Mimikry

Třicet dílů detailně rozebraných
Odpovědět
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

Akorát si myslím, že ten hokejový Michálek je už z loňska. Vloni ČT vytvořila k mistrovství světa celou sérii takových vtipných dílek (Průcha, Němec, atd...) ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Mimikry

Příspěvek od nalim159 »

Taky bych řekl, vloni byly filmy, letos nej gól historie...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Mimikry p.Lábus

Příspěvek od plk.Žitný »

Zde je zajímavý rozhovor s p. Lábusem o Zemanovi..

http://blisty.cz/art/37396.html
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Mimikry

Příspěvek od Fredy »

Díky plukovníku za odkaz.Je to přepis toho článku z Respektu,o kterém jsem zde psal zhruba před rokem a nikde jsem ho nesehnal.
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
Anglie
kapitán
Příspěvky: 474
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:03:22
Bydliště: Cambridge
Kontaktovat uživatele:

Re: Mimikry

Příspěvek od Anglie »

malej Míra píše:Akorát si myslím, že ten hokejový Michálek je už z loňska. Vloni ČT vytvořila k mistrovství světa celou sérii takových vtipných dílek (Průcha, Němec, atd...) ;) :D
A jako vždy v květnu škrtil Červenku. :)
Evertonians are born, not manufactured.
We do not choose, we are chosen.
Those, who understand, need no explanation, those, who don´t ... don´t matter.
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Mimikry p.Lábus

Příspěvek od nalim159 »

plk.Žitný píše: Zde je zajímavý rozhovor s p. Lábusem o Zemanovi
No bohužel pro Lábuse (i mnoho ostatních herců) se otočil režim :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mimikry

Příspěvek od Hanele »

Hombre píše: ... výstava v prazskem prostoru DOX o skutecnem unosu letadla v roce 1972, ktery byl predlohou pro dil Mimikry... Urcite to muze byt zajimava vystava.
Ano, včera jsem ji zhlédla - stojí za to vidět a udělat si vlastní názor na "nově objevené" skutečnosti.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

Včera jsem na ČT1 zachytil část ze 13.komnaty Lou Fanánka Hagena kde zrovna vzpomínal na vznik různých skupin undergroundu v tehdejším Československu. A v podstatě pochvalně se zmínil právě o díle Mimikry - prý po jeho premiérovém odvysílání, které mělo velký ohlas, vzniklo přes noc snad na 50 nových kapel toužících se alespoň trochu přiblížit fenomenální skupině přátel songu a pokusit se dosáhnout úspěchu megasongu "Bič boží!" :mrgreen: Prostě mjrZ.dal mladým nový impuls do života :mrgreen: Fanánkova poznámka mi připomněla i to, jak když se J.Lábus omlouval Mejlovi Hlavsovi za účinkování v Mimikrách, tak ten se jen smál s konstatováním, jak skvělou reklamu jim tenkrát tento seriálový díl udělal :D Zkrátka fenomén mjr.Z ;)
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Mimikry

Příspěvek od plk.Žitný »

Děkuji Vám pane doktore za nápad. Už vím , jak to navléknout když budu zvát Ch.Borůvku k nám.. :D
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

plk.Žitný píše:...Už vím , jak to navléknout když budu zvát Ch.Borůvku k nám.. :D
...S tím radši opatrně, já spíš spoléhám na pana Vránu. Ten mi slíbil uspořádat projekci jeho dokumentu "Úlet72" za účasti Lábuse. Jen mít zase vlastní prostory... :roll:
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Mimikry

Příspěvek od nalim159 »

Když on se pan Lábus tak roztomile kaje a stydí a omlouvá :mrgreen: . Bzzz :mrgreen:
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Mimikry

Příspěvek od Hanele »

Míro, s panem Vránou jsem se shodou okolností potkala v pátek, když jsem byla v DOXu na té výstavě. Zmínil se, že 6. června by měl být na ČT24 přímý přenos besedy týkající se "Úletu 72" a rád by tam měl někoho od nás - ještě Tě stejně asi sám bude kontaktovat. Myslela jsem, že by to mohl být dobrý způsob prezentace fanklubu na veřejnosti, ale po striktně nesouhlasném stanovisku kolegy pokladníka si už vůbec netroufám cokoliv navrhovat ani hodnotit... :oops:
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Gargela
strážmistr
Příspěvky: 20
Registrován: sob 12. kvě 2012 10:18:44
Bydliště: na Kladně

Re: Mimikry

Příspěvek od Gargela »

Jako nováček nemám samozřejmě co navrhovat, ale dejte si pozor, abyste se nestali součástí překrucování historie. Když jsem viděl ten dokument, je zjevné, že se stejně jako v případu bratří Mašínů snaží očistit vrahy a hodit to na politickou situaci a chudáky utlačovaný máničky a pilot si vlastně za smrt může sám apod. Dokonce obviňují i svobodné německé soudy ze spolupráce s naším režimem apod. Teď ještě rehabilitovat spartakiádního vraha, protože jeho obětmi byli zločinní pionýři...
Vodseděl jsem si svý, teď jsem čistej jako jinej...
Uživatelský avatar
Salaba
major
Příspěvky: 818
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:27:18
Bydliště: Hájice u Prahy

Re: Mimikry

Příspěvek od Salaba »

Jako nováčka Tě kolego Medvídku plně chápu, ale doufám, že se součástí snahy o překrucování historie nestaneme. Jinak z toho dokumentu na ČT jsem měl podobný pocit asi jako Ty ...úplně jsem viděl toho ošklivě zběsilého pilota jak se v tom obrovském prostoru kokpitu letadla naprosto bezdůvodně pere s mladíkem, který se mu snad chtěl jen pochlubit, že má u sebe pistoli... :roll: Snaha výstavy a diskuze o případu "Úlet72" je určitě dobrá...ale názor si udělá každý sám ;) Ono co člověk, to názor - a to platí i u nás i když jsme rudej vokres :D - viz naše nekončící polemiky nad případem Mašínů.
No tak co, loučit se nebudem, snad se ještě někdy uvidíme že jo?! A pak si teprv dáme to správný tóčo!!!
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Mimikry

Příspěvek od malej Míra »

Tak mám onu výstavu dnes čerstvě také zdárně za sebou. Musím uznat, že si pan Vrána dává hodně práce s přípravou podobných akcí. Bohužel 6. června se žádné debyty ani zúčastnit nemůžu, protože jsem v Moskvě. A jak tady píše kolega Salaba, po našich neustálých disputacích ohledně Mašínů nevím, jestli jsem úplně spolehlivým reprezentantem našeho klubu. :roll: :mrgreen: Mně ve své podstatě vůbec nevadí téma a hlavní heslo zmíněné výstavy - tedy nové skutečnosti zjištěné v případu "Úlet72" a případně nová klasifikace trestného činu únosců. Podle mého je správně věci uvádět na pravou míru. To, co jsem četl a slyšel na té výstavě se dá shrnout: Únos letadla je únos - teroristický čin, o tom žádná, ikdyž pan Vrána se stylizuje do role obhájce pachatelů. Pokud vím, s žjícími účastníky únosu se dokonce přátelí. Vyšetřování smrti kapitána letadla bylo v SRN provedeno poněkud lajdácky a teprve následně bylo zjištěno, že průstřel těla nevedl zezadu od krku dopředu dolů do hrudníku, ale naopak. Znamená to tedy, že nešlo o úmysl kapitána zabít, ale nejspíš k výstřelu došlo v potyčce a tahanici o zbraň. Tady se ze strany tvůrců 30PMZ jedná přinejmenším slušně řečeno o filmařskou licenci. Nejsem právník, ale chápu přibližně rozdíl mezi vraždou a zabitím, nebo ublížením na zdraví s následkem smrti.
Tady mi spíš poněkud vadí způsob vedení rozhovorů se zúčastněnými a odborníky ze strany pana Vrány. Klade jim velmi sugestivní otázky, to v zájmu objektivity není v pořádku a je to neprofesionální. Jinak bych byl velice rád, kdyby nám pan Vrána dal k dispozici naskenované některé úlovky z té výstavy jako třeba dobové protokoly vyšetřovatelů v SRN a ČSSR. Byly by ozdobou našeho webu. ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Odpovědět