Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Bába kořenářka »

Já také přijedu, ale bohužel později, do půl druhé jsem v práci, tak pak hned nakopnu Gertrudu a svištím "přes spáleniště, přes krvavé hóóóry" ;)! Těším se na všechny!
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Ohledne hostu jeste probihaji jednani, nekdo muze, nekdo ne, takze nechme se prekvapit :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Honza Zeman »

Nebyla zvolena, prehled vedeni a vyboru je zverejnen na webu. A jinak jste ponekud mimo tema.... :o
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od plk.Žitný »

Lída píše: Jak to vypadá s hosty? Je na ně uvaleno embargo, já vím, ale můžete aspoň něco naznačit?;)
My nesmíme ani naznačovat.... :lol: :lol: Posledně jsem jen naznačil a předseda mě sjel... :oops:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Zajímavé stránky na i-netu

Příspěvek od Blanka »

Jo....mimo jsme a já docela dost :D hlavně pokud jde o odborné znalosti a to je možná důvod proč se necítím na kandidaturu a doposud jsem nerozpoutala předvolební kampaň :mrgreen: Navíc jsem zaneprázdněna péčí o divocha minipředsedu a ze zasedání bych se musela často omlouvat. Olga Halámková to měla minulý rok o fous :P ... Je to důvod pro vás všechny, kteří chcete přizdobit předsednictvo krásnou tváří a kterým zajisté chutná to, co Olča vždy připravuje na výjezdní akci. Nehledě na to, že se již delší dobu POCTIVĚ zůčastňuje téměř všech akcí které jsou pořádány! :lol: ;)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od huba.buba »

Sobota se kvapem blíží a nikde nevidím reakce typu ,,Hurá,, - žádné volání slávy.... K dnešnímu dni nemám absolutně přehled o počtu osob ať už z řad nás , tak z řad hostů - prosím , reagujte - místo je třeba připtravit a k tomu úměrně objednat i ,,hostinu,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od malej Míra »

Hurá!!! Dorazím trochu později, asi v 18:15 poté co si splním sportovní povinnosti. Hostů by mělo být asi 3-4, tedy pokud vím, ale nesmí se to říkat... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Hanele »

Když von náš předseda je přísnej, třeba i vyvolávání slávy už by se mohlo brát jako off topic... :o :lol:
Jinak - se mnou počítejte! ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od L.B. »

Přijedu až po 20,00 hod. Dříve to opravdu nestihnu. Tím prošvihnu volby, zřejmě i nějakého toho hosta ... :?
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od jasny.sokol »

Dobrý večer,
konečně se mi snad podaří přijet na výroční schůzi fanklubu (po 2 letech). Zatím to vidím na 70% že bych přijel až z daleké Ostravy. Mohl bych se zůčastnit nebo je to omezeno? Také se chci zeptat od kolika hodin začíná schůze? A také je ta restaurace nedaleko Hlavního nádraží a mhd zastávky Radhošťská? Minulá vycházka se mi líbila, poznal jsem super lidi a rád bych viděl jak funguje výroční schůze. Děkuji a nashledanou
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Honza Zeman »

Kolego z daleka, budeme radi, kdyz se objevis, sidlime v ulici Velehradska 18, tak snad to najdes ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Bába kořenářka »

Prosím Pražáky o radu: dá se někde v okolí zadarmo zaparkovat (aniž by mi to spoluobčané odstrojili)?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od Salaba »

L.B. píše:Přijedu až po 20,00 hod. Dříve to opravdu nestihnu. Tím prošvihnu volby, zřejmě i nějakého toho hosta ... :?
Budu mít asi podobný problém :( , vracím se do republiky hrdelní soutěskou až na večer...Ale z Wilsoňáku už to pak není daleko ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
L.B.
poručík
Příspěvky: 240
Registrován: úte 10. čer 2008 21:07:51
Bydliště: Blovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od L.B. »

Salaba píše:Budu mít asi podobný problém :( , vracím se do republiky hrdelní soutěskou až na večer...Ale z Wilsoňáku už to pak není daleko ;)
Pane kolego, jestli budete před odjezdem na valnou hromadu u vás doma v Hájicích :D , můžu vás tam vyzvednout.
Spolupráce s bezpečností - povinností správce domu !!!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Velka listopadova fanklubovska schuze 2011

Příspěvek od jasny.sokol »

Dobrý večer chci se zeptat od kolika hodin bude listopadová schůze? Zajímá mě to kvůli zjištění vlakových spojů. Na netu je napsáno 14-17hod? Je možno se v tomto rozmezí dostavit?
Děkuji
Odpovědět