Nejslabší herecký výkon v seriálu

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Willy Kleiber »

Nedá mi, abych nezaložil i toto téma :)
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Willy Kleiber »

Myslím, že se většina shodneme na Emilu Horváthovi ml. a jeho Gajdošovi...
Dalším divným hereckým výkonem je dle mého názoru i ztvárnění J.Hradce ve třetím díle, hlavně scéna, jak Zeman vyslýchá Hradce při sprchování sanitky, tam je to prazvláštní od R.Jelínka.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Willy Kleiber »

Naštěstí 99,9% hereckých výkonů v seriálu je výborných, obzvláště porovnáme-li se současnou seriálovou produkcí :roll: :?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Salaba »

Willy Kleiber píše:Myslím, že se většina shodneme na Emilu Horváthovi ml. a jeho Gajdošovi...
No pane kolego, tak to se zrovna neshodneme :geek: . Mně postava Gajdoše přijde jako zajímavá figurka v panoptiku rolí a roliček celého seriálu, prostě "šerlok holms z Kysúc" :D Vzpomeňte na jeho "Boha!", "Morava je loď, šéfe!"... :D A jak už jsem psal na starém fóru mám s ním i trochu společného, oba "žerieme" mjr.Zemana :mrgreen: . Ostatně jako poctivý zemanolog, křemen, prostě nevidím v seriálu nějaký nejslabší herecký výkon :twisted: :D...no teď vidím, že jste si to trochu polepšil, "99,9% hereckých výkonů je výborných" ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od malej Míra »

Já bych se Emila Horvátha také zastal. Přeci jen hrál roli mladého snaživého trdla a podle mě se jí zhostil více než slušně. :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Willy Kleiber »

Jen jsem chtěl upřesnit, podle mně "kvalita" = "uvěřitelnost, věrohodnost" v případě hereckých výkonů. Z toho pohledu je Emil přece jen přijatelný... :x
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Dobesch »

Pokud se bere uveritelnost role tak nejslabsim vykonem je Karel Augusta v Bufetu v Mimikrach -- zanjic ho jako labuznika a vyborneho kuchare mu tu navstevu bufiku neverim.

Druhej komu to neverim a kde mi vykon neprijde nijak oslnivej je ta fetanda z Mimiker co se zhrouti pri vyslechu.
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od nalim159 »

Čekal jsem, kdy se zde objeví toto téma :D
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Willy Kleiber »

Ještě mě napadá Otakar Brousek jako dr. Hejtmánek v Kleštích, zejména scéna jeho výslechu. Tam to zahrál dost nevěrohodně.
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od nalim159 »

Pro mě je hodně slabá Iva Janžurová jako Merciérová. Francouzský přízvuk k popukání, a celkově hodně slabé. Paní Janžurová má rozhodně na víc.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Dobesch »

Pani Janzurovy bych se zastal--- ona prakticky nemela zadnej prostor a navic mela roli dost silenou ...tady bych si dovolil srovnat Mercierovou a Gajdose ---- proste scenarista jim nadelil...navic u Janzurovy resp. jeji role me depta i jeji Angelici jemno
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
Hans
poručík
Příspěvky: 162
Registrován: čtv 29. kvě 2008 13:00:46
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Hans »

No já nevím,mi nejvíc na nervy lezl pucflek Láďa....A v posledním díle už byl fakt na ránu :evil: a
Vida,Trosky.....to byl pěknej vejšlap tenkrát!
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Salaba »

Hans píše:No já nevím,mi nejvíc na nervy lezl pucflek Láďa....A v posledním díle už byl fakt na ránu :evil: a
:D tuším, že na starém fóru byl por.Láďa pasován na největší policejní podržtašku všech dob :mrgreen: ...a to mu asi zůstane :D
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Hal_Uska
strážmistr
Příspěvky: 11
Registrován: ned 03. srp 2008 9:37:33
Bydliště: Európa

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Hal_Uska »

Willy Kleiber píše:Myslím, že se většina shodneme na Emilu Horváthovi ml. a jeho Gajdošovi...
Dalším divným hereckým výkonem je dle mého názoru i ztvárnění J.Hradce ve třetím díle, hlavně scéna, jak Zeman vyslýchá Hradce při sprchování sanitky, tam je to prazvláštní od R.Jelínka.

Emil Horváth ml. ako herec dozrel trošku neskor. V dobe natáčania Zemana bol ešte mladík bez velkých hereckých skúseností. Dnes patrí medzi slov. umeleckú špičku. (nielen ako herec,ale hlavne ako uznávaný režisér) Priznávam, že ako mladý Gajdoš mi strašne liezol a doteraz lezie na nervy :roll:

A k tomu Hradcovi dodávam len tolko: Jirka Hradec mal a stále má svoj osobitý šarm, takže prazvláštne vystupovanie mu ako dlhoročnému spoluagentovi a kamarátovi odpúšťam :oops:
Viem o živote majora Hradca všetko, ale ako agentka som viazaná mlčaním...
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Nejslabší herecký výkon v seriálu

Příspěvek od Willy Kleiber »

Když se tak dívám na Rubínové kříže, musím být nespokojen s výkonem G. Heverleho v roli mjr. Šlára...hlavně na konci, jak udílí příkazy v infinitivech je to poněkud směšné, a i dialogy v autě s Kalinou jsou podivné.
Postava mjr. Šlára se prostě moc nepovedla :?
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Odpovědět