Regina Rázlová

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Le6n
strážmistr
Příspěvky: 28
Registrován: stř 01. říj 2008 10:36:52

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Le6n »

Filmoví režiséři i její domovská scéna Národního divadla se k ní totiž otočili zády, protože měla politický škraloup v podobě svého otce Stanislava Rázla, který byl v letech 1969 až 1986 místopředsedou české vlády.
Tak mi prosim reknete, v cem sou tyhle 'demograticky' casy lepsi nez ty rudy predtim? At se mi jeste nekdy nekdo jednou pokusi namluvit, ze ted je to jinaci...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od malej Míra »

Le6n píše:...Tak mi prosim reknete, v cem sou tyhle 'demograticky' casy lepsi nez ty rudy predtim? At se mi jeste nekdy nekdo jednou pokusi namluvit, ze ted je to jinaci...
Obávám se, že na podobné dišputace tady není moc prostor, to je spíš na diskusi někde u piva. Ale pokusím se stručně odpovědět - právě v tom, že tady můžeme takhle debatovat, třídit názory, argumentovat a třeba se i navzájem posílat do p....e. A o vrcholných politicích si i nahlas myslet co chceme a pokud využijeme volebního práva, což kromě veskrze disciplinovaných voličů KSČM (charakter křemen) bohužel lidé moc ve zvyku nemají, tak jim i dát co proto. Konec konců teď to za Topolánka odskákali (trochu nezaslouženě) modří hejtmani... :D Ale jen si počkejme na jejich kongres, to bude teprve tóčo... :mrgreen:
Bohužel se právě ti nejvyšší fořti mnohdy chováním a jednáním od té minulé "reprezentace" moc neliší... :roll: :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
quellen
strážmistr
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 29. kvě 2008 18:21:14
Bydliště: Chile
Kontaktovat uživatele:

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od quellen »

Hanka Bízová dnes.
Nikam nepojedeš, ztvrdneš tady.
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Salaba »

Musím říci, že osudu "Hanky Bízové" je mi tak trochu líto, přeci jen "nemoc duše" musí být velmi těžká. Před časem jsem v televizi zachytil komentáře k její osobě od jejích bývalých studentů na DAMU a vyznívali veskrze pozitivně. Stejně tak "Jirka Hradec" na ní vzpomíná v dobrém. Zkrátka křižovatky osudů jsou ostré jako meče... ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Arnold Hackl »

Včera se Regina Rázlová objevila v pořadu Po stopách hvězd o Pavlu Landovském.
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
geza
poručík
Příspěvky: 213
Registrován: pát 30. kvě 2008 6:42:09

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od geza »

Arnold Hackl píše:Včera se Regina Rázlová objevila v pořadu Po stopách hvězd o Pavlu Landovském.
... a vypadala dobře!
Mluv za nás, Honzo! ....... Tak řekni, jak to tenkrát bylo!
Uživatelský avatar
Holka z letiště
strážmistr
Příspěvky: 64
Registrován: stř 31. bře 2010 12:16:22
Bydliště: t.č. Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Holka z letiště »

Regina Rázlová je česká Uma Thurman. I když Umička je mi sympatická, Regina vzhledem ke své minulosti a snad i budoucnosti mě moc sympatická bohužel není. Škoda, že postavu Hanky B. nehrála nějaká jiná, krásná a nadějná mladá herečka. Snad se k tomu ještě najde příležitost, až se bude točit Major po třiceti letech :)
Vy musíte být sexy! Rozumíte! Sexy!! Jinak je všechno v hajzlu!!!
Uživatelský avatar
sladké I
čekatel SNB
Příspěvky: 4
Registrován: stř 28. dub 2010 18:35:30
Bydliště: Jindŕichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od sladké I »

Holka z letiště píše:Regina Rázlová je česká Uma Thurman. I když Umička je mi sympatická, Regina vzhledem ke své minulosti a snad i budoucnosti mě moc sympatická bohužel není. Škoda, že postavu Hanky B. nehrála nějaká jiná, krásná a nadějná mladá herečka. Snad se k tomu ještě najde příležitost, až se bude točit Major po třiceti letech :)
tak to sedí...úplně souhlasím.
Zejtra mu zavoláme,tomu tvýmu známýmu, musí sehnat tisíc ampulí Inzulinu, Hradec pro ně zajede do Prahy...
Uživatelský avatar
Stardust
čekatel SNB
Příspěvky: 9
Registrován: sob 17. dub 2010 1:45:14
Bydliště: Západní Berlín, u Arnyho doma

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Stardust »

Holka z letiště píše:Regina Rázlová je česká Uma Thurman. I když Umička je mi sympatická, Regina vzhledem ke své minulosti a snad i budoucnosti mě moc sympatická bohužel není. Škoda, že postavu Hanky B. nehrála nějaká jiná, krásná a nadějná mladá herečka. Snad se k tomu ještě najde příležitost, až se bude točit Major po třiceti letech :)
Tak to si nemyslím, ale neberu Vám to slečno :) Myslím si, že naopak vzhledem ke svému osudu vtiskla postavě neuvěřitelné kouzlo, ten rozpor (nebo třeba vůbec naopak podobnost - to nikdo neví, co měla v hlavě) v souhře s její zvláštní krásou a hysterií mě dostává....líbila se mi v roli Stardusta prostě moc.
Neboj, mám kočičí život.
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Honza Zeman »

Naskytla se nam moznost pozvat na nejaky sraz prave pani Razlovou, ale po tomto clanku, se k teto moznosti stavim ponekud rozpacite....
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ten nás k ní nepustí ;)! Ale můžem počkat, až umře :D! Jenže je otázka, jestli by chtěla ona sama a jestli by to k něčemu bylo...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Honza Zeman »

Jeden nas kolega s ni primo mluvil, nebyla proti, ale chtela urcite pozadavky, celkem realne tomu, kdyz se bavite s nekym cizim pres plot :) . Nicmene nerad bych pak nekde na srazu resil jiste problemy...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Dobesch »

S pani Reginou --resp. s jejim muzem a s ni je rozhovor v poslednim Reflexu. Nepripadalo mi to nejak divoky a bulvarni. Bylo to zejmena k tomu deniku/knize co napsal jeji muz a co ma ted nekdy vyjit. Na druhou stranu je tam i zminka o tom, ze pani Regina z domu moc nevychazi a jen tak s nekym se nebavi, ale kdyz se ziska prizen neni to problem. Dilem je na vine negativni postoj okoli (dcera papalase a kauza Skloexport) dilem i jeji zdravotni stav (v clanku je zminovana RS).
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Honza Zeman »

V poslednim cisle casopisu Tyden je velky rozhovor prave s pani Razlovou. Jelikoz je zatim jenom v casopise, zkusim ho prepsat, at si poctou i ostatni. A diky za tip, Blani ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Regina Rázlová

Příspěvek od Doktor Vesely »

Zajímavé počtení je v REFLEXU zatykač na královnu. Je to, ale v placené verzi. Jako předplatitel mam přístup. Zkonvertuji to do PDF a dám jako přílohu.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Odpovědět