Navsteva Policejniho muzea

Srazy a setkání fandů seriálu
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Honza Zeman »

Samozrejme, klidne prijd.
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Dobesch »

Tak sem chtel vzit dceru v nedeli do Muzea ..no a ted prisel mail ze maj v turistaku v nedeli Mikulase -- od 15:00 do 18:00 :twisted: -- no hadam ze vyhraje Mikulas a ja ji povezu do Modran :?
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
filatelista Kloc
čekatel SNB
Příspěvky: 7
Registrován: úte 23. říj 2012 21:26:14

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od filatelista Kloc »

Rád se zúčastním, dlouho jsem tam nebyl a když je to teď nový...Pokud je to možné, vzal bych kamaráda, co tam chtěl taky v nejbližší době jít, bude to mít i se Zemanem :D
"No to je rarita, pane Brož"
RocketRanger
čekatel SNB
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12. čer 2012 12:37:30

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od RocketRanger »

Dobrá tedy, přijdu s Eldenem.
Uživatelský avatar
paní Truhlářová
strážmistr
Příspěvky: 68
Registrován: stř 05. říj 2011 13:01:12
Bydliště: Karlín

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od paní Truhlářová »

Ahoj, tak bohužel studijní povinnosti a menší zdravotní indispozice mi brání se zúčastnit...doufám, že to není poslední návštěva a ještě se do Muzea organizovaně půjde. :) Užijte si to!
Proč mi ukazujete takovou hrůzu? A nebo snad, že by to byla paní Truhlářová. Proboha, kdo jí to udělal?
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Hanele »

Já taky doufám, že se třeba ještě uskuteční nějaká další návštěva- pro ty, kteří dnes nemohli... ;)
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Honza Zeman »

Tak ja myslim, ze to byly zajimave stravene dve hodinky. Standardni trvala vystava v muzeu zaujme vzdy, at jiz tradicnimi vecmi, jakou je kufr pro Otylku Vranskou, sud z Orlickych vrazd, ci "lehatko" Huberta Pilcika, ale samozrejme i mnoha dalsimi artefakty a zajimavostmi z historie policejni prace. Aktualne vystavene artefakty o serialu byly rovnez zajimave, ale jiste by se zaplnily i dalsi vitriny. Ale treba sekera ze Studny vypadalo dobre :) . Nejzajimavejsi mi prisla ta velka "plachta" s detailnimi informacemi o dilech (i o tech nenatocenych). Rovnez tematicka vystava v prvnim patre nazvana " Kralove Sumavy" vyznela zajimave, jen mit na cteni textu vice casu. Holt ty deti :) . No a venku pak to bile prekvapeni v podobe snehovych zaveji melo take sve kouzlo. Diky vsem za ucast!
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
malej Míra
bývalý předseda č.2
Příspěvky: 2644
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:01:31
Bydliště: Roztoky u jezu, Hochtorgasse 27.

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od malej Míra »

Byla to příjemná, ikdyž trochu komorní akce. Nebráním se tomu to zase zopakovat. pročíst všechny zajímavé panely se za dvě hodiny nedá... ;) :D
Mám ti ukázat jak plave?
Uživatelský avatar
Bába kořenářka
major
Příspěvky: 839
Registrován: čtv 29. kvě 2008 17:02:27
Bydliště: Liberec

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Bába kořenářka »

Ano, bylo to moc pěkné, i mě ta plachta zaujala, chtělo by to poridit nějakou kvalitní fotodokumentaci pro naši potřebu...
... Bude třeba zvládnout zákony po našem! ...
... Království nebeské se vrátí, a opanuje tuto bezbožnou planetu! ...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od plk.Žitný »

Ano,byla to příjemně strávené odpoledne. Síťový graf natáčení MJZ byl zajímavý,hodný naskenování a bližšího prozkoumání. Trochu mě mrzí ,že jsem Vás nemohl provést po všech zajímavých koutech a ukázat vám zajímavá zákoutí muzea,o kterých se moc nehovoří./Kde jsem působil v dobách ,kdy ještě,,hřmělo-ale to musíme v létě, ve všedních dnech a domluvit se napřed s Marcelkou.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Uživatelský avatar
Elden
kapitán
Příspěvky: 353
Registrován: pát 27. čer 2008 21:32:45

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Elden »

Aspoň bude o důvod víc, zajít tam někdy znovu. A tentokrát už budeme vědět, na co se zaměřit a to si řádně pročíst. Tohle byla taková seznamovací akce, alespoň pro mne, neboť jsem byl v Policejním muzeu poprvé. A informací tolik, že se to nedalo všechno vstřebat.
Uživatelský avatar
knihomol
poručík
Příspěvky: 252
Registrován: stř 28. kvě 2008 19:05:15

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od knihomol »

Jak zhruba ta plachta vypadala? Vzpomínáte si někdo na názvy některýchnerealizovaných dílů, které na ní byly napsány?
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od Honza Zeman »

Myslim, ze kolega Zitny poridil nejakou fotodokumentaci ;) . Neco z tech informaci ma v sobe i priloha knihy Daniela Ruzicky:

21. Uzkost - Zeman vysetruje vrazdu ditete se strachem o svou vlastni dceru. Sblizeni Blanky s Liduskou-(tady je videt, ze mrtve dite nahradil malem mrtvy Honza Zeman :) )-

23. Tazni ptaci - Unosy obcanu NDR ve vozech TIR pres nase uzemi.

27. Hrbitovni kviti - Pribeh matky, cekajici na syna, ktery ji uprchl v roce 68 do zahranici. NA Olsanskych hrbitovech se setkava se zlocincem, po nemz patra Zeman. Aniz by tusila o koho jde, ukryva ho u sebe. Svou lidskou materskou laskou ho vsak dovede k tomu, ze se potresta sam. - (Smarja to by asi bylo... :) )

28. Letim s vrahem na palube - Pokracovani pribehu matky. Syn se ji v ramci amnestie vraci, zaplete se vsak do chuliganske party, chystaji unos letadla. Letadlo, v nemz je nahodou i Zemanova zena Blanka unesou, syn se vsak spolu s Blankou vraci ke sve matce - (tady teda netusim, jak by ho jako Blanka premlouvala, aby to nedelal nebo co? Uff :shock: )

29. Lod do zeme s hrebickovou vuni

30. Boj pokracuje - Disidenti. Hradec se po letech vraci ze zahranici ve chvili, kdy Zeman vysetruje pripad podvodu u jedne benzinove pumpy u Prahy. Protoze je to misto, kudy se vyvazeji do zahranici disidentske pamflety, Hradec jde do te veci s nim - (jak je videt, major Hradec podle puvodniho nametu akci v Jizni Americe prezil, disidentske tema i s pumpou, kde pracuje Mirek Stejskal, se objevuje v povidce Jiriho Prochazky Lisky meni srst)
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
Uživatelský avatar
děda Dejmek
kapitán
Příspěvky: 463
Registrován: pát 06. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Roztoky

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od děda Dejmek »

některý názvy sou opravdu skvosty,hlavně hvězný prach :D
Obrázek Obrázek
starej hastrman, pánové, Vltavou křtěnej a vodkojenej...
Uživatelský avatar
plk.Žitný
Ideolog
Příspěvky: 1723
Registrován: sob 16. srp 2008 22:37:36
Bydliště: nehledejte mě... Nemám jméno ani adresu.

Re: Navsteva Policejniho muzea

Příspěvek od plk.Žitný »

Já jsem sice něco vyfotil, ale bylo to za vitrínou a lesklo se to. V každém případě to bude jen výřez,, :(
Tabulka by byla přehlednější, kdyby jí udělali v Excelu.. :mrgreen:
Chtějí stranu zbavit všech mocenských opor a narušovat naše spojenectví se Sovětským svazem..
Odpovědět