Vladimír Brabec

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Odpovědět
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Willy Kleiber »

plk.Žitný píše:...tak jí to zmátlo, když mistra viděla online..... :D :D
:lol: :lol: Tak to je gól!!! Pan Brabec je fakt třída, v jeho věku se učit na PC, klobouk dolů.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Baresi
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: stř 01. pro 2010 19:13:08
Bydliště: Cep 7 ,Třeboň

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Baresi »

Tak trošku universita třetího věku :) ale velký obdiv....
Někdo má rád černý a někdo zase blondíny ale mezi náma v barvě vlasů to není..
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak jsem měl dnes v 9.45 budíček a jak mám po ránu ještě zalepené oči, nevěděl jsem kdo volá a jen jsem slyšel ,úüú Jeníkůů,, já se nemůžu dostat na mail,,, :D :D
Tak jsem se během několika oživovacích pokusů jsem se od mistra dozvěděl že ho trápí stejné ,,přízemní problémy,,jako jsou daně, sociálka a zdravotní...
Tak jsme si ,,trochu pobrečeli,, a mám vám vyřídit pozdrav..., což tímto činím... :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

A ja ten budicek mel jeste o neco driv, kdyz mi pan Brabec volal o tvoje cislo :D . Akorat jsem uz byl asi pul hodiny na nohou :lol:
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Jo a ha.. Tak ty jsi mě udal... :D :D :D A jak moc mojor na tebe tlačil než jsi to číslo pustil :D :D
Mistr mě vždycky volával přes skype a ten mu právě nešel.. No hlavně že jsme to dali dohromady s mistr je ,, on line a happy,, jak vždy my ISP říkáme...
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Lída »

Já žasnu :o , to se tak někdo má...Také bych jela Mistrovi spravovat počítač! Akorát že já bych mu ho spíš tedy rozbila :mrgreen:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od nalim159 »

Dnes se předávají ceny Thálie. Mezi hosty je i náš Honza Zeman, a hned vedle sedí taky "náš" redaktůrek Holánek... Že by pokračování akce White Lines :mrgreen: ? No a zpovzdálí je jistí Kája Vondra ;) .
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Videl jsem, ale urcite to byl pan Matyas? Podoba tam je, ale moc se mi to nezda. Jako starsiho jsem ho nekde videl a vypadal trochu jinak. No je to celkem jedno :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Salaba »

nalim159 píše:...ceny Thálie. Mezi hosty je i náš Honza Zeman...
Také jsem včera sledoval přímý přenos z předávání cen Thálie 2010 z ND a překvapilo mě kolikrát byl pan Brabec sedící v publiku v záběru kamer. Skoro jsem pojal podezření, jestli kameramanem není někdo z nás (třeba pan Černý? :D ;))
Po x-tém záběru na "Honzu" už jsem nabyl skoro jistého dojmu, že vrcholem večera bude předání ceny Thálie za skvělé celoživotní herecké mistrovství s přihlédnutím k hlavní roli v nejlepším československém krimiseriálu všech dob a "náš" hrdina konečně dostane cenu a uznání... ;) Škoda, no tak snad příští rok...
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
tajemník Šanda
kapitán
Příspěvky: 337
Registrován: stř 25. srp 2010 14:43:07
Bydliště: Ministerstvo kultury ČSSR Praha / Olomouc

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od tajemník Šanda »

V pondělí 25. dubna běžel od 10.30 na ČT 2 pořad Hrdinové okamžiku, viz: http://tv.seznam.cz/?date=2011-4-25 Byl natočen v roce 1961 a objevili se tam i herci z 30 PMZ. Hlavně tedy pan Brabec, který měl malou roli stavebního dělníka. Mimochodem - vypadal úplně stejně jako "náhradní" Lipinski. Pak se ve střihovém snímku mihla i paní Štefková, Igor Grebner, Josef Beyvl opět jako policista, Pírek aj. Je zajímavé sledovat, jak vypadali cca 15 let před natáčením našeho seriálu.
Takhle přece ne, soudruzi! To není řešení.
Zákon Banderova štábu zní: "Nevěřit nikomu, ani sobě!"
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od malej Míra »

Celá plejáda nám známých herců (dokonce přes dvě generace) se objevila i v zatím posledním reprízovaném díle cyklu "Oběti" pod názvem "Karambol". Krom psychoterapeuta Žitného hráli rodiče hlavní hrdinky (Jitka Schneiderová) Honza Zeman a Eva Vondrová (že by nakonec pokladní přebrala Honzu Blance...?), Blanka Svobodová-Mutlová-Zemanová pracovala na úřadu práce a v baru balil hlavní hrdinku syn Míly Korneta (David Švehlík). :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Lída »

Obdivovatelům našeho velkého mistra dávám na vědomí, že momentálně na nás jeho tvář září z titulní strany časopisu TV POHODA, uvnitř je i delší článek, který pojednává zejména o jeho činnosti v dabingu 8-) :) :D
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Lída »

A včera zas v Blesku vyšel rozhovor pana Brabce přes celé dvě stránky, tentokrát je to povídání takové...víc ze života 8-)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Diky za tip, clanek jsem nasel zde.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Vladimír Brabec

Příspěvek od plk.Žitný »

Já jsem u mistra byl mu něco poladit na PC. Vypadá dobře cítí se dobře pozdravuje Vás všechny. Ptal se jestli už máme restauraci-řekl jsem , že ano . Zase v dolních prostorách? Říkám : Stejně jako v Krakovské... Kolik je to prý schodů.. ??? :D :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět