Naše "domácí" produkce

Co se nikam nevešlo, ale nejsou to nesmysly
Odpovědět
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od nalim159 »

No je to super... Pro mě je nejlepší Poselství :)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
huba.buba
pokladník fanklubu ve výslužbě
Příspěvky: 1068
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:20:37
Bydliště: Psojedy

Re: Všechny remixy Majora Zemana z mé dílny včetně novinek

Příspěvek od huba.buba »

Vlao píše:Přidávám novinku, dlouho slibovaný remix Poselství z neznámé země, doufám že pobaví :mrgreen:
,,Proč mi ukazujete takovou hrůzu,,
,,ŠKOLY MÁM ČESKÝ, ALE HUBU VÍDEŇSKOU,,
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od Vlao »

To víš, já jsem zkušenej kamuflážník. BTW trošku jsem upravil TAGY a za včerejšech měl pan Lábus přes 200 shlédnutí :D
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Naše "domácí" produkce - NEREALIZOVÁNO

Příspěvek od Vlao »

Docela bych rád udělal ještě nějaký podobný remix, ale nemám v současné době ani námět, přičemž k námětu by stačilo vybrat pár frků a hlášek, které mám tedy vystříhané ve formátu mp3 (ze všech dílů) a doplnit je o nějaký ten chytlavý song... momentálně v zásobě nic nemám, takže náměty můžete napsat zde do komentáře nebo může kdokoliv napsat na můj e-mail vvlada@seznam.cz ... v podstatě můžu konstatovat, že z matematického hlediska existují díky rozsahu tohoto díla, milióny kombinací jak takový remix udělat, takže mě zajímá i jakýkoliv bláznivý, byť nerealizovaný nápad. Díky :!:
Uživatelský avatar
Dobesch
major
Příspěvky: 628
Registrován: stř 11. čer 2008 8:06:22

Re: Naše "domácí" produkce - NEREALIZOVÁNO

Příspěvek od Dobesch »

Vlao píše:Docela bych rád udělal ještě nějaký podobný remix, ale nemám v současné době ani námět, přičemž k námětu by stačilo vybrat pár frků a hlášek, které mám tedy vystříhané ve formátu mp3 (ze všech dílů) a doplnit je o nějaký ten chytlavý song... momentálně v zásobě nic nemám, takže náměty můžete napsat zde do komentáře nebo může kdokoliv napsat na můj e-mail vvlada@seznam.cz ... v podstatě můžu konstatovat, že z matematického hlediska existují díky rozsahu tohoto díla, milióny kombinací jak takový remix udělat, takže mě zajímá i jakýkoliv bláznivý, byť nerealizovaný nápad. Díky :!:
Me, vzdycky kdyz vidim tyhle ruzny sestrihy a remixy vyskoci v hlave motiv Casti pisne skupiny Kabat -- Na Sever (cim tezsi vino lehci holky tu jsou ) --- to a kdo jiny by mel byt v obraze nez pani Hodacova nabizejeci Jerabinku. A druhej napad co sem mel bylo sestrihnout zaverecnou pisen krale ze pohadky Zlatovlaska.... do ukazkoveho vystoupeni padouchu v jistem Zapadobrelinskem baru :D . Ale nejak nezbejva cas a vypocetni kapacita
Možno tou dolinou ide ten voz.........
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od nalim159 »

Mě napadá téma představení všech možných postav, něco, jako bylo v upoutávce, co běžela v době vysílání na Primě. Nějaké dvě písničky, v jedné by se představili všeichni klaďáci, v druhé záporáci...
Ale, čože...? Na návštěve?!
Uživatelský avatar
opat Adamíra
kapitán
Příspěvky: 458
Registrován: čtv 29. kvě 2008 1:03:00
Bydliště: na "Moravě"

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od opat Adamíra »

A Michálek by mohl pohovořit o církevních restitucích. Nebo snad Kalina? :P
Bůh si přeje, abychom bojovali proti společnému nepříteli. Třeba jen pomocí - když zbraně už nemohou ...
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od jasny.sokol »

Zdravím všechny, protože se blíží vánoce, tak mám pro Vás takový malý Vánoční dáreček ;-)
Zde si můžete stáhnout a vytisknout kalendář na rok 2013 se Zemanem :-D :-D
takže tady to máte :-D
http://uloz.to/xfH3fVD/kalendar-major-zeman-zip
Uživatelský avatar
Honza Zeman
předseda
Příspěvky: 2527
Registrován: stř 28. kvě 2008 18:24:05
Bydliště: rodný domek na Zbraslavi

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od Honza Zeman »

Sakra, to je napad, dobra prace. Chtelo by to dotahnout k dokonalosti vetsi profesionalitou a muzeme to prodavat, nebo rozdavat clenum :) .
....dnes bude ten, slavnej blaznivej den....dnes bude ten, slavnej blaznivej den......
jasny.sokol
kapitán
Příspěvky: 429
Registrován: ned 12. dub 2009 21:41:46
Bydliště: Příbor

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od jasny.sokol »

Hombre píše:Sakra, to je napad, dobra prace. Chtelo by to dotahnout k dokonalosti vetsi profesionalitou a muzeme to prodavat, nebo rozdavat clenum :) .
Jo vím některé záběry jsou mázlé ponevadž je to z DVD..... Např záber z Kuby...... Co teda pro příště zlepšit?........... Jo rozdávat členům jsem chtěl věnovat pár lidem, ale výtisk jednoho kalendáře se pohybuje okolo 250kč a pro 5 lidí je to už skoro 1200 Kč a to je pro mě jako pro studujícího člověka trošku nad rámec výdajů, tak to posílám alespoň v elektronické formě a kdo si to bude chtí vytisknout tak si to vytiskne sám :-)
Pro příští rok plánuji vytvořit další, takže piště připomínky, kritiky a další vaše reakce jako zpětnou vazbu :-D
Uživatelský avatar
Fredy
kapitán
Příspěvky: 366
Registrován: stř 06. črc 2011 19:39:33
Bydliště: Kiliánka (před požárem)

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od Fredy »

Listopad 2013 je teda drsnej!Jinak jako nápad, Zemanovský kalendář, je to výborný! ;)
"Každou chvíli se na mýtině objeví světlo,vyjdete ven a půjdete rovnou za světlem,až uvidíte strejčka....."
Uživatelský avatar
nalim159
major
Příspěvky: 1318
Registrován: úte 10. čer 2008 13:07:55
Bydliště: Kysucké Nové Mesto

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od nalim159 »

Super nápad... Já bych možná nepsal státní svátky pod kalendárium, a dále bych pohlídal, aby díly seděly +/- s měsíci, tzn. aby obrázek z Honu na lišku byl v únoru, ze Studny na jaře, a snad ještě aby se díly neopakovaly. Jinak super, výborný nápad, pěkná práce ;)
Ale, čože...? Na návštěve?!
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

ODZNAKY VB

Příspěvek od Vlao »

Ahoj.

Mám známého bývalý kriminalista, který by měl eminentní zájem o koupi VB odznaku, je zde někdo kdo by mu udědal nabídku na odkup? BTW nestálo by za to vyrobit sadu takovýchto odznaků ještě jednou? :geek:
Vlao
strážmistr
Příspěvky: 27
Registrován: pát 02. led 2009 0:30:04

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od Vlao »

K dnešnímu dni má remix "Mimikry (Blur)" 1 005 shlédnutí a to po 3-týdenní existenci na youtube. Poděkování patří všem fanouškům MZ i členům fanklubu MZ.
Uživatelský avatar
Hanele
pokladník fanklubu
Příspěvky: 1142
Registrován: sob 19. úno 2011 17:01:33
Bydliště: Třeboň

Re: Naše "domácí" produkce

Příspěvek od Hanele »

Pane kolego místopředsedo, k vaší reakci snad jen: Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Nebijete toho psa v poslední době nějak často?
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."
Odpovědět