Radek Brzobohatý-agent Bláha

Ti, kteří ztvárnili postavy v seriálu, vše o nich
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od plk.Žitný »

Teď mi to volal P. Jelínek.. :!:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
torst
kapitán
Příspěvky: 316
Registrován: pon 23. úno 2009 10:54:08
Bydliště: Kateřinská Hora

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od torst »

Agent Bláha naskočil do startujícího Piperu, sportovní mašiny pro dva, která víc neunese, a zmizel nad západním obzorem. Nezapomeneme.
Tak řekni jak to tenkrát bylo ! Mluv za nás, Honzo !
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Honza Zeman »

Uff, tak to je sok, velmi smutna zprava... :( . Skoda, ze jsme se s nim kvuli jeho pracovni vytizenosti nemohli sejit a popovidat o serialu, i kdyz alespon tenkrat na akci v kine MAT jsme prohodili nekolik slov a nechali si podepsat DVD. Ze by ho ta prace nakonec "dostala"? Klidne tady mohl byt jeste deset, dvacet let... no je to smutne... :(
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od nalim159 »

Je mi smutno jako asi všem tady.
Nemyslím si ale, že by ho "dostala" práce.
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Hanele »

Souhlasím, taky je mi teď hodně smutno...
Nevím jak vám, ale mně vždycky Radek Brzobohatý připadal nesmrtelný, nezranitelný, nezničitelný - něco jako Mrakomor, než ho princ Velen propíchl... Chlap jako hora, charismatický, ztepilý Valach,... nechci být patetická, ale s ním odchází i kus našeho dětství a mládí, kus našeho života... :cry:
Naposledy upravil(a) Hanele dne stř 12. zář 2012 16:21:37, celkem upraveno 1 x.
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Doktor Vesely
poručík
Příspěvky: 241
Registrován: stř 20. říj 2010 10:17:19
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Doktor Vesely »

Dobesch píše:....pro me asi navzdy Opalka z Atentatu. Sbohem
A pro mě to je František Slimáček z Kelče. Zlatý František z filmu "Všichni dobří rodáci"
Hergot chlapi, vy jste opravdu jako nemluvňata. Fakt! Ve službě se nechlastá. Je vám to známo?
Tohle mám ouředně povolený!
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Uff, tak to je sok, velmi smutna zprava... :( . Skoda, ze jsme se s nim kvuli jeho pracovni vytizenosti nemohli sejit a popovidat o serialu, i kdyz alespon tenkrat na akci v kine MAT jsme prohodili nekolik slov a nechali si podepsat DVD. Ze by ho ta prace nakonec "dostala"? Klidne tady mohl byt jeste deset, dvacet let... no je to smutne... :(
Ano, ano, je to opravdu smutná zpráva........ Odešel po Vladimíru Menšíkovi jeden z nejlepších herců čs.filmu.... A taky dvojnásobná škoda že nezavítal mezi nás ostatní na nějaký sraz...... :( :(
Navrhuji k uctění jeho památky si dnes večer pustit nějaký film na DVD s Radoslavem Brzobohatým (muže být i jeden z dílů seriálu 30PMZ díly 5,9,11,12 a 14)......Pane Bláho (Kulhánku) nezapomeneme :-(

A nějaké hlášky ze seriálu a také z filmů.......
,,Vemte si ho do prádla Zeman, když jste si ho chytil´´
,,Máte slabý nervy Zeman, jestli to nevydržíte, mužete taky klidně odejít´´
,,Tak mi řekněte kam jsem měl jít když tam ta zpráva nebyla, já jsem se přece musel vrátit´´
,,To je uleva takhle se mě elgantně zbavit. Pojedeš vůbec domů, budeš oslavovat.´´
,,Promiňte, ale nechápu proč jste si k obtěžování vybrala zrovna mě. Dejte mi pokoj nebo zavolám policii´´
,,Přišel jsem se rozloučit a připomenout ti že jsem nezapoměl na osmačtyřicátej. Tak se na mě můžeš naposledy podívat abys viděl jak vypadá střelec´´

A z dalších filmů...
,, Snehuláka si můžete postavit od 5 do 6 v době osobního volna ´´
,, Tak ukažte já se toho vašeho mlíka taky rád napiju, po vepřovým je žížeň´´

A na závěr kdo by mohl udělat takový sestřih toho co pan Brzobohatý v seriálu ztvárnil.... Já bohužel nemám program na střihaní videa...... Všechny scény kde se vyskytl udělat jako jeden celek.....
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Honza Zeman »

Myslim, ze by si pan Brzobohaty zaslouzil, aby CT prerusila svuj debilni vecerni program a uvedla jeden z jeho dvou nejlepsich filmu, ktere jsou nej i pro me - a to Ucho a Vsichni dobri rodaci. A klidne oba najednou, pekne poporade. Podival bych se na oba.. Tak snad neco vymysli.

EDIT: A vida, tak od 20:00 uz jsou v programu uvedeni Vsichni dobri rodaci a pak Neobycejne zivoty, tak slava...
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Willy Kleiber
major
Příspěvky: 936
Registrován: pát 30. kvě 2008 12:25:07

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Willy Kleiber »

Velmi, velmi smutná zpráva :cry: :cry:
Vynikající herec a i člověk, dokonalý agent Bláha...tak nakonec ne rukou Honzy Zemana na Střeleckém ostrově, ale mnohem obyčejnějším, zato nečekaným způsobem odešel.
Čest jeho památce!!!
Horko, že jo...Jako tenkrát v Krakově!
Uživatelský avatar
White Lines
poručík
Příspěvky: 131
Registrován: ned 16. led 2011 10:47:08
Bydliště: Vila Mimóza, Karlovy Vary

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od White Lines »

Sbohem.... Sportovní mašina jenom pro dva s Radkem Brzobohatým a Pavlem Bláhou mizí na obloze... a už se nevrátí ani lodí z Hamburku... :(
...já mám všechno spočítaný...život i smrt a nebojím se ani jednoho ani druhýho, tak na to nezapomeň...
Uživatelský avatar
Lída
kapitán
Příspěvky: 443
Registrován: úte 08. úno 2011 7:47:06

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Lída »

Tak už ho ten Kalina dostal...Skutečně moc smutná zpráva....Čest jeho památce...
Děcka pustnou, učitelé se snaží...
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od malej Míra »

Smutná zpráva... :( ČT1 zareagovala naprosto správně, v tomhe oni fungují dobře. Tak snad hned tak brzy z podobných důvodů do programu zasahovat nebudou muset... :?
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od Fredy »

Čest jeho památce... :(
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od nalim159 »

Zareagovali dobře, ale na Atentát nemá ČT koule :?
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Radek Brzobohatý-agent Bláha

Příspěvek od opat Adamíra »

Svíčka zapálena. "Já bych kouřil, až bych brečel..." Jak příznačné pro skvělého PANA Brzobohatého. Tak, ať je Vám tam dobře!
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
Odpovědět