten "Ein Kessel Buntes". ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Dva na koni jeden na oslu

Příspěvek od Hanele »

Opět máme možnost zhlédnout tento film a udělat si na něj vlastní názor... ;) 26.12.2011 ve 13:15 na Primě.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět