Atentát

Režisér seriálu a skvělý člověk, dnes již nežijící, vše o něm
Odpovědět
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Atentát

Příspěvek od nalim159 »

Jak se vám líbí film Atentát? Podle mě nejlepší český válečný film všech dob...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Atentát

Příspěvek od Willy Kleiber »

Atentát šel někdy loni na jaře, takže zase určitě brzo půjde.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
kapitán Hejduk
strážmistr
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. čer 2008 9:55:23
Bydliště: Hradec K.

Re: Atentát

Příspěvek od kapitán Hejduk »

Hlavně, že zakrátko vyjde ve formě levného DVD. Kdo odolal a nekoupil plnocenové DVD, nyní ušetří (já 8-)). V TV Nova film velmi utrpěl, když byl vysílán 4÷3. V případě, že se odehrával dialog dvou postav na opačných koncích obrazu, jeden či oba byli uříznuti a film byl tak velmi znehodnocen. Podobně v akčních scénách. Toto u DVD není, to vyšlo širokoúhle ("cinemascope", jak by řekl režisér z TP).
Kompjůtry nikdy nelžou, s tím se smiřte, soudruhu !
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Atentát

Příspěvek od knihomol »

Až si koupíte DVD Atentát, věnujte zvýšenou pozornost bonusu Film o filmu, má nevyčíslitelnou hodnotu:-)
Hajný Bosák
strážmistr
Příspěvky: 32
Registrován: pát 27. čer 2008 15:34:34

Re: Atentát

Příspěvek od Hajný Bosák »

Mně doslova vyrazil dech fakt, že zahraničnímu uvedení byla přítomna Lina Heydrichová. Česká televize by měla znovu odvysílat rozhovor s touto dámou, pořízený někdy ve 2.polovině 70.let. Že ho v archivu má, potvrdila před časem, když
z něho použila fragment na ČT24 do besedy v cyklu "Historie.cz".
To jste nemusel, pane Mutl ...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Atentát

Příspěvek od Arnold Hackl »

knihomol píše:Až si koupíte DVD Atentát, věnujte zvýšenou pozornost bonusu Film o filmu, má nevyčíslitelnou hodnotu:-)
Samozřejmě, pane kolego.
Protože Atentát jsem si už kdysi vypálil z CS Filmu, tak si tentokrát koupím DVD Film o filmu a ten Atentát pro mě bude pouze jako bonus. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Atentát

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Až si koupíte DVD Atentát, věnujte zvýšenou pozornost bonusu Film o filmu, má nevyčíslitelnou hodnotu:-)
To se teda nechám překvapit, že by někdo udělal konečně kvalitní bonus ? :D
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Atentát

Příspěvek od knihomol »

Jen si dělejte legrácky, kolega huba.buba jist rád potvrdí, že po poslední zkušenosti s dobrodiním pro filmaře se zřejmě přeorientuju na doplňování regálů v supermarketech nebo roznášení novin do schránek:-))) A nebo jinak - pokud na každém srazu vybereme sumičku pár stovek tisíc korun, můžeme kolektivně pro fajnšmekry točit bonusy a dokumenty prakticky o jakémkoli hodnotném snímku:-)))
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Atentát

Příspěvek od Dobesch »

Pro vsechny co si mysli ze kdyz maji film nahrany z CS Filmu tak muzou usetrit i tech 40Kc --- Nevahejta a film kupte fakt to stoji zato a nejen kvuliva Filmu o filmu, za nej mnohokrate dekuji je skutecne uzasnej.

Predpokladam ze budou poutzity mastery pro plnohodnotne DVD a v tom je jedro pudla --pro vydani na DVD byl film skutecne velmi kvalitne vycisten(na ceske pomery) a to navic byly odstraneny do obrazu vleptane titulky pri dialozich v nemcine (nebo byl pouzit mezinarodni pas bez techto tituli) --ale skutecne oproti TV vysilani kde jiz byly ony titulky misty obtizne citelne jsou tady v DVD kvalite (navic kdo chce muze si je vypnout :-)). Kez by se takoveto peci dostalo vice filmum.

A to neberu v potaz tradicne tragickou kopii ze kterych vysila CS Film --skutecne mam nekdy dojem ze kdyz muzou sahnou bezpence po nejhorsi kopii co je k mani --v posledni dobe napr. Marketa Lazarova
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Atentát

Příspěvek od L.B. »

Honza Zeman píše:...nechápu proč se tento film již delší dobu neobjevil na televizních obrazovkách.
Také nechápu. Očekával jsem ho k 66. výročí atentátu, ale marně.V TV se mihlo jen pár záběrů z filmu u příležitosti položení základního kamene památníku v Kobylisích.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Atentát

Příspěvek od Dobesch »

NAposledy ho v bezne TV davala tusim Prima a to je tak 2-3 roky zpatky -- nutno ji pricist k dobru zer tehdy vysilala z kopie s puvodnimy titulky a ne z ty kopie upraveny pro CT :-)
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Richard Lipinski
strážmistr
Příspěvky: 52
Registrován: pát 30. kvě 2008 8:12:16
Bydliště: Praha/Písek

Re: Atentát

Příspěvek od Richard Lipinski »

DVD v Aha by mělo vyjít 21.07.08 - už se těším 8-)
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Atentát

Příspěvek od huba.buba »

knihomol píše:Jen si dělejte legrácky,
Už do Vás nebudu rýpat, pane kolego. Bonus k Atentátu je samozřejmě skvělej. Nějaký ten talent ve Vás bezesporu je. Jen by to chtělo trošku šikovnýho obchodníka, který by také výsledek Vaší práce dovedl zhodnotit. Fešáci z televizí by se měli před vašima dveřma fackovat o místo na schodě! A ne , že z Vás každý udělá trubiroha... Za sebe říkám , že teď bohužel zbytečných sto tisíc na Váš další dokument nemám. To víte, čeká mě Kadaň, Plzeň , párkrát Krakovská..... :geek:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
kapitán Hejduk
strážmistr
Příspěvky: 55
Registrován: pon 02. čer 2008 9:55:23
Bydliště: Hradec K.

Re: Atentát

Příspěvek od kapitán Hejduk »

Tak Atentát zakoupen, ale až ve čtvrté trafice. Už to sjíždím, skvělý širokoúhlý formát, jsem spokojenej. 8-)
Kompjůtry nikdy nelžou, s tím se smiřte, soudruhu !
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2526
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Atentát

Příspěvek od Honza Zeman »

Je fajn, ze Atentat vysel i jako levnejsi pribal, ale my, kteri jsme zakoupili vydani od Bontonu, mame aspon jako bonus podpis treba od pana Brzobohateho pri krtu disku v kine MAT 8-)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Odpovědět