Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Dnes mi pani Andrlova potvrdila svou patecni ucast na tomto setkani, takze termin 8.6. v 18:00 plati. Pro lepsi prehled zalozeno toto samostatne tema, kde jsou jiz prihlaseni: ja, Huba.Buba, Hanele, malej Mira, plukovnik, Lida s rodinou, pani Truhlarova, doktor Vesely. Nekdo dalsi? Pani Andrlovou budu vyzvedavat kolem 18:00 u ni doma, jelikoz je to opravdu kousek od Polly. Chce nekdo delat ridice :) ? Jinak dorazime taxikem. :)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od huba.buba »

Hombre píše:Chce nekdo delat ridice
Copak o to , chuť by byla... ;)
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Lída »

My můžeme paní Andrlovou vyzvednout, to není vůbec problém ;) , ale nevíme kde, takže pokud chcete, napište mně SZ a domluvíme to ;)
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od jasny.sokol »

Prosím nemá někdo číslo na Dr. Veselého? Rád bych se s ním spojil a domluvil se s ním ohledně pátku. Už jsem mu psal zprávu ale tady moc často není :-)
Díky
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Na patek myslim bude stacit notebook, platno asi dostatecne nevyuzijeme, i vzhledem k nasi zatim mensi ucasti.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Elden »

Hlásím se též, možná s novým členem.
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Fredy »

Vypadá to,že mne také pustí šéf dřív z práce,abych mohl zavítat mezi vás a Lidušku s mistrem 8-)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od jasny.sokol »

Tak to vypadá že dorazím s Dr. Veselým. Takže se budu těšit :-) ;)
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

No, nejak se nam to zkomplikovalo, po panu Brabcovi nam ted odrekl i pan Jelinek, takze Liduska tam bude sama. Je ale statecna a prijde, takze slava :P
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Elden »

Bezva, to je dobře, že přijde. Skvělá diplomacie, pane předsedo ;)
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Beseda s herci

Příspěvek od plk.Žitný »

Tak dnešní setkání s Liduškou hodnotím velmi kladně i přes neúčast p.Brabce a potažmo pana Jelínka což v tomto případě nebylo až zas tak na škodu.
Upřímně takovou legraci a otevřenost jsem nečekal :lol: Doufám jen , že po našem odchodu s panem předsedou ,se zábava nezvrhla nesprávným směrem a že Liduška se na nás bude vzpomínat v dobrém... :mrgreen:
Pokud má někdo nějaké fotky se mnou a Lidkou,pls pošlete mi SZ. Dám Vám mail. Děkuji za hezký večer. :D


P.S. Ještě před spaním jsem si musel pustit tohle:

http://www.youtube.com/watch?v=Mgsw_ZY1 ... re=related


Nemá to sice s MJZ nic společného ale díky Lidce jsme se dověděli o dalším ,,dílku,, jednoho našeho váženého člena ,který na setkání nedorazil... :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Honza Zeman »

Rovnez hodnotim vcerejsi vecer jako povedeny, sympaticka pani Andrlova nezklamala a verim, ze se ji u nas libilo. Po uvodni otukavacce jsme si vlastne mohli povidat o vsem moznem, a ze jsme toho probrali dost. No a jako host patri k tem, kteri v nasi spolecnosti vydrzeli dlouho, ne-li vubec nejdele, kdy to cele vlastne skoncilo :) ?
A jelikoz nikdo z panu nakonec nemohl, zkusime to domluvit na priste, pripadne jako vyletni zasedani u plukovniku, uvidime.
Diky vsem za ucast.

Poprosim fotografy, aby neco poslali na info@majorzeman.eu nebo hombre@majorzeman.eu, at je z ceho vybirat na report pro web.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Lída »

Včerejší akce se rozhodně povedla :lol: . Paní Andrlová je moc fajn a určitě se jí u nás líbilo...A kdy to celé skončilo? No vlastně až už jsme museli opustit penzion, když nás jedna ze servírek (asi neměla svůj den :x ) dost důrazně upozornila na to, že je konec zábavy...Ale je fakt, že jinak bychom tam asi byli do rána. Pak jsme Lidušku v pořádku dovezli domů ;). My jsme dorazili do Plzně asi ve čtvrt na tři a hlídací babička tedy už dost nadávala (to ještě netušila, že až dorazí domů, bude mít vytopený byt :mrgreen: ).
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od Hanele »

I já se připojuji ke kladnému hodnocení celého večera :D Paní Ivanka je jedním slovem skvělá - bezprostřední, milá, vtipná, chytrá, zdravě (sebe)kritická.
Už jen to, jak dlouho se s námi zdržela (končili jsme okolo půl jedné a nebýt toho, že už se zavíralo, sedíme tam ještě ;) ), svědčí o tom, že jsme si ji hned napoprvé získali. Její "Tak zas příště!" rozhodně nebylo jen zdvořilostní frází. A příště tedy klidně znovu sama, nebo ve dvojici s některým z pánů...
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Setkani Liduska a tata alias Andrlova-Brabec

Příspěvek od jasny.sokol »

Ahojte,
včerejší akce byla opravdu skvělá. Frgále Dr. Veselého byly dobré a popíjení do 0:30 bylo ještě lepší, i když úderem půlnoci tam naskočila taková diskuze, že by jste to ve 20:00 nikdo neřekli. :lol: Hlavními mluvčími byl Huba.Buba a Dr. Veselý a paní Andrlová.
Jak říkala Lída a Hanele nebýt obsluhy tak tam sedíme do rána. Já si myslím, že mezi nás zase někdy příjde (třeba na podzim na velkou schůzi).
Asi nejlepší hláška byla, když jsme koukali na ukázku ze Štastných a Veselých kdy pan Brabec říká ,,Zavěsila. Slečna dcera zavěsila!´´ :lol: To myslím paní Ivanku potěšilo :)
Jinak také mezi nás zavítal nový člen (myslím že se jmenuje Dan), který byl velmi příjemný a kdyby tam nebyl, tak si nejsem jistý,jestli by Elden došel v pořádku domů. :lol: :lol: Tímto je oba zdravím. :D

Mějte se a doufám že někdy klapne to jak jste říkali u pana Jelínka na ty koně. A taky ta Rujána. ;)

Na další setkání či výlet se těší
jasny.sokol (Petr) :)
Odpovědět