23.díl - Šťastný a veselý

Chyby a úlety, kterých se dopustili tvůrci, herci apod.
Fosgen
poručík
Příspěvky: 202
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Fosgen » stř 09. úno 2011 21:09:16

A este mi nesedia pocty Havranku.
Ked veduci dostane zachvat: "Tak jsem sa ptal na mzdovce a tam normalne meli Havranka na vyplatni pasce (alebo tak nejak). A krome toho jeste dalsi ctyri." Tak to mame spolu 5 ks Havrankov.
Ked pri poziari Zemanova cita z vyplatneho lajstra:"Havranek, Havranek, Havranek a jeste jednou Havranek." Mne to dava stale iba styroch.

Okrem toho Blanka zbada Karbusovu prave ked odchadza a musi otocit hlavu spat. Podla pozicie dveri a ako boli pootvorene skor by som si myslel, ze ju mala zbadat ked isla do kuchynky.

Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Michálek » úte 12. črc 2011 23:04:03

Když jste tu rozebírali ony tresty smrti - tak jen pro ilustraci právě v roce 1966 (5. června) došlo v promítací kabině kina Metro k bestiální vraždě jedenáctiletého Josefa Neumanna, kterého nůžkami ubodal promítač Jaroslav Papež. Podrobnosti můžete najít tady: http://vrazi.cz/?item=jaroslav-papez
Píšu to proto, že ve srovnání s tím, co tehdy Papež udělal by Malík dostal odhadem 25 let, ale provaz zcela určitě ne.
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!

Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Michálek » úte 12. črc 2011 23:09:36

Ještě jedna věc - nějak se po zatčení Malíka vůbec neřešil fakt, že Karbusová měla v organismu kromě alkoholu i nějaké medikamenty, které v kombinaci s pitím vytvářely jed (slova odborníků v nemocnici). Dost pochybuju, že poté, co se "společensky upravila", do sebe naládovala sama a dobrovolně nějaké pilule. Spíš Malík pochopil, že mu zatím jen obrazně hoří půda pod nohama, a když si Janičku vytáhl do kuchyňky, něco jí lupnul do kafíčka - případně do nějakého jiného nápoje.
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!

Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Michálek » úte 12. črc 2011 23:57:08

A do třetice, když jsme u těch písniček, které zazní "v podniku", kam chtěl jít původně Malík s Richtrovou. První melodie, kterou slyšíme po odchodu estrádní dvojice Saša a Vilda (mimochodem tohle duo opravdu vystupovalo na plesech a zábavách), je instrumentální podoba Congratulations, kterou později nazpíval Václav Neckář jako Jak se tak dívám, už kvete jíva. Jenže tuhle píseň napsali Phil Martin a Bill Coulter jako úvodní skladbu pro Eurovision Song Contest a Congratulations zazněla poprvé až 6. dubna 1968 v londýnské Royal Albert Hall, zpíval ji známý Cliff Richard. Že by se Žitného hochům povedlo odhalit záměry britské autorské dvojice o půl roku dříve? :D :D
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!

Uživatelský avatar
Michálek
strážmistr
Příspěvky: 57
Registrován: pon 11. črc 2011 15:17:55
Bydliště: Praha

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Michálek » stř 13. črc 2011 0:15:21

nalim159 píše:Mimochodem útulný byteček, kdepak měla asi svoji místnost paní bytná, když jsou všude naskládané dvoupatrová bidla :D ... Ale jak říká Stejskal, pár hubenejch by se ještě věšlo :mrgreen:
Tak paní Bradová měla kromě vstupního budoáru s jednou vojenskou palandou a pokojíku s dalšími čtyřmi ještě minimálně jednu místnost, která mohla být klidně separé. Dokládá to i tento záběr - vlevo od Stejskala je vchod, vpravo "pokoj pro hosty", v zrcadle je jasně vidět, že ve stěně proti Mirkovi jsou ještě jedny dveře. Nemůže jít o vstupní, protože to by zrcadlo muselo být natočeno o 45 stupňů směrem ke dveřím :D :D :D .
Přílohy
Pokoj.jpg
Pokoj.jpg (106.04 KiB) Zobrazeno 6657 x
Spálili jsme s panem farářem to ďáblovo poselství!

Uživatelský avatar
Gargela
strážmistr
Příspěvky: 20
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:18:44
Bydliště: na Kladně

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Gargela » ned 13. kvě 2012 21:36:29

Jako nováček bych si dovolil poukázat na jednu věc. Maringotka, ve které bydlel Havránek, je typ A3S neboli Karosa A3, pokud jde o civilní provedení. Tato maringotka je skutečně velice malá a stísněná, viz. foto. Scény z interiéru maringotky byly evidentně natáčeny v ateliéru, kde si maringotku postavili, akorát že 2-3 krát tak velkou. Vždycky mi to přišlo zvláštní, jak je interiér obrovský. Neznalému této maringotky to možná nepříjde, ale v A3S se člověk sotva postaví a ve filmu mají nad hlavou ještě asi metr apod. To samé, snad ještě horší, je v dílu Dáma s erbem s karavanem, takže to dám také do příslušné sekce.
a3s.jpg
a3s.jpg (27.92 KiB) Zobrazeno 6355 x
mari1.jpg
mari1.jpg (29.07 KiB) Zobrazeno 6353 x
mari2.jpg
mari2.jpg (30.41 KiB) Zobrazeno 6358 x
Vodseděl jsem si svý, teď jsem čistej jako jinej...

Uživatelský avatar
Hombre
bývalý předseda - na odpočinku
Příspěvky: 2326
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Hombre » ned 13. kvě 2012 22:28:54

To je fakt, v tomto dile mi to ani neprislo, ze je to nejaky velky, ale v Dame s erbem si vzdycky rikam, jak interier karavanu narostl :D
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......

Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Willy Kleiber » pon 14. kvě 2012 19:32:26

Hombre píše:..., jak interier karavanu narostl :D
To jsou dobré postřehy. Nicméně pravdou zůstává, že ve Vyznavačích ohně záběry z altánu s oběšencem jsou skutečně točeny v tomto miniprostoru. To je asi rekord ve stísněnosti natáčení - proto se docela divím, že mnohem větší maringotky stavěli v ateléru :shock:
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!

Fosgen
poručík
Příspěvky: 202
Registrován: úte 06. dub 2010 15:47:32

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Fosgen » ned 08. čer 2014 0:05:57

Tak minule davali Stastny a vesely. Pri haseni poziaru, asi 23 min a 9 sekunda je tam vidiet ruku s hadicou a to nie je urcite vratnikova uniforma, ale nejaky bezovy sveter.
A len tak mimochodom, Blanka vytiahne zeravu zastrcku a potom tam len tak stoji a pozera. To preco? Ako by sa jej odtial nechcelo.

Spikings
poručík
Příspěvky: 168
Registrován: čtv 11. úno 2016 15:13:33

Hasicí přístroj

Příspěvek od Spikings » sob 02. dub 2016 23:04:57

Přemýšlel jsem, jak začít „působení“ na tomto fóru, tak jsem si řekl, že začnu tímto nedostatkem. Pokud jej už členové fanklubu řešili, omlouvám se za nadbytečnost.

Ve scéně, kdy Blanka zjistí požár ve mzdové účtárně, sundává doktor na vrátného výzvu „minimax“ a poté jej vrátný v účtárně uvede do chodu a hasí. Podle všeho je to pěnový hasicí přístroj. Jenže ten, podle vzhledu a způsobu uvedení do chodu odpovídá tak roku natáčení, tj. 1978, ale nikoli roku děje, tedy přelomu roku 1966/1967. Protože minimálně ještě v roce 1972 se používal minimálně „o generaci“ starší typ pěnového hasicího přístroje, bez hadice, jen s tryskou, a uváděl se do chodu obrácením dnem vzhůru a úderem nárazníku o podlahu nebo tvrdý předmět. Proč minimálně rok 1972 – shodou okolností se tento „hasičák“ objevuje hned ve dvou filmech z tohoto roku: Šest medvědů s cibulkou a Homolka a tobolka. V prvním z nich Lubomír Lipský názorně předvádí uvedení přístroje do chodu a následně jím „pokropí“ chodbu školy, čímž se tato stane naprosto neschůdná (ale zda byla pěna opravdu tak hustá a lepivá, že „zouvala z bot“, to už nevím). V „Homolkových“ je zase s tímto přístrojem super scéna, kdy Eugen Jegorov, po uhašení koberce ušlapáním, říká „no hrůza, čoveče, víte, jakou byste tu měl paseku, použít tady tohle to, to si nedovedete představit!“ a přitom máchne přístrojem, který drží v ruce, jenže ten výše zmíněným nárazníkem narazí do stolu a hasičák začne „pěnit“. Super reakce „dědy Homolky“ – „Syčáci mizerný…ježiš, tebe taky…hele, hlavně nevotvírej voči, hlavně nevotvírej voči, to pálí jako čert…syčáci…tohle vás přijde draho, tohle vás přijde draho, hajzlové…“.

Uživatelský avatar
Hermine von Paulsen
kapitán
Příspěvky: 431
Registrován: pon 30. kvě 2016 20:15:48

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Hermine von Paulsen » stř 24. srp 2016 1:00:09

kapitán Hejduk píše: Podle mne jde právě o to načasování. Teplomet byl namířen někam na hořlavé předměty a trvalo dobu, něz se rozpálejí a začnou hořet. A zrovna v ten moment tam došlo k tomu shonu kolem Karbusové. Prostě náhoda, že tam šla Blanka pro šunku, s čímž Malík nepočítal. Požár zaregistrovali a uhasili.
L.B. píše: Pane kolego, je vidět, že vám ještě nehořel byt. Já už jednu zkušenost mám. To je smrad, že to cítíte nejen přes netěsnící dveře, ale až ven.
kapitán Hejduk píše: Ale čti pozorně, co píšu. Tam dle mého nemělo co smrdět, poněvadž ještě nehořelo. Požár se dle mého rozpoutal až krátce před tím, než jej zaregistrovali.
Chcem sa tymto dielom podrobne zaoberat, tak sa vyjadrim i k tejto starsej debate. Suhlasim, ze nedostatok moze byt ten, ze svetlo z poziaru nebolo vidno cez vitraz na dverach, avsak, nemuselo tomu nutne byt, nakolko tato vitraz je v hornej casti dveri, no je to take na vazkach. Co sa tyka smradu. Nemusel byt citit. Po prve, ta haraburda unimobunkova ci co to bolo mohla sama o sebe smrdiet kadecim, hlavne po oslave, kde to fajcili jedna od druhej a po druhe bola podlaha podnikovou upratovackou cerstvo umyta a to mohol byt dalsi smrad co prehlusoval, ak si niekto pamata, ako vedeli take veci smrdiet, stokrat stuchnute handry, prevonane cistiace prostriedky vtedy sa nepouzivali.
Co sa tyka dymu a smradu, tak mam davnejsiu skusenost z bytu, ked cela rodina spala v izbach a ja o tretej rano este zavarala, hrniec s nalevom (voda,ocot, sol, cukor) na sporaku a ze kym zovrie na chvilu si lahnem na divan, samozrejme som zaspala a zobudila som sa v momente ked uz voda z hrnca davno vyvreta, cukor s octom na dne hrnca cierne spalenisko, v miestnosti dymu, ze nebolo vidiet na krok, a smrad strasny. Ostatna rodina v izbach za dverami nic necitila a kludne spala a pes co bol v miestnosti so mnou iba na mna hlupo pozeral. Ked som otvorila okna vyvalilo sa z nich dymu, nastastie nikto si to nevsimol inak by susedia volali hasicov. Ten spaleninovy smrad sa rozsiril do ostatnych izieb az v momente, ked sa dvere otvorili a pravda je ze dlho dlho nesiel vyvetrat.

Chcem upozornit na ine veci co povazujem zatial za nedostatok. Ale mam potrebu to prekonzultovat, lebo nie som si ista i ked nejake grafologicke minimum mam. Vsimnite si prosim vizitky s menom BŘETISLAV MALÍK na byte (cas 39:54) a postovej schranke (40:41) .
Na postovej schranke je vizitka v lavom hornom rohu uz poskodena - avsak to pismo je priam identicke.
Vsimnite si ako su pisane obidve B, ich bruska, ako je umiestnene pismeno Ř ta spodna nozicka, pismeno E ma uplne identicky tvar, pismeno I je takisto o nieco predlzene smerom dolu oproti pismenu S, ktore ma tiez uplne identicku slucku, obe pismena L,L a A, A su v mene i priezvisku kazde identicke, nehovoriac o pismene V kde je lava cast este vyraznejsia, pismeno M tiez charakteristicke, i dlhe Í aj K so zakrpatenou nozickou dole. Najdolezitejsie vsak je, ze vzdialenosti pismen a ich umiestnenie vedla seba maju rovnake proporcie, tym padom sa nazdavam, ze sa jedna nie o dva, ale jeden stitok, ktory najprv pri natacani umiestnili na byte a potom premiestnili na schranku.
Ze by sa jednalo o kopie rucne pisaneho textu, to sa mi nezda, nakolko v tom case nebolo kopirovanie bezne, pouzival sa ak, tak "xerox" a oxeroxovany papier vyzeral inac, je to napisane rucne.

Dalsi problem mam s vizitkou na dverach dalsej osoby v kozuchu, menom LIBUŠE BRADOVÁ (cas 30:08). Stitok je na dverach upevneny dvoma pripinackami avsak stitok posobi velmi cerstvo a cisto. Uz par mesiacov je riadna zima, byt je na pavlaci, kam prsi, snezi, klucku na tychto dverach si podava dennodenne 10-12 osob a stitok je belavy, papier nezvlneny od vlhkosti a takmer ako novy.
Ocakavala by som jeho podobu osuntelejsiu. Iba ak pani Bradova ho tam cerstvo pripevnila.
To ze prilepeny papierik je na novom byte, to je v poriadku, este nestacil Malik si vybavit menovku na dvere a tak podobne.
Avsak na starom dome, kde baba byva uz dlho, by bol takyto provizorny stitok, to mi velmi nesedi, to mi vadi. Je to samozrejme diera kde ma baba v kuchyni 2 lozka a v dalsej izbe lozok 8.
Ale som si ista ze Martell-Marlboro Libuska ma i tretiu izbicu a tu ma paradnu so vsetkym vtedajsim luxusom. Socialisticky gigolo Weniger jej poskytuje sluzby a za to zadara byva a fajci a pije same lepsi veci :) Sak si spocitajme jej mesacny prijem z prenajmu 10 posteli.
Myslim, ze pani Bradova by si v skutocnosti potrpela na serioznu menovku na dverach, vyryte meno do kovoveho pliesku, nedali si tvorcovia namahu dat taku vyrobit.

Za dalsi sice drobnejsi ale nedostatok povazujem (v case 7:27) to, ze zvetraly terakotovy kochlik s rastlinkou nema podlozeny tanierik na prebytocnu vodu pri polievani. Normalne by ho nikto takto bez podlozenia uplacirovany nemal, ani v kancelarii.

Uživatelský avatar
Hermine von Paulsen
kapitán
Příspěvky: 431
Registrován: pon 30. kvě 2016 20:15:48

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Hermine von Paulsen » stř 24. srp 2016 2:14:21

Za dalsi nedostatok povazujem v tomto dieli to, ze Janicky Karbusovej kozuchu sa pripisuje hodnota vacsia nez v skutocnosti je (bola).
Tento kozuch urcite nie je original typu ako nosili bohate extravagantne americke damy zaciatkom sestdesiatych rokov, ako tematizuje i Bob Dylan v svojej piesni Leopard Skin Pill-Box Hat, nahodou tiez z roku 1966 (naozaj nahoda?). Skratka neda sa uverit ze Janicka Karbusova bola v tej istej kozusine ako svojho casu napr. vtedajsia It-Girl Edie Sedgwick.

Kozuch v tomto dieli je s najvacsou pravdepodobnostou cesky vyrobok KARA, ktory nosila aj moja mama (sedi uzky strih, tvar goliera aj farba futra) a viem ze stal (a vtedy koncom 60ych rokov) okolo 5.000 Kcs. Samozrejme ze nebol pravy lepardi, hoci echt kozusina to bola. Ale bol to relativne lacny, zrejme svišť a umelo zafarbeny do leopardieho vzoru.

Cize nie ako v scenke (cas 33:30) dialog Honza-Blanka: "Co myslis, co muze stat takovy spas?"- "Noo, deset, nejmin, ale predstavsi, nedavno jsem videla na Vaclavaku podobnej a "jenom" za osm..." Tuto musim podciarknut, aka nadherna je socialisticka uvedomelost manzelky Blanky, ako sa dokaze povzniest nad take talafatky ako kozuchy, Honza naozaj moze byt stastny ze ma take krasne a harmonicke socialisticke manzelstvo neohrozene burzoaznymi prezitkami a marnivostou.

Vobec toto je taky kozuchovy diel, pani Bradova aj Malik vlastnili kozuchy (sice prave kozusiny, ale tiez nic moc, original strieborna liska by ukazala viac), tie si pokupili za tie nahonobene peniaze. Janicke kupil kozuch istotne Malik, nie za sexualne sluzby ako sa Honza mylne nazdava (vid dalej), ale za sluzby ohladne cachrov v podniku, ktore si ona sama ani neuvedomovala.

Za nedostatok povazujem ako reakciu na Zemanove narazky (v case 27:00) na Karbusovu, Blankinu vetu (v case 27:10) - "prosim Te, ona byla sice trochu...ale byla to takova kačenka, neceho takovyho by vubec nebyla schopna..."
Blanka sa totiz o nej vyjadruje v minulom case, co je krajne neprirodzene, Karbusova predsa zije, neumrela, dianie je casovo stale aktualne, neni dovod davat jej osobu a jej konanie do casu minuleho, autentickejsie by bolo ak by Blanka povedala : "prosim Te, ona JE trochu...atd".

Uživatelský avatar
Hermine von Paulsen
kapitán
Příspěvky: 431
Registrován: pon 30. kvě 2016 20:15:48

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Hermine von Paulsen » stř 24. srp 2016 2:57:12

A dalej. Podobny nedostatok v dialogu vidim v Blankinych reakciach pri rozhovore so zlcnikovym namestnikom.

Namestnik (cas 10:00) hovori: "Havranek...ted uz je v duchodu par let a dela u nas hlidace..."
Blanka sa tvari ze nevie ihned o koho ide...a pomaly, zadumcivo vyslovuje to meno: "Havranek...aha uz si spominam - stary mladenec, bez pribuznych" namestnik: "jo ten..." /aka pekna narazka pre divaka, aby sa necudoval ze osamely Havranek nikomu nechyba/

Tiez je posobive, ako nepriamo sa podsuva ze v takychto podnikoch aj nekvalifikovani, alebo menej kvalifikovani robotnici (brigadnici) vyborne zarabaju a zaroven sa divakovi 70ych rokov podsuva i to, aby si uvedomil a ocenil ake dolezite je kadrove oddelenie v socialistickom podniku, nie je to postrach, spionovanie a monitorovanie zamestnanca, predlzena ruka rezimu, ale chrani predsa zamestnancov i podnik pred kriminalnymi zivlami ;-) musim podotknut, ze Blanka v svojom obore Human resources sa tu teda velmi nevyznamenava, taku elementarnu vec ako vypis z registra trestov u Malika (a v takej funkcii, kde sa manipuluje s peniazmi!) neeviduje...

Namestnik (cas 11:05) : "...za rok se mi tu vymeni skoro 30 procent pracovniku, prijdou, vydelaji si /vsimnite si ten vyznamny hlas, intonaciu v hlase namestnika/ a zmizi...jenze...co o nich vlastne vime?"
Blanka (v case 11:15): "noo, v posledni dobe byli stiznosti, ze ten... ten Havranek nejak moc pije"

Tak toto vobec nesedi. Ak Blanka mala cerstvu informaciu z poslednej doby o Havrankovom alkoholizme, nemohla sa predsa v uvode tvarit, ze meno Havranek jej hned nic nehovori. Skratka mala v tom bordel a zatlkala pred namestnikom jak len vedela :)

/podobna situacia v Tatranskom Pastorale (cas 25:00), ked reziserovi mali zablikat vsetky kontrolky v hlave, ked sa Hornakovci tvarili, ze si na Drahotovu po 10 ich rokoch detailne nespominaju, ale na druhej strane Vladko okamzite prezentoval, ze v tom case bola jeho zena chora (banalna chripka) - nie je mozne aby pamat fungovala takto selektivne, je to znak, ze dotycny klame/.
Naposledy upravil(a) Hermine von Paulsen dne stř 24. srp 2016 10:55:59, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 696
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46
Bydliště: Katherinensberg

Re: 23.díl - Šťastný a veselý

Příspěvek od Lipinski » stř 24. srp 2016 15:01:22

Chcem upozornit na ine veci co povazujem zatial za nedostatok. Ale mam potrebu to prekonzultovat, lebo nie som si ista i ked nejake grafologicke minimum mam. Vsimnite si prosim vizitky s menom BŘETISLAV MALÍK na byte (cas 39:54) a postovej schranke (40:41) .
Na postovej schranke je vizitka v lavom hornom rohu uz poskodena - avsak to pismo je priam identicke. [/quote]

Je to tak, udělal jsem si printscreeny obou nápisů a dal je vedle sebe - je to jeden a ten samej.

Ještě znovu opakuju postřeh, že Malík má stejnou obývakovou stěnu, jako má redaktor Holan v dílu Modrá světla, můžeme ji vidět taky ve filmech Hop - a je tu lidoop, Poplach v oblacích nebo Zlaté rybky a je možný, že i v dalších filmech. Měli jsme ji doma, a dokonce když jsem chodil s jednou holkou a přišel k nim domů, měli ji taky. Ale hit to asi nebyl, protože když jsme jako malí jezdili po návštěvách - a to hodně - tak jsem ji nikde neviděl. Ani její název a výrobce nemůžu dohledat, i když možná by stačilo odšoupnout doma skříň, na zadní straně bejvá bílej lístej s těmahle údajema.

Edit: obýváková souprave je i ve filmu Jen ho nechte. ať se bojí. U Soukupa (M. Šimka) v bytě a je tam i masivní modrej popelník, co se objevuje taky v seriálu.
Naposledy upravil(a) Lipinski dne ned 28. srp 2016 20:50:13, celkem upraveno 1 x.
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

Uživatelský avatar
Lipinski
major
Příspěvky: 696
Registrován: úte 01. bře 2016 22:54:46
Bydliště: Katherinensberg

Re: 23.díl - Šťastný a veselý- chyby v dialozích

Příspěvek od Lipinski » stř 24. srp 2016 15:09:00

Skvělý postřehy, Hermine, já to zase považuju za selhání scénáristů, který z nějakejch důvodů (časovejch třeba, přece jenom psali třicet za poměrně krátkou dobu) nedokázali zkonstruovat fikční svět se všema zákonitostma, kauzalitou atd.

Ale jak už jsem napsal, nevadí to, je to prostě další atribut seriálu, kterej je tak rozporuplnej a nejednoznačnej ve svý kvalitě.
Mezi náma je rozdíl, tak se taky podle toho ke mně chovej!

Odpovědět