Výlety po místech natáčení 2012

Srazy a setkání fandů seriálu
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím všechny Zemanology,
V první řadě se musím omluvit, že nedorazím v sobotu na Olšanské hřbitovy, z finančního tak i časového důvodu. Prosím neberte to tak že bych ztratil o seriál zájem, právě naopak. :D
Vím že s výletama na tento rok děláte velké tajnosti, ale přesto se chci zeptat co, je asi tak na letošek v plánu. Dovoluji si navrhnou místa jako jsou Libochovice, Čisovice a Mníšek pod Brdy. Také jestli budete při nějakém výletu natáčet zase ,,home video´´ jak jste natáčeli např ve Vojkově ;) .

Děkuji za odpověď a přeji krásně vydařenou sobotu. Zdravím samozřejmě všechny účastníky sobotní akce.
jasny.sokol
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Zatim se planuje jarni putovani, o terminu a navstivenych mistech nataceni budeme vcas informovat.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Lída »

Mám takový nápad...Nedávno jsem shodou náhod přišla na to, že bratr našeho souseda vlastní historický autobus - v typech se moc nevyznám, ale je to myslím takový ten, co s ním jede Honza vyšetřovat hájický případ...Ten autobus normálně pronajímá komukoliv - podrobnosti, cenu apod. zatím nevím, ale není problém zjistit ;) . Takže hned jak jsem se to dozvěděla, napadlo mi, že by určitě stálo za to udělat si s ním zemanologický výlet po místech natáčení - viděla bych to na Krteň, Hájice a určitě by se něco dalšího našlo... ;) . Takže co tomu říká předsednictvo a ostatní ??? Bylo by samozřejmě dobré, aby nás jelo co nejvíc, aby se celá akce vyplatila ;) . Jo, a musím ještě napsat, že nedávno jsem si také prohlížela vaše fotky z minulých výletů a všimla jsem si, že podobným autobusem jste tenkrát cestovali po okolí Plzně...je docela možné, že to byl dokonce ten samý - svět je holt malej ;) :lol:
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Hanele »

Lído, to je úžasnej nápad!!! :D
Myslím, že by to výletům po stopách natáčení dodalo úplně jinou atmosféru - navíc bychom všichni jeli pohromadě a mohli ještě víc utužovat náš kolektivní kolektiv.
Je opravdu možné, že ten plzeňský bus je jeden a tentýž - taky se v typech moc nevyznám, ale o tomhle vím, že je to Škoda RTO 8-)
Kolegové k tomu určitě řeknou daleko víc...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od jasny.sokol »

Lído skvělý nápad, ale tak dal bych to časem tak za 2 měsíce. Taky mám známé a kamarády v Dopravním podniku Ostrava a nebyl by problém pronajmout autobus Škoda 706 RTO. Ovšem asi by se to nevyplatilo, protože by autobus musel přijet do Prahy a zase zpátky do Ostravy. I když bych ujednal slevu tak mi ta Plzeň připadá blíž a je to tím pádem výhodnější. :) Jinak pro Hájice (Jinočany) a Krteň jsem pro i bez autobusu. Za dobu co jezdím po místech natáčení cca 6 měsíců se mi tam ještě nepodařilo dostat :oops:
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Salaba »

Lída píše:Mám takový nápad...Nedávno jsem shodou náhod přišla na to, že bratr našeho souseda vlastní historický autobus...
No tak to je bomba Liduško :!: ;) Výlet klasickým "erťákem" tedy autobusem Škoda 706 RTO je nejen pro každého zemanologa opravdovým zážitkem! Mnoho z nás má v paměti právě ono skvělé putování plzeňskem po stopách "strýčka ze Sence", které báječně zorganizoval kolega Knihomol právě s erťákem, který je v majetku ČSAD Plzeň (opravdu vymazlenej krasavec ;) ). Však do onoho krásného autobusu jsem se já zamiloval již před lety... ;) :

" Sedí motýl na patníku, odpočívá si
žádný vítr, milé slunko, krásné počasí
náhle ho to sfoukne dolů s velkým rámusem
a jenom ta píseň zbyla za autobusem.

Ta bílá dálka, to je láska má
já jedu k ní a ona vstříc mi běží
náš cit má milióny Há Pé
mezi námi všechno klape
v rytmu jediném,
ona mi voní benzínem..."
;) Takže já jsem pro všemi deseti!!! :D ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

No tak vylet by to byl pekny, dokonce bychom mohli natocit velmi verna videa v Jinocanech, jelikoz by byla pritomna dobova rekvizita :D . Jen jestli neni problem v dlouhem premisteni busu z Plzne do Prahy a zase zpet? Pripadne bychom mohli zreprizovat putovani po "strejckovi" kolem Plzne s trasou jako tenkrat ;)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Lída »

S přemístěním autobusu do Prahy by myslím nebyl problém vzhledem k tomu, že autobus nedávno cestoval do Roudnice nad Labem a zpět 8-) . Ale prověřím to a dám vědět... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od huba.buba »

Lída píše:Mám takový nápad...Nedávno jsem shodou náhod přišla na to, že bratr našeho souseda vlastní historický autobus
Kdysi takový výlet v Plzni proběhl viz článek z následujícího odkazu
http://www.majorzeman.eu/srazy-a-setkan ... srpna-2008
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Lída »

Jsem moc ráda, že můj nápad sklidil pozitivní reakce ;) . Já osobně věřím ve zdárný průběh celé akce... My jsme teď na Šumavě a musíme ještě zajet koupit pyžama do nejbližšího bavorského městečka :lol: . Až se vrátíme, tak zavolám panu autobusákovi, říkejme mu třeba Strejček :lol: , a zjistím všechny podrobnosti... ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od malej Míra »

Když už jde řeč o autobusu RTO, tak jeden postává v areálu sádek v Lahovicích, na Strakonické ulici téměř naproti závodišti ve Velké Chuchli. Nevím jak je to s jeho pojízdností, ale není to tam jediný historický autobus, takže to možná jsou také nějací fandové. Zkusím se přeptat. Jinak včera mě kousek od Lysé nad Labem málem porazil žigulík combi v barvách VB... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od huba.buba »

malej Míra píše: Jinak včera mě kousek od Lysé nad Labem málem porazil žigulík combi v barvách VB... ;) :D
já to nebyl... ale vím o koho jde. ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od plk.Žitný »

Jak jsem již dříve zmínil tak by tady byla zajímavá možnost natočit si ,,zase nějakej ten majstrštik,,
Jeden můj kamarád je zkušený pilot a létá jak na jednomotorových tak na dvoumotorových letadlech. Zná spoustu letišť letišť a mimo jiné se zná s velitelem letiště ve Velké Dobré. Tak by tady byla určitá možnost :
a/ si zkusit natočit něco na letišti ať máme zase co ukazovat...
b/Pozvat p.Brabce a dát mu let jako dárek /Kamarád má pro něj slabost -tak by ho vzal proletět zadarmo/
c/Udělá nám cenu cca 1000 Kč za letovou hodinu a za osobu /tedy let s p.Brabcem +2 osoby nebo bez něj 3 osoby/ , kdo má odvahu.. :mrgreen:
----------------------------------------
Musím se ještě zeptat jak moc je proti předpisům nastupovat do nastartovaného letadla... M.Mírovi bych půjčil uniformu ,/ukořistěnou při likvidaci restaurace/ a mohl by jsi zkusit případně úprk...-jako Bláha

Ten kdo by letěl by mohl alespoň na filmovat pomalu se uzavírající kruh /sestavený z nelétavců/ ,pomalu obkličujícího nebohého MAXE...
Vysílačky pro koordinaci mezi zemí a letadlem i bych zajistil..
Vzhledem k tomu že hodina je poměrně dlouhý čas a dvoumotorové letadlo smí létat i nad městem,je možné natočit některé ,,zemanovská místa s ptačí perspektivy. Nutno nechat schválit letový plán..

Samozřejmě by se to spojilo s nějakou návštěvou návštěvou filmového místa v rámci nějakého putování..Nelétavci by mohli zatím hodku se zabavit někde v restauraci a dát si oběd ,/ti co budou v letadle na jídlo asi nebudou mít pomyšlení .. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od Honza Zeman »

Smarja, to je sileny napad hodny casu vlozeni prispevku :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Výlety po místech natáčení 2012

Příspěvek od huba.buba »

Ale proč šílený? Podle mě je to nápad jako noha! Takovej dárek k narozeninám p.Brabcovi jen tak nikdo nedá!
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Odpovědět