Na Rujanu za Modrymi svetly?

Srazy a setkání fandů seriálu
Odpovědět
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

I kdybychom meli jet ve slozeni stejnem jako minule, bylo by to fajn. Kazdopadne s tim pocitame a muze se stat, ze od nas budeme s Blankou v aute tri :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ten třetí bude Jiřka nebo čekáte přírůstek do rodiny ;)?
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
Arnold Hackl
předseda moravské sekce
Příspěvky: 915
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:11:16
Bydliště: Západní Berlín, TELEX : arnold.hackl@seznam.cz

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Arnold Hackl »

Přírůstek do rodiny z vlastní zkušenosti nemohu doporučit, raději tu Jiřku. :mrgreen:
S tím výletem nevím, mám teď něco rozjednanýho někdy v půlce prázdnin bez rodiny a tak bych ten říjnovej vejlet doma těžko zdůvodňoval.
No a jsem zase u těch přírůstků. :mrgreen:
Po otci Němec, po matce Čech, teď státní příslušnost Velká Británie, zástupce firmy Benson & Benson z Manchesteru.
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Blanka »

Za předsedovic by se jevil vhodný termín 8. až 10. říjen... Je to zatím teoreticky (máme v plánu volno) samozřejmě se přizpůsobíme pokud to bude v našich silách...Doufám že účast bude hojnější... třeba jako na neplánované oslavě nové členky Danielky Hubuové :mrgreen:
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od huba.buba »

No, dopředu omluvím účast slečny Daniely - doufám , že bude stačit jako náhražka moje maličkost.
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Blanka píše:Za předsedovic by se jevil vhodný termín 8. až 10. říjen...
Přátelé, omlouvám se, že jsem se k tomuto tématu doposud nepostavil čelem tak, jak jsem některým z vás (že, pane Černý...? :oops: ) slíbil, nábrž jinou částí těla :mrgreen: . V zásadě myslím, že navržený termín je dobrý, dny ještě nebudou tak krátké a počasí snad bude ještě stabilní, ale i to je hlavně věc náhody.
Udělal jsem rešerši ceníku námi osvědčeného hotelu Kurhotel Sassnitz a bohužel musím konstatovat, že výrazně podražil. Před dvěma lety jsme platili 55 EUR/noc na dvoulůžkový pokoj vč. velmi, ale opravdu velmi bohaté snídaně. Teď mi ceník ukazuje, že v říjnu stojí totéž až od 82 EUR/noc. Kdybychom akci posunuli o měsíc na Listopad, tak si pomůžeme nemnoho na 72 EUR/noc. Nicméně za sebe mohu říci, že po minulé zkušenosti bych tu cenu i dal. Jen si nepamatuju, jestli jsme tehdy měli standardní cenu, nebo nějakou "last moment". Možná bych mohl zkusit usmlouvat nějakou slevu, ale to pouze když bychom byli schopni už teď závazně objednat alespoň 8 míst (=2 auta mimochodem). Zatím počítám se sestavou O. Halámková, předsedovi 2x, p. Černý a já + 3 místa volná (tedy tím i dvě auta).
Předpokládaný program:
- V pátek brzy ráno odjezd z Prahy, po cestě nákup Radebergeru a návštěva přístavu Stralsund, kde Fantová i Hradec sledují Hackla s Bízovou.
- V sobotu obhlídka Pensionu Bornschütz, návštěva Bergenu (pošta, náměstí, kde Hradec sleduje Bízovou a Böhm zajme Fantu), silnice v lese po které jede a zastavuje Fanta s Holanem (s touhle károu slabý dvě hodinky... :mrgreen: ) a snad už úspěšné nalezení skály, kde měl Holan svůj letecký den.
- V neděli pak po cestě domů zastávka v Berlíně a prohlídka stanice U-Bahnu Nelkenstrasse, kolonáda u Pergamonu a křižovatka, kde se odehrává honička aut mezi Hradcem a Hacklem.
Tímto otevírám veřejnou diskusi... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Honza Zeman »

Mno, tak to nas s Blankou trochu sokovalo. Predbezne jsme si to propocetli a jestli nas neklame rozum, tak bychom za ten vylet (pri prepoctu eura 26Kc) zaplatili zhruba 5000Kc vc. benzinu. To uz je trochu dost za vikend na miste, ktere jsme preci jen z vetsi casti uz videli. Nebylo by mozne treba do hotelu zavolat a overit cenu, jestli to plati? Ze by takovy cenovy narust?
Pripadne se podivat po nejake levnejsi variante treba i bez snidane?

Nebo mozna domluvit prispevek z fanklubovske pokladny, je-li v ni jeste neco. :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Hombre píše:...To uz je trochu dost za vikend na miste, ktere jsme preci jen z vetsi casti uz videli...
Já to pochopitelně budu prověřovat co a jak a kdyby ta cena byla takhle vysoká, tak se poohlédnu po nějakém levnějším penzionu, nebo ubytování v soukromí. Potřebuju vědět o kolika účastnících se tu vlastně bavíme, abych měl jasnou vyjednávací pozici s případnými ubytovateli. Proto znovu apeluji na zájemce ať se hlásí do konce července. Zatím je nás 5 (bez pana pokladníka, jehož vyzývám, aby potvrdil účast ;) ) a abychom naplnili 2 auta, tak potřebujeme další 3 lidi. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Abychom toto téma (snad jen prozatím) nějak uzavřeli, musím konstatovat, že poté, co z rodinných důvodů nemohou jet předsedovi a zbylo nás tak pouhých 3 (o nikom dalším nevím), rozhodl jsem se akci přesunout na příští rok. Snad se nám podaří naplnit alespoň jedno auto čtyřmi lidmi. Takže za rok na Ydykseb (přesněji řečeno na Anajur)... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Blanka
první dáma
Příspěvky: 300
Registrován: pon 15. zář 2008 19:51:18
Bydliště: Kladno, ul. U šachty č.5

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Blanka »

Míro i tak Ti děkujeme za organizaci. Doufám, že za rok se situace nebude opakovat :lol: a to auto se podaří naplnit... ;)
....dejte uz pokoj s tim tridnim bojem.....
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od huba.buba »

pan Černý píše:Vím, že je to se značným předstihem,
Pane kolego , minimálně do příštího roku já určitě ne....
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Hanele »

pan Černý píše:Vím, že je to se značným předstihem...měla by se naplánovat jiná vícedenní akce. Jezdit na jedno místo natáčení, kde jsme ještě nebyli kvůli vzdálenosti, konkrétně hraniční přechod Nová Bystřice – Grametten, na dvoudenní výpravu mi přijde jako malicherné mrhání časem...
Jistě, jet na jediné místo natáčení tady u nás na jihu by bylo mrhání časem ;)
Pokud se to ale spojí s dalšími místy natáčení (jiných filmů a seriálů), mohlo by to být fajn. Už jsme to lehce naťukli s malým Mírou. Organizace se klidně ujmu :D
pan Černý píše:...vypravit se opět za modrými světly. Nadhazuji to jako návrh a rád bych znal názory ostatních...
A pokud jde o letošní Rujanu, tu si nechci nechat ujít! Hlásím se k účasti! :D
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Lída »

Také bychom rádi jeli...Rujana je můj sen od té doby, co jsem tam byla ve svých asi 4letech s rodiči na rekreaci od RVHP :lol: . Tak mě napadá, myslíte si, že by bylo troufalé, aby s námi jel pan Jelínek... :?: Když z Kuby sešlo...A dál by stálo za úvahu zastavit se po cestě na skok za Honzulkou v Berlíně, teď, když je konečně známé místo baru White lines...Co na to ostatní :?:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od Lída »

Synkové pojedou samozřejmě také ;) . A jinak - vím, že je to ještě daleko, ale až se bude plánovat termín, myslíte, že bych mohla doufat, že se cesta uskuteční třeba koncem září na ten svátek sv. Václava /letos to připadá na pátek/nebo pak koncem října o podzimních prázdninách ? Ptám se jen proto, že tou dobou budu čerstvě po mateřské dovolené v práci, takže s dovolenou asi moc počítat nemohu - a vzhledem k tomu, že jsem učitelka, mám to o to těžší/aby děcka moc nepustla :lol: ...Ale ten jeden den bych snad nějak vyškemrala, protože chci určitě jet ;) ...zatím nechci samozřejmě určovat nějaký termín, je to jen taková úvaha ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Na Rujanu za Modrymi svetly?

Příspěvek od malej Míra »

Lída píše:...s rodiči na rekreaci od RVHP :lol: ...
Paní kolegyně, asi máte na mysli ROH. :mrgreen:
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět