Běžné srazy

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Bába kořenářka »

Hombre píše:...abychom nedopadli jako zednici ve Svetacich :D .
Jakože byste skákali od Majora Zemana oknem ven :lol: :mrgreen: :twisted: ??? Tak u toho bych teda fakt chtěla bejt :shock: :twisted: :mrgreen: !!!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hombre píše:...takze piti vlastnich zasob je jaksi nevhodne....
Předseda má pravdu, nebudu zbytečně dráždit pražské restaurace domácí slivovicí a domácími frgály. Připijem si euro vodkou a zapijem to euro pivem.
Jen tak pro zajímavost: V Česku se rozmáhá v hospodách nešvar v podobě 18,9 litrových plastových demižónů s lihovinami (neokolkovanými) podivného původu, které hospodští nalévají do originálních lahví. Jak se to pozná? Hospodský nedá prázdné láhve, když si o ně požádáte, protože do nich lije pančovaný alkohol. Kdyby kupoval originální láhve, tak jich má na rozdávaní.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Běžné srazy

Příspěvek od malej Míra »

Bába kořenářka píše:...Jakože byste skákali od Majora Zemana oknem ven...Tak u toho bych teda fakt chtěla bejt :shock: :twisted: :mrgreen: !!!
U toho bych tedy chtěl být taky. Na to je totiž potřeba velký odraz, protože hodpoda je v suterénu... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Bába kořenářka »

No prááávě! Jsem si představila, jak se škrábete nahoru do toho okénka vedle vchodu, které ústí na chodník... :D!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2530
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Honza Zeman »

No ja to myslel tak, abychom tu lahev nemeli pod stolem, Kraken do ni pak kopne, ona se zvrhne a nekdo ji pod stolem nebude moct najit, jelikoz tam bude sero, tak si vezme treba zapalovac, a je to :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Salaba »

Hombre píše:...lahev pod stolem, Kraken do ni pak kopne, ona se zvrhne a nekdo ji pod stolem nebude moct najit, jelikoz tam bude sero, tak si vezme treba zapalovac, a je to :D
Přátelé, kamarádi, kolegové jak tak vidím co se chystá jsem možná i trochu rád, že díky každoroční předvánoční aukci uměleckých předmětů u nás v Orfeovi plánované právě na středu se nebudu moci zúčastnit :| Bohužel, Mejla Kornet se hodil marod a tak starej nedá jinak že na všechny ty šmuky a jiné drahocennosti mám dohlížet právě já :roll:

Upřímně mě to mrzí, přeju skvělou zábavu a všem přátelům a kamarádům z fanklubu mjr.Z. přeji tímto krásné vánoční svátky a vše nej... a hlavně zdraví do nového roku 2011 :!: ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Hombre píše:.....abychom tu lahev nemeli pod stolem.....
Kamarádi, vzpomínáte si na své mladé a nevybouřené roky, na to vzrůšo, kdy jsme měli v hospodě pod stolem flašku slivovice, nevenek pocumlávali kofolu a modlili se ať to hospodský nezjistí?
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Elden »

Určitě dorazím, ale až na šestou.
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Salaba píše:...předvánoční aukci uměleckých předmětů u nás v Orfeovi...
A Mistře! A nemáte tam nějaký nepovedený obraz? A taky bych potřeboval andělíčkovi slepit prdélku. :lol:
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Salaba »

Doktor Vesely píše:... nemáte tam nějaký nepovedený obraz? ...
No pane kolego zrovna tady máme jedno dílko pro Vás, obraz dámy původně ze zámku Horečky...krásný portrét, oči jako dvě orchideje...dejte včas vědět ať Vám to podržím :) Jinak moc tam ty chalany z fanklubu na srazu neopijte :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Přátelé , kamarádi , děkuji za milou společnost všem , kteří na dnešní vánoční mecheche dorazili a budu se těšit v roce 2011 na spoustu nových taškařic s vámi všemi....
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Setkání bylo super i když jsme se moc nezdrželi, mojí ženu lákala noční Praha, tak jsem ji provedl malebnými uličkami, kde se natáčely díly, Mědirytina, Loupež sladkého "i", Konec velké šance. V Orfeu jsem ji chtěl něco koupit, ale měli zavřeno. :lol: Snad příště. Těším se na další sraz. A to bude teprve tóčo.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Běžné srazy

Příspěvek od huba.buba »

Vážení přátelé, dovoluji si Vás pozvat na běžný sraz se starým personálem z Krakovské , nová adresa na tomto odkazu http://www.umjrzemana.cz , kde původní myšlenka motorkářského klubu se tluče se zavedením filmového klubu. Stále platí hledání nových prostor v centru. Po dohodě s provozovatelem Mirkem nám bude opět vyjito ve všem vstříc , proto prosím o vaše názory. Termín stanovuji na pátek 8.4.2011 od 17,00 na adrese uvedené v odkazu. Pojal bych tento běžný sraz jako ,,válečnou poradu,, před plánovaným jarním putování. Dle Vašich názorů do konce tohoto týdne bych provedl oficiální pozvánku na hlavní stranu webu. (přeci jen , dlouho jsme se neviděli.... ) :twisted:
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Bába kořenářka »

Motorkářskej klub? No potěš, to tě tam nepustěj, když nemáš ty dlouhý fousy jako ZZ Top, ne ;)?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžné srazy

Příspěvek od Doktor Vesely »

Bába kořenářka píše:Motorkářskej klub? ...
To abych oblek od Blažka nechal doma a vytáhl z garáže moji stařičkou JAWU 250 590 Sport a dojel 8.4 na akci? Můžu i někoho vzít sebou do sajdky.
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
Odpovědět